Izglītības programmas “VĒRTĪBIZGLĪTĪBA SĀKUMSKOLĀ”, 1.modulis “Vērtībizglītības pamati”20.03.2019

Datumi - 20.03.2019

Sokrata tautskola aicina sākumskolas pedagogus apmeklēt izglītības programmas “VĒRTĪBIZGLĪTĪBA SĀKUMSKOLĀ” 1.moduli “Vērtībizglītības pamati”, 2019.gada 20. martā, plkst.11.00-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda.

Programmas mērķis: Attīstīt sākumskolas pedagogu kompetenci cilvēciskajās vērtībās, dalīties zināšanās un pieredzē, kā sākumskolas izglītības iestādēs izskaidrot un mācīt vērtības, izprotot to visdziļāko būtību.

Programmas uzdevumi: Iepazīstināt sākumskolas izglītības iestāžu pedagogus ar labāko darba praksi vērtībizglītībā un ar nodarbību plāniem rakstura un emocionālās inteliģences attīstībai sākumskolas vecumposmā.

Mērķauditorija: sākumskolas pedagogi.

1.modulis: Vērtībizglītības pamati programmas saturs (8 akad.h):

• Vērtību iedalījums.
  • Vispārcilvēciskās vērtības un pakārtotās vērtības.
  • Vērtība – Patiesība un pakārtotās vērtības.
  • Vērtība – Pareiza rīcība un pakārtotās vērtības.
  • Vērtība – Miers un pakārtotās vērtības.
  • Vērtība – Mīlestība un pakārtotās vērtības.
  • Vērtība – Atteikšanās no vardarbības un pakārtotās vērtības.
  • Vērtību mācīšanas metodes sākumskolā.
  • Kāpēc nepieciešamas cilvēciskās vērtības?
  • Kā iegūt un attīstīt cilvēciskās vērtības?

Īstenošanas plāns: Nodarbību saturs tiks izklāstīts ar dažādām metodēm – lekcija, diskusija, praktiskie vingrinājumi, dziesmas, lomu spēles u.tml.

Dalībnieku guvums:

• attīstīta tikumiskās audzināšanas jeb vērtībizglītības kompetence;
  • labāka dzīves izpratne un prasmes problēmu risināšanā;
  • apliecinājums par dalību izglītības programmā (programma ir licencēta).

Programmas norises laiks un vieta: 2019.gada 20.marts, 11.00-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda (10-15 minūšu gājienā no dzelzceļa/autobusu stacijas vai autobusu pieturas “Raibais suns”).

Lektore: Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk kā 20 gadus vada izglītības iestādes un ir Sirdsapziņas skolas idejas īstenotāja, izstrādājot uz kompetencēm balstītas pirmsskolas izglītības iestādes programmu un digitālu interaktīvu kvalitātes pārvaldības sistēmu. Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība” un līdzautore grāmatā “Bērnu un jauniešu tikumiskā audzināšana”.

Izdales materiāli: Slaidi un nodarbību piemēri.

Dalības maksa: EUR 41,32 + PVN. kopā: EUR 50,00

Atlaides:

Piedaloties 2 dalībniekiem no organizācijas ir 5% atlaide.

Piedaloties 3 dalībniekiem no organizācijas ir 10% atlaide.

Piedaloties 4 un vairāk dalībniekiem no organizācijas ir 15 % atlaide.

Dalības maksa ietver ēdināšanu, izdales materiālus un apliecinājumu par dalību izglītības programmā.

Lūdzam savlaicīgi pieteikt savu dalību mācībās, zemāk aizpildot reģistrācijas formu.