Izglītības programma “Apzinātība sociālā darba praksē” 5.modulis: “Pieejas sevis izzināšanā sociālajā darbā”23.08.2019

Datumi - 23.08.2019

Sokrata tautskola aicina sociālos darbiniekus apmeklēt izglītības programmas “Apzinātība sociālā darba praksē” 5.moduli: “Pieejas sevis izzināšanā sociālajā darbā” – 23.08.2019.

Šodien sociālais darbs vairs nav tāds kā vakar – cilvēki un viņu vērtības mainās, problēmu risināšana un pasaules redzējums prasa lielākas zināšanas, Dvēsele vēlās būs saprasta, Gars – augt un attīstīties! Mainoties pieejām sociālajā darbā, maināmies mēs paši – tas ir neizbēgams process, kurā varam būt klātesoši vai izlikties neredzam.

Nodarbībās skatīsimies uz dzīvi apzinātāk, meklēsim jaunas un netradicionālas pieejas un metodes sociālā darba praksē – apzināsimies ikdienā notiekošo no plašākas perspektīvas!

Programmas mērķis: Attīstīt sociālo darbinieku garīguma jeb dzīves gudrības kompetenci.

Programmas uzdevumi: Attīstīt sociālo darbinieku kompetenci dzīves izpratnē– kļūt laimīgākam cilvēkam savā sirdī, lai spētu palīdzēt sev un klientiem.

Mērķauditorija: sociālie darbinieki un sociālo pakalpojumu sniedzēji.

Programmas saturs un apjoms – 5.modulis: “Pieejas sevis izzināšanā sociālajā darbā” (8 akad.stundas)

• Sevis izzināšanas nozīme sociālajā darbā;
  • Visuma likumu izpratne ikdienā– praktiski piemēri sociālajā darbā;
  • Dažādas mācības un garīgās prakses – kā neapjukt un izvēlēties?
  • Kā iemīlēt sevi un citus?
  • Piedošana kā mainošā prakse – kā atvērties un atbrīvot savas sāpes?
  • Kā izprast savu dzīvi, mērķus, uzdevumus un slimības?
  • Apzinātība sociālā darba praksē.

Īstenošanas plāns: Nodarbību saturs tiks izklāstīts ar dažādām metodēm – lekcija, diskusija, praktiskie vingrinājumi.

Dalībnieka guvums: sociālo darbinieku dziļāka un plašāka lietu izpratne sev apkārt:

• Iespēja izzināt sevi un kļūt dzīves gudrākiem, mīlošākiem un zinošākiem– saņemt atbalstu un plašāku skatījumu uz problēmu risinājumiem.
  • Iepazīt un praktizēt Visuma likums savā ikdienā.
  • Attīstīt sevī empātiju, mieru un mīlestību.
  • Strādāt sociālo darbu ar mīlestību, pazemību un pieņemšanu.

Programmas norises laiks un datums: 2019.gada 23.augusts, plkst. 10.00 – 16.00

Lektore: Arta Skudra-Štarka, sociālā darba praktiķe. Pabeigusi Krimuldas bērnu mūzikas skolā akordeona klasi, Āgenskalna Valsts ģimnāziju, SDSPA “Attīstību”, studējusi Dānijā un Beļģijā, muzicējusi un dziedājusi folkloras draugu kopā “Skandinieki”. Šobrīd mācās Sokrāta Tautskolas izglītības programmā “DOMĀTĀJS” (VII līmenis) un turpina sociālā darba studijas maģistrantūrā Liepājas Universitātē. Caur savu dzīves pieredzi Arta mācās palīdzēt cilvēkiem meklēt ceļu pie sevis – saprast neapgūtās mācības stundas, nebaidīties mainīt savu dzīvi, un pieņemt savu bēdu kā SKOLOTĀJU, nevis soģi. Uz visām dzīves situācijām skatīties ar pozitīvu skatu! Ikdienā Arta konsultē ģimenes par dažādiem dzīves jautājumiem – partnerattiecībām, laulības krīzēm, bērnu uzvedības problēmām, skolas neapmeklēšanu, visa veida vardarbības gadījumiem, atkarībām un sevis izzināšanu.

Programmas norises vieta:  Laimas iela 1, Sigulda (10-15 minūšu gājienā no dzelzceļa/autobusu stacijas vai autobusu pieturas “Raibais suns”)

Dalības maksa vienam modulim:  EUR 33,06 + PVN  Kopā: EUR 40,00

Atlaides:

Piedaloties 2 dalībniekiem no organizācijas ir 5% atlaide.

Piedaloties 3 dalībniekiem no organizācijas ir 10% atlaide.

Piedaloties 4 un vairāk dalībniekiem no organizācijas ir 15 % atlaide.

Dalības maksa ietver ēdināšanu, izdales materiālus un apliecinājumu par dalību izglītības programmā.

Izglītības programma ir licencēta, kas dod iespēju privātpersonām atgūt ieguldītos līdzekļus no Valsts ieņēmuma dienesta LR likumdošanā paredzētā apmērā.

Dalībnieki saņems apliecinājumu par piedalīšanos nodarbībā.

Pieteikties izglītības programmai “Apzinātība sociālā darba praksē” 5.modulis: “Pieejas sevis izzināšanā sociālajā darbā”, zemāk aizpildot reģistrēšanās formu.

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv