Izglītības programma “Kā bērnus izaudzināt par krietniem cilvēkiem?” tālmācībā24.11.2020

Datumi - 24.11.2020

Sokrata tautskola aicina pirmsskolas personālu piedalīties izglītības programmā “Kā bērnus izaudzināt par krietniem cilvēkiem?” tālmācībā, 24.11.2020.

Šodien bērni ir aktīvāki, drošāki, gudrāki, bet tanī pašā laikā vērojami bērnu starpā daudzi vardarbības gadījumi un pieaugušo nepaklausības tendences. Tikumiskās audzināšanas būtība sabiedrībā tiek pārprasta, radot nesaprašanos pieaugušo starpā un ļoti atšķirīgu izpratni par bērnu audzināšanu. Bērni ir mūsu nākotne. Kā ielikt bērnos tikumiskos pamatus jau no pašas bērnības – galvenais pamatjautājums uz kuru atbildes tiks atrastas apmācības laikā.

Programmas mērķis: Attīstīt izpratni par tikumiskās audzināšanas būtību rakstura un emocionālās inteliģences attīstībai pirmsskolas vecumposmā.

Mērķauditorija: pirmsskolas izglītības iestāžu personāls.

Programmas saturs:

• Jaunā laika bērnu atšķirības – indigo, kristālisko bērnu raksturojums un vajadzības.
  • Bērnu nepaklausība – kā atšķirt, vai bērns ir slims vai palaidnis?
  • Pieaugušo piemērs – kāds tas ir mūsdienās?
  • Kāds ir krietns cilvēks?
  • Koncentrēšanās uz intelekta attīstību, aizmirstot par audzināšanu – kā šāda pieeja ietekmē raksturu?
  • Cilvēciskās vērtības – laimīgas dzīves pamats.
  • Cilvēciskās īpašības – kuras attīstīt un kuras izskaust?
  • Metodes, kā bērnus attīstīt par krietniem cilvēkiem.

Dalībnieku guvums:

• attīstīta tikumiskās audzināšanas jeb vērtībizglītības kompetence;
  • labāka dzīves izpratne un prasmes problēmu risināšanā;
  • apgūtas tikumiskās audzināšanas metodes;
  • apliecinājums par dalību izglītības programmā.

Lektore: Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk kā 20 gadus vada izglītības iestādes un ir Sirdsapziņas skolas idejas īstenotāja, izstrādājot uz kompetencēm balstītas pirmsskolas izglītības iestādes programmu un digitālu interaktīvu kvalitātes pārvaldības sistēmu. Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība” un līdzautore grāmatā “Bērnu un jauniešu tikumiskā audzināšana”.

Programmas norises laiks un vieta: 2020.gada 24.novembrī, plkst.10.00-16.00, tālmācībā ZOOM platformā.

Dalības maksa: EUR 40,00 (ieskaitot PVN).

Atlaides:

Piedaloties 2 dalībniekiem no organizācijas ir 5% atlaide.

Piedaloties 3 dalībniekiem no organizācijas ir 10% atlaide.

Piedaloties 4 un vairāk dalībniekiem no organizācijas ir 15 % atlaide.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas formu.