Sokrata domnīcas 1.nodarbība “Garīgās attīstības ceļš” 01.06.2018.

Karte nav pieejama

Datums/Laiks
Datums(i) - 01/06/2018
19:30 - 21:30

Norises vieta
Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parks

Kategorija(s) Bez kategorijas


Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā Sokrata domnīcas 1.nodarbībā “Garīgās attīstības ceļš” 01.06.2018, plkst.19.30-21.30, Sokrata laukumā pie Svētuguns, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā.

canon 6d 660-2

Sokrata tautskola uzsāk jaunu pasākumu ciklu – Sokrata domnīcu vadīšanu, kuru laikā tiks diskutētas dažādas tēmas, meklētas atbildes uz jautājumiem, apspriesti dažādi viedokļi, un apskatīti jautājumi no dažādu garīgo Mācību puses.

Sokrata domnīcas 1.nodarbībā tiks atklāta Sokrata tautskolas brīvdabas garīgās attīstības bibliotēka un Sokrata skulptūra, tiks diskutēts par garīgās attīstības ceļiem, dažādām Mācībām, kā arī maldu ceļiem un viltus skolotājiem. Lai sadzirdētu Augstāko Es jeb Sirdsbalsi, mācīsimies nomierināt prātu ar dziesmām un dabas meditāciju.

Pasākums notiks Sokrata laukumā pie Svētuguns, kas palīdzēs mums iedziļināties dvēseles dziļumos, sadzirdot mūsu Augstāka Es balsi vai sirdsbalsi. Mēs ticam, ka Sokrata klātbūtne palīdzēs mums atrast pareizās atbildes.

Domnīcas vadītāja: Elvita Rudzāte ir Dzīves izpratnes skolotāja, grāmatu sērijas un garīgās prakses disku “Piedošanas mācība”  autore un Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka attīstītāja.

Uz pasākumu nepieciešams paņemt līdzi segu vai paklājiņu, lai varētu sēdēt uz bluķīša vai zemes pie ugunskura, kā arī saģērbties laika apstākļiem piemērotā apģērbā un apavos. Lietus gadījumā saruna notiks teltī sveces gaismā.

Dalības maksa: ziedojumi (katrs maksā saskaņā ar savu sirdsapziņu un iespējām).

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas anketu.

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai “Rudzu Šukas”, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lv ; www.domatajs.lv

Rezervācija

Rezervācija uz šo pasākumu ir beigusies

Atpakaļ