E-seminārs: Piedošanas mācības 12.nodarbība “Neveiksmīgas laulības cēloņi un sekas”, 15.07.2015.

Sokrata tautskola aicina noklausīties Elvitas Rudzātes vadīto e-semināru: Piedošanas mācības 12.nodarbība “Neveiksmīgas laulības  cēloņi un sekas”, kurš notika 2015.gada 15.jūlijā, plkst. 20.00-21.00

Piedošanas mācībā koncentrētā veidā un piemēroti mūsdienīga cilvēka pasaules uztverei, Jūs apgūsiet zināšanas, ar kuru palīdzību gan stresi, gan bailes, gan vainas izjūta, kas nemitīgi iesakņojas ikvienā no mums, var tikt transformēta visaptverošā harmonijā ar visu, kas mūs aptver, un mīlestības enerģijā, kas mūs atbrīvo no jebkuras slimības, nīgruma un diskomforta; kas ļauj ieraudzīt pasauli un līdzcilvēkus no pilnīgi cita – pozitīva un priekpilna – skatpunkta. Piedošana kā gudras dzīvesziņas avots sakņojas gan mūsu senču garīgajā mantojumā, gan ir saskaņā ar pasaules tautu reliģijās – kristietībā, budismā, hinduismā – paustajām pamatvērtībām, tikai mūsdienu cilvēkam mūžīgajā steigā neatliek laika tās studēt.

Soli pa solim piedošanas fenomenu ir pētījusi no mums jau aizgājusī igauņu ārste un dziedniece Vīlma Lūle, taču viņas mūža darbs ir saglabāts un apkopots neskaitāmās grāmatās. Viņas mācībai ir sekotāji arī pie mums – Latvijā. Tie ir cilvēki, kuri ilgu gadu laikā, apgūstot un praktizējot piedošanas soļus, ir ne tikai sapratuši, bet arī izjutuši šīs mācības brīnumaino spēku, kas slimību aizdzen bez zālēm un rada harmoniju gan cilvēka prātā, gan dvēselē, gan miesā.

Viens no šādiem cilvēkiem ir SOKRATA TAUTSKOLAS lektore Elvita Rudzāte. Viņas virsvadībā Jūs varēsiet pilnībā apgūt visus Piedošanas mācības soļus – gūt ieskatu dabas Dievišķajos likumos, labāk izprotot dzīvē notiekošos notikumus; aptvert dzīves jēgas un cilvēka misijas jēdzienus; atpazīt un atbrīvoties no cilvēka slimību, stresu, neapmierinātības un citu problēmu cēloņiem, pretī saņemot veselību, možu garu, prasmi mīlēt bez nosacījumiem, saskaņu ģimenē un darba attiecībās, materiālo labklājību un laimes izjūtu. Tikai jāsāk…

Skatoties e-semināra atkārtojumus, ir iespēja uzdot jautājumus, rakstot info@domatajs.lv. Atbildes uz jautājumiem, tiks publicēti portālā www.domatajs.lv sadaļā Jautājumi un atbildes.

E-semināra Piedošanas mācība 12.nodarbības “Neveiksmīgas laulības  cēloņi un sekas” tēmas:

1. Laulības mācību stunda.

2. Laulība aiz aprēķina.

3. Laulība bez mīlestības.

4. Erotiskās mīlestības stadijas.

5. Seksuālā nesaderība.

6. Neuzticība laulībā.

7. Garīgā nesaderība un atšķirīgas intereses.

8. Strīdi un nesaticība.

9. Kad laulātie strādā vienā darba vietā.

10. Mīlestības aprakšana darbā.

11. Nevēlēšanās piedot.

New Picture

Lektore: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 16 gadus vada konsultāciju firmu, pati konsultē ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas ne tikai biznesa vadībā, bet arī psiholoģijā, filosofijā un ezotērikā, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus.

Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”. Šobrīd Elvita turpina darbu pie nākamo grāmatu un garīgās prakses disku sagatavošanas.

Dalības maksa: Mēs būsim pateicīgi par katru Jūsu ziedoto eiro, kuru no sirds ziedosiet Sokrata tautskolas attīstībai.

Ziedojot individuālām personām vai organizācijām ir iespējams saņemt nodokļu atlaides.

Reģ. Nr. 40008121228
Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV53UNLA0050018814890

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums E-semināriem “Piedošanas mācība”.

Pieslēgties e-semināra atkārtojumam:

Tālrunis: 29170763; 29463326