Pasākums: “Vasaras Saulgriežu rituāls” 22.06.2018.

Loading Map....

Datums/Laiks
Datums(i) - 22/06/2018
19:00 - 22:00

Norises vieta
Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parks

Kategorija(s) Bez kategorijas


Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā “Vasaras Saulgriežu rituālā” 2018.gada 22.jūnijā plkst. 19.00-22.00, “Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā”, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

canon 6d 660-2

Vasaras Saulgriežu rituāla programma:

19.00-22.00 Fiziskā, ēteriskā, astrālā un mentālā ķermeņa attīrīšana no sārņiem, negatīvām īpašībām un paradumiem; sirds atvēršana piedošanai, pateicībai, cerībai, ticībai un mīlestībai.

Elvita Rudzāte: Dzīves izpratnes skolotāja, grāmatu sērijas un garīgās prakses disku “Piedošanas mācība”  autore un Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka attīstītāja.

Dalības maksa: ziedojumi (katrs maksā saskaņā ar savu sirdsapziņu un iespējām).

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas anketu.

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai “Rudzu Šukas”, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis:+371 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lv ; www.domatajs.lv

Rezervācija

Rezervācija uz šo pasākumu ir beigusies

Atpakaļ