E-atbalsta grupa: “Slimnieku atbalsta grupa internetā”30.01.2019

Datumi - 30.01.2019 - 27.02.2019

Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā “Slimnieku atbalsta grupā internetā”,  2019.gada 30.janvāris; 6.,13., 20., 27.februāris, plkst. 19.30-21.30.

Atbalsta grupas mērķis: palīdzēt slimniekiem uzlabot veselību.

Slimniekiem būs iespēja:

1. Iepazīties ar slimības izveidošanās cēloņiem garīgajā skatījumā.
  2. Izprast dzīves problēmas, kuras aktivizē slimības attīstību.
  3. Uzzināt par citu slimnieku pieredzi kā tiem izdodas atbrīvoties no slimības.
  4. Mainīt savu attieksmi pret tuviniekiem, darbu un dzīvi kopumā.
  5. Atvērt savu sirdi Mīlestībai un Piedošanai, iemīlot sevi, citus un visu apkārtējo pasauli.

Vietu skaits ierobežots – maksimums 12 dalībnieki. E-atbalsta grupa notiks skype programmā.

New Picture

Atbalsta grupas vadītāja: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 15 gadus vada konsultāciju firmu, pati konsultē ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas ne tikai biznesa vadībā, bet arī psiholoģijā, filosofijā un ezotērikā, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus.

Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”. Šobrīd Elvita turpina darbu pie nākamo grāmatu un garīgās prakses disku sagatavošanas.

Dalības maksa: Mēs būsim pateicīgi par katru Jūsu ziedoto eiro, kuru no sirds novēlēsiet Sokrata tautskolai.

Sokrata tautskolai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Reģ. Nr. 40008121228
Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV75UNLA0050011502149

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums e-atbalsta grupai.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas anketu. Pēc apstiprinājuma saņemšanas Jums tiks nosūtīta e-vēstule ar lūgumu atsūtīt Jūsu skype adresi, lai Jūs varētu reģistrēt e-atbalsta grupas sarakstā un tiks nosūtīts uzaicinājums apstiprināt domātājs.lv skype adresi. Nodarbības sākumā plkst.19.30 Jums zvanīs no domātājs.lv. Taupot interneta resursus, lai nodrošinātu kvalitatīvus sakarus,  videozvani netiks izmantoti.

Atteikties: Ja kaut kādu apstākļu dēļ tomēr esat pārdomājis un nevēlaties piedalīties, tad, lūdzu, par to informējiet, sūtot uz e-pastu: info@sokratatautskola.lv . Ja Jūs nepiedalīsities e-atbalsta grupas nodarbībā un nebūsiet par to informējis, tad Jūs no atbalsta grupas tiksiet izslēgts, dodot vietu dalībai tiem, kam nepietika vietas.

Papildvietas: Tiem, kuriem nepietiks vietas e-atbalsta grupā, ir iespēja pieteikties uz papildvietām, sūtot e-pastu uz info@sokratatautskola.lv. Tie, kuri pieteiksies uz e-atbalsta grupu pēc grupas nokomplektēšanās, tiks reģistrēti rezerves sarakstā, un, ja kāds dalībnieks atteiksies vai, nedodot par sevi ziņu nepiedalīsies e-atbalsta grupā, tad uz nākamo nodarbību rindas kārtībā tiks uzaicināts dalībnieks no rezerves saraksta.

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv