Atbalsta grupa: “Dzīves izpratne un problēmu risināšana”19.09.2019

Datumi - 19.09.2019 - 10.10.2019

Location
NVO nams

Sokrata tautskola aicina piedalīties Ingrīdas Talces vadītajā atbalsta grupā “Dzīves izpratne un problēmu risināšana”,  2019.gada 19., 26. septembrī un 3., 10. oktobrī. plkst. 18.00-20.00, NVO nams, Ieriķu iela 43a, 206. telpā (19. un 26.septembrī), 207.telpā (3. un 10.oktobrī), 2.stāvā, Rīga.

Atbalsta grupas mērķis: sniegt garīgu palīdzību cilvēkiem, kurus piemeklējušas dažādas dzīves problēmas.

Atbalsta grupas dalībniekiem būs iespēja:

1. Iepazīties ar dažādu dzīves problēmu, tanī skaitā slimību izveidošanās cēloņiem.
  2. Veikt dzīves analīzi, izprotot savas neapgūtās mācības.
  3. Apgūt dažādas garīgās prakses kā atbrīvoties no problēmām.
  4. Uzzināt par citu cilvēku pieredzi kā tiem izdodas atbrīvoties no problēmām.
  5. Mainīt savu attieksmi pret tuviniekiem, darbu un dzīvi kopumā.
  6. Atvērt savu sirdi Mīlestībai un Piedošanai, iemīlot sevi, citus un visu apkārtējo pasauli.
  7. Atbalstīt citam citu grūtā brīdī.

Ingrīda

Atbalsta grupas vadītāja: Ingrīda Talce

Ingrīda Talce ir ļoti pieredzējusi mediķe ar vidējo un augstāko izglītību medicīnā, ilggadīga bērnu māsa un virsmāsa. Papildus medicīnas izglītībai ir apguvusi alternatīvo medicīnu. Ingrīda ir beigusi Reiki mācības (1. un 2.pakāpe), Auro Soma krāsas terapiju (1. un 2.pakāpe) un Sokrata tautskolas izglītības programmu “DOMĀTĀJS” 6 līmeņus.

Ingrīdas sapnis ir palīdzēt cilvēkiem būt laimīgiem un veseliem. Tāpēc viņa papildus savam darbam bērnu slimnīcā, Kalpo cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība.

Dalības maksa: priecāsimies par ziedojumu, kuru no sirds novēlēsiet Sokrata tautskolas attīstībai.

Sokrata tautskolai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Reģ. Nr. 40008121228
Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV75UNLA0050011502149

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums.

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv