Atbalsta grupa: “Domstarpības attiecībās – kā tās risināt?”16.10.2021

Datumi - 16.10.2021

Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā praktiskajā nodarbībā “Domstarpības attiecībās – kā tās risināt?”, 2021.gada 16.oktobrī, plkst.10.00-13.00, Skolas ielā 11, 401.telpā, Rīga.

Nodarbību var apmeklēt dalībnieki, kas ir vakcinējušies pret COVID-19 vai to pārslimojuši ar derīgu COVID-19 sertifikātu. Diemžēl testi netiks atzīti.

Dalībniekiem būs iespēja:

1. Iepazīties ar dažādu dzīves problēmu, tanī skaitā attiecību problēmu izveidošanās cēloņiem.
  2. Izprast domstarpību risināšanas iespējas un kā uzlabot attiecības.
  3. Piedošanas prakse.

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vadījusi konsultāciju firmu, pati konsultē dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU, Sirdsapziņas skolu un DVĒSELES MIERS. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”. Šobrīd Elvita turpina darbu pie nākamo grāmatu sagatavošanas.

Dalības maksa: Mēs priecāsimies, ja atbalstīsiet Sokrata tautskolas darbu ar ziedojumu.

Sokrata tautskolai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Reģ. Nr. 40008121228
Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV75UNLA0050011502149

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums.

www.sokratatautskola.lv, www.domatajs.lv