Izglītības programmas “VĒRTĪBIZGLĪTĪBA PIRMSSKOLĀ”, 5.modulis “Mīlestība – dzīves dvēsele”, 06.12.2018.

Loading Map....

Datums/Laiks
Datums(i) - 06/12/2018

Norises vieta
Sirdsapziņas skola

Kategorija(s) Bez kategorijas

Sokrata tautskola aicina pirmsskolas pedagogus apmeklēt izglītības programmas “VĒRTĪBIZGLĪTĪBA PIRMSSKOLĀ” 5.moduli “Mīlestība – dzīves dvēsele”, 06.12.2018.

Programmas mērķis: Dalīties zināšanās un pieredzē, kā pirmsskolas izglītības iestādēs izskaidrot un mācīt vērtības, izprotot to visdziļāko būtību.

Programmas uzdevumi: Iepazīstināt pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus ar labāko darba praksi vērtībizglītībā un ar nodarbību plāniem rakstura un emocionālās inteliģences attīstībai pirmsskolas vecumposmā.

Mērķauditorija: pirmsskolas pedagogi.

Programmas saturs un apjoms: 5.modulis: Mīlestība – dzīves dvēsele (8 akad.stundas).

• Dāsnums.
  • Domāšana par citiem/dalīšanās.
  • Attiecības.
  • Laipnība.
  • Draudzība.
  • Mīlēt sevi un citus.
  • Rūpēšanās.
  • Empātija.
  • Novērtēšana.
  • Piedošana.
  • Līdzcietība.

Īstenošanas plāns: Nodarbību saturs tiks izklāstīts ar dažādām metodēm – lekcija, diskusija, praktiskie vingrinājumi, dziesmas, lomu spēles u.tml.

Dalībnieku guvums:

• attīstīta tikumiskās audzināšanas kompetence;
  • labāka dzīves izpratne un prasmes problēmu risināšanā;
  • apliecinājums par dalību izglītības programmā.

Programmas norises laiks un datums: 2018.g. 6.decembris, pl. 10.00-16.00

Lektore: Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk kā 20 gadus vada izglītības iestādes un ir Sirdsapziņas skolas idejas īstenotāja, izstrādājot uz kompetencēm balstītas pirmsskolas izglītības iestādes programmu un digitālu interaktīvu kvalitātes pārvaldības sistēmu. Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība” un līdzautore grāmatā “Bērnu un jauniešu tikumiskā audzināšana”.

Programmas norises vieta: Laimas iela 1, Sigulda (10-15 minūšu gājienā no dzelzceļa/autobusu stacijas vai autobusu pieturas “Raibais suns”)

Izdales materiāli: Nodarbību plānu apraksti.

Dalības maksa vienam modulim: EUR 24,00 + PVN  Kopā: EUR 29,04.

Atlaides:

Piedaloties 2 dalībniekiem no organizācijas ir 5% atlaide.

Piedaloties 3 dalībniekiem no organizācijas ir 10% atlaide.

Piedaloties 4 un vairāk dalībniekiem no organizācijas ir 15 % atlaide.

Dalības maksa ietver ēdināšanu, izdales materiālus un apliecinājumu par dalību izglītības programmā.

Lūdzam savlaicīgi pieteikt savu dalību mācībās, zemāk aizpildot reģistrācijas formu.

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis:+371 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lv ; www.domatajs.lv

Rezervācija

Rezervācija uz šo pasākumu ir beigusies

Atpakaļ