Seminārs: “Sakrālā ģeometrija- pasaules un sevis izziņas ceļš” 16.10.2013.-30.10.2013.

Loading Map....

Datums/Laiks
Datums(i) - 16/10/2013 - 30/10/2013
18:00 - 20:30

Norises vieta
Sokrata tautskola

Kategorija(s)


Sokrata tautskola aicina piedalīties Kaspara Rikarda vadītās 3 praktiskās nodarbībās “Sakrālā ģeometrija- pasaules un sevis izziņas ceļš”, 2013.g. 16., 23., 30.oktobrī (trešdienās),  plkst.18.00-20.30, Kr.Valdemāra ielā 38, 306-1, Rīga.

Sakrālā ģeometrija ir Ezoteriska mācība, kas ar neverbāliem izteiksmes līdzekļiem parāda kā neizpaustās, tā arī izpaustās Pasaules uzbūvi un lietu kārtību. Sakrālā ģeometrija atspoguļo Pasauļu hierarhiju, struktūru un savstarpējās attiecības.  Principi, ko izmanto sakrālās ģeometrijas diagrammu zīmēšanā, ir universāli un var tikt attiecināti uz jebkuru lietu, parādību vai ideju.

Semināra programma:

I. lekcija. Ievads Sakrālajā ģeometrijā.

II. lekcija. Proporcijas, formveide un figūras Sakrālajā ģeometrijā.

III. lekcija. Sakrālā ģeometrija. Septiņdalījums kosmiskajā dabā un cilvēkā. Zelta griezums.

Lekciju apmeklējumam vēlams: cirkulis, taisnleņķa trīsstūris, balts papīrs (A4).

IMG_5972

Lektors: Kaspars Rikards

Kaspars Rikards ir arhitekts, kas iet savu izziņas ceļu. Ezoterika un dažādas Garīgās skolas palīdz kopt atšķiršanas spēju. Daudz laika Kaspars pavada Kurzemes svētvietā, ko rūpīgi izvēlējies kā ģimenes stipro pili.

Deviņdesmitajos gados likumsakarīgu nejaušību rezultātā uzduras Sakrālās ģeometrijas atslēgai, taču kā atzīst Kaspars, tās būtības izpratnei tikai tuvojas. Svētģeometrija sevī sintezējusi gan grafisko diagrammu šķietamo konkrētību, gan ezoteriskās filosofijas abstrakcijas vienlaicīgi. Dievišķais kods izpaužas fenomenālajā pasaulē, paverot meklētājam nepastarpinātu ceļu uz augstākām sfērām un lietu patieso būtību. Dabā izpaustas visaugstākās mistērijas, kuras neredzam pieraduma dēļ, jo „Dvēsele līdz ar acīm pierod pie tā, ko redz pastāvīgi un nemeklē vairs tā cēloņus” (Cicerons).

Kaspars Rikards mācās saskatīt pats un darīt redzīgus citus…Vada lekcijas- nodarbības Sakrālajā ģeometrijā un raksta par šo tēmu interneta vietnē http://sakralageometrija.lv/

Dalības maksa: Ls 30,- (ieskaitot PVN).

Pieteiktiesinfo@sokratatautskola.lv vai zemāk, aizpildot reģistrācijas anketu.

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: +371 29170763; 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lv

Rezervācija

Rezervācija uz šo pasākumu ir beigusies

Atpakaļ