GAISMAS SKOLOTĀJU MĀCĪBAS BRĪVDABAS BIBLIOTĒKA

Sokrata tautskola aicina apmeklēt Gaismas Skolotāju Mācības brīvdabas bibliotēku Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

1_300   2_300

Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parks ir unikāla vieta, kas caur vīziju atklājās Sokrata tautskolas vadītājai Elvitai Rudzātei 2003.gadā Dziesmu svētku laikā, kad viņa vīzijā ieraudzīju Gaismas Skolotājus. Toreiz viņa neizpratu vīzijā redzēto, bet, turpinot garīgās attīstības ceļu, 2009.gadā Elvita saprata, ka vīzijā redzētajā vietā ir jārada un jāattīsta Garīgās attīstības parks, dodot cilvēkiem iespēju iepazīt pašiem sevi un paaugstināt apziņas līmeni. 2010.gadā tika atklāts Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parks. Šo gadu laikā ir attīstīti daudzi garīgās attīstības objekti, kur cilvēki ir izjutuši brīnumainas izjūtas, sapratuši savu problēmu patiesos cēloņus un notikuši pat izdziedināšanās brīnumi. Katru gadu Augstākie spēki mums palīdz radīt jaunus objektus, un 2017.gada 11.jūnijā tika atklāta garīgās attīstības grāmatu bibliotēka, kuā ir iespēja apgūt Gaismas Skolotāju doto Mācību.

Gaismas Skolotāju Mācība cilvēcei tika dota caur Gaismas Brālības Sūtni Tatjanu Mikušinu krievu valodā kopš 2005.gada marta, un, pateicoties Gaismas Brālības Kalpotājiem, Mācība ir pārtulkota daudzās valodās un lasāma  internetā un grāmatās. T. Mikušinas oficiālā interneta vietne ir http://sirius-ru.net. Latviešu valodā Mācību ir pārtulkojusi Lauma Ērgle, nesaņemot par to atlīdzību. Viņa arī 2008. gadā ir radījusi un uztur interneta vietni latviešu valodā http://sirius-riga.lv/, kur ir lasāma visa Mācība un citi no  T. Mikušinas mājas lapas tulkoti materiāli. Gaismas Skolotāju Mācības grāmatas latviešu valodā ir izdevusi izdevniecība “Sol Vita”.

Gaismas Skolotāju Mācības brīvdabas bibliotēkā ir Gaismas Skolotāju dotās Mācības grāmatas oriģinālvalodā (krievu) un latviešu valodā, arī T. Mikušinas uzrakstītās Mācības tematisko krājumu grāmatas. Lasītāji var lasīt grāmatas parkā uz vietas, kā arī paņemt līdz, lai lasītu  tās mājās, un ne vēlāk kā pēc mēneša atdotu atpakaļ bibliotēkā.

Brīvdabas garīgās attīstības bibliotēka ir atvērta no 2017.gada 11.jūnija līdz 25.augustam (plkst.10.00-21.00) un tad atkal atvērta nākamā gada jūnijā.

Ar prieku gaidīsim visus ciemos Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā!!!

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv