Portāla Domātājs.lv jaunumi latviešu un krievu valodās (06.-12.08.2018)

Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” jaunumi 06.-12.08.2018.12.08.2018

VAI CILVĒKAM IR IESPĒJAMS ATTĪSTĪTIES VAI DEGRADĒTIES, NEIETEKMĒJOT CITUS?12.08.2018 Atbildi uz jautājumu – vai cilvēkam ir iespējams attīstīties vai degradēties, neietekmējot citus?– izpratīsiet, lasot  Anetes Eihmanes sastādīto grāmatu “Dzīvās Ētikas Mozaīka”  2.grāmatas 4.nodaļu “Domu kādība un atbildība”, kas cilvēcei dots caur Lielās Gaismas Brālības Sūtņiem Helēnu un Nikolaju Rērihiem. DZĪVĀS ĒTIKAS MOZAĪKA_2.daļa_Doma_4.nodaļa_Domu kādība un atbildība KADLasīt vairāk …

DZĪVĀS ĒTIKAS MOZAĪKA 10. daļa Pasaules Māte. Sievietīgā sākotne. Centri. 8.nodaļa Apskaidrība 1.d.

Dievišķo Gudrības Skolotāju 20. gs. sākumā cilvēcei pasniegtā Mācība – daudziem jau pazīstamā Dzīvā Ētika jeb Agni Joga. Dievišķo Gudrības Valdoņu vadībā to fiziskajā pasaulē pierakstījuši Lielās Baltās Brālības Sūtņi Helēna un Nikolajs Rērihi, un tā ir sakārtota 14 grāmatās. Un arī visdrūmākajos padomju okupācijas gados Latvijā bija cilvēki, kas lasīja šo aizliegto literatūru – DzīvoLasīt vairāk …

Uz ko tādas veselības problēmas norāda? 11.08.2018

Andra jautā: Paldies par rakstiem, par problēmu izskaidrošanu. Kādu laiku meklēju atbildes par vēnu paplašināšanos un šorīt lasu Jūsu skaidrojumu. Man kļuva skaidrāka atbilde, bet tomēr vēlos precizēt – kreisās kājas iekšējo vēnu sāpes, loti sacietējis liela muskulis, reizēm rodas krampji…kādas dziļākas emocijas tiek uzrādītas?  Sarautas, sarētotas labās kājas potītes saites ar izsvīdumiem, -uz ko tādasLasīt vairāk …

Kāpēc nespēju izārstēt pirkstu pēc kaķa koduma? 10.08.2018

Anita jautā: Gandrīz 3 mēneši pagājuši, kopš mājas kaķis iekoda man labās rokas rādītājpirksta pirmajā posmā, skaitot no naga pamatnes, un skarot  šo locītavu. Protams, saņēmu potes pret trakumsērgu un veidojās sastrutojums. Izgāju 2 antibiotiku kursus,  kompreses u.c., bet sāpes nerimās un kodums nedzija. Rentgens uzrādīja, ka ir skarts locītavas kauls. Tieši dziesmu svētku koncerta ģenerālmēģinājuma dienāLasīt vairāk …

Ko garīgajā skatījumā varētu nozīmēt sēklinieku iekaisums un paplašinātas vēnas sēkliniekos? 09.08.2018

Sany jautā: Paldies par Jūsu neizsīkstošo spēku palīdzēt un iedvesmot! Ko garīgajā skatījumā varētu nozīmēt sēklinieku iekaisums un paplašinātas vēnas sēkliniekos? Vīram konstatēja iekaisumu, vēlāk tas mazinājās, bet veicot sonogrāfiju uzrādās, ka ir paplašinātas vēnas sēkliniekos. Elvita Rudzāte atbild: Vīrieša dzimumorgānu veselību nosaka vīrieša domāšanas veids, kas savukārt atkarīgs no viņa vecāku attieksmes pret dzīvi. Dzimumorgāni atrodasLasīt vairāk …

Ko simbolizē pirksts zeltnesis?

Valdis jautā: Liels Paldies par visu ko Jūs labu darāt. Ir radies tāds jautājums, kā ir, ja savaino vai kaut kas notiek pirkstam zeltnesim, kas simbolizē brāļus un māsas, bet ja cilvēkam nav brāļu un māsu, ko tas tad var nozīmēt? Elvita Rudzāte atbild: Visas traumas rodas no dusmām. Ja savaino zeltnesi, tad dusmas ir saistītas arLasīt vairāk …

Seminārs: “Rakstura un emocionālās inteliģences attīstība pirmsskolas vecumposmā” 23.-24.08.2018. 08.08.2018

Mērķis: dalīties zināšanās un pieredzē, kā bērniem pirmsskolas vecumposmā mācīt cilvēciskās vērtības. Mērķauditorija: pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi un to palīgi. Lektori: Kerola Aldermane (Carole Alderman) un Robs Aldermans (Rob Alderman), Lielbritānija Kerola izveidoja “Britu Sathya Sai Izglītības institūtu” un tās juridisko personu – BISSE Limited – 1995. gadā Lielbritānijā. Viņa izstrādāja izglītības programmas un to pavadošo nodarbību plānu grāmatas, kuras kļuvaLasīt vairāk …

Vai tādai ģimenei ir nākotne? – pirmais turpinājums

Vai tādai ģimenei ir nākotne? – raksta sākums Lasītāja viedoklis: Negribu Lindu mācīt, bet varu pateikt no savas pieredzes un laika gaitā saprastā: Vīrietis šādu apgalvojumu ir izteicis apzināti, jo vēlējās Lindai “iedzelt”. Viņš kā vīrietis no savas sievas saņem vienkārši pārāk maz vai nesaņem neko. Runa ir par sievietes mīlestību, enerģiju vīrietim. Vīrietis bez tāsLasīt vairāk …

Izglītības programma “DOMĀTĀJS I LĪMENIS” 22.09.2018.-01.06.2019. 07.08.2018

Mērķa grupa: pieaugušie, kuri ir izpratuši garīgās attīstības nepieciešamību un vēlas turpināt garīgās attīstības ceļu, kļūstot par DOMĀTĀJIEM un nākotnē par DZĪVES IZPRATNES SKOLOTĀJIEM. Mērķis: veicināt padziļinātāku izpratni par dzīves jēgu, pasaulē notiekošajiem procesiem un notikumiem, kā arī praktiski iemācīt domāt, analizējot dažādus dzīves izpratnes viedokļus, izzinot sevi, nododot savas zināšanas tālāk un sniedzot praktisku palīdzību cilvēkiem.Lasīt vairāk …

Kādēļ ir tā, ka regulāri dzīvē satiekos ar citas valsts pilsoņiem?

Ieva jautā: Kādēļ ir tā, ka regulāri dzīvē satiekos ar citas valsts pilsoņiem? Lieta tāda, ka valodas īsti uzrunājušas nebija nekad, nebiju arī īsti motivēta ko apgūt, angļu valodu zinu nedaudz. Bet tad dzīvē nāk situācijas, kur pēkšņi mani iemet darba jautājumos grupā, kurā ir tikai ārzemnieki, es sēžu pie galda un man apsēžas grupa, kurāLasīt vairāk …

Ko nozīmē kaimiņa trokšņošana? 07.08.2018

Kristīne jautā: Izskaidrojiet, lūdzu, ko garīgajā plāksnē nozīmē šāda situācija: pirms nedēļām apakšstāvā ievācās jauni kaimiņi, krievu tautības, jauna ģimene, sieviete, starp citu, gaida bērnu. Jau pirmajā vakarā ap. plkst. 23 līdz pat 2 naktī sāka spēlēt ļoti skaļi mūziku, turklāt tā man šķita izteikti nepatīkama, jo saturēja daudz zemo vibrāciju– basus, nesakarīgus repa tekstusLasīt vairāk …

Kā sakārtot attiecības ar vīramāti? 06.08.2018

Anna jautā: Jau iepriekš Tev jautāju kā sakārtot attiecības ar savu vīramāti, bet man kaut kas šajā jomā nesakārtojas. Šoreiz pavisam nesaprotu – mums ģimenē nesen piedzima trešais bērniņš ( divi iepriekšējie jau padsmitnieki) un mazo tāpat kā iepriekšējos pagaidām neļaujam citiem fotografēt- arī vīramātei, protams. Bijām pie viņas ciemos un man bērniņš bija rokās unLasīt vairāk …

Kāpēc mans ķermenis nepieņem neko, kas saistīts ar grūtniecību?

Sieviete jautā: Mīļš paldies, ka palīdzat izprast mācībstundas. Nespēju izprast, kāpēc mans ķermenis nepieņem neko, kas saistīts ar grūtniecību. Daudzi gadi pagājuši,  viss, ko dakteri ieteikuši,  izsauca blakusparādības, nespēju izturēt, pat dabīgās zālītes, sieviešu tēju, uztura bagātinātāji auglībai. Blakusparādības dažādas sākot no lielas emocionalitātes līdz vemšanai un ļoti sliktai pašsajūtai. Diagnoze, policistiskas olnīcas, kā kurā apskatē, citreizLasīt vairāk …

 

Новости на русском языке (06.-12.08.2018.)

Новости Biedrība “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Общества «Жить по Совести») 06.-12.08.2018. 12.08.2018

ПРИТЧА «МОЖНО ЛИ ВЫЧЕРПАТЬ МОРЕ»12.08.2018 ПРИТЧА «ГРЕХИ АВВЫ ДИСКОРА»11.08.2018 ПРИТЧА «ЗАКРЫТЫЕ ДВЕРИ АВВЫ ИСААКА»10.08.2018 ПРИТЧА «ПОЛНОТА ПОНИМАНИЯ МИРА»09.08.2018 ПРИТЧА «ПРИТЧА О СТАРЦЕ И ЛЬНЯНОМ МАСЛЕ»08.08.2018 ПРИТЧА «БРАТЬ И ДАВАТЬ»07.08.2018 ПРИТЧА «БОГ ЗНАЕТ, ЧТО — ДОБРО»06.08.2018   Контакты Общества “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Жить по Совести): Эл. почта: dzivotpecsirdsapzinas@gmail.com https://dzivotpecsirdsapzinas.lv/ Телефон: 29463326; 29105951

Лотосы Божественного сознания

https://sirius-ru.net/

Нашей Планете 11.08.2018

https://sirius-ru.net/

«Паисий Святогорец» — шесть документальных фильмов (А. Куприн) 10.08.2018

Учение – Божественный Цветок, произрастающий в душах людей 09.08.2018

Сегодня у нас знаменательный скайп – это подведение большого итога всей деятельности моей, как Посланника Великого Белого Братства, и всей Миссии, которая была осуществлена Братством на протяжении 14 лет в России. Поэтому у нас сегодня такой важный скайп. Я хотела бы сравнить Учение, которое дают Владыки, с Божественным Цветком, который произрастает в душах людей. Владыки посеяли вПодробнее …

Симеон Афонский Поучения Часть 4 08.08.2018

Симеон Афонский. Поучения. Часть3 07.08.2018

Симеон Афонский Поучения Часть206.08.2018

 

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv

Atpakaļ