Nometne: “Caur ērkšķiem uz zvaigznēm”06.07.2019

Datumi - 06.07.2019

Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā vienas dienas nometnē “Caur ērkšķiem uz zvaigznēm” 2019.gada 6.jūlijā, plkst. 11.00-21.00, “Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā”, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

CAMERA

Nometnes mērķis: Palīdzēt nometnes dalībniekiem izprast dzīves sāpīgos notikumus un iegūt sirdsmieru.

Nometnes vadītāja: Elvita Rudzāte ir Dzīves izpratnes skolotāja, grāmatu sērijas un garīgās prakses disku “Piedošanas mācība”  autore un Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka attīstītāja.

Nometnes programma:

11.00 – 13.00  Dalībnieku savstarpējā iepazīšanās. Lekcija: “Kas ir dzīve un kāpēc tā ir tik sarežģīta?”

13.00 – 14.00  Pusdienas.

Pusdienas būs veģetāras (ļoti garšīgas un sātīgas).

14.00 – 16.00  Dzīves grūto un sāpīgo brīžu izpratne Sevis izzināšanas labirintā – Patiesības, Tikumības, Miera, Spēka, Brīvības, Ziedošanas, Ticības, Piedošanas un Mīlestības dārzos.

16.00 – 17.00  Fiziskā un Smalko ķermeņu attīrīšana no pieļauto kļūdu radītās negatīvās enerģijas sārņiem.

Ūdens, Zemes, Uguns, Vēja, Saules Dievišķās enerģijas pielietošanas prakse fiziskā un smalko ķermeņu attīrīšanā no negatīvās enerģijas sārņiem.

17.00 – 18.00  Vakariņas.

Vakariņas būs veģetāras (ļoti garšīgas un sātīgas).

18.00 – 19.30  Sirdsmiera gūšanas rituāls.

19.30 – 21.00  Lūgšanas pie Svētuguns.

Dalības maksa: EUR 50,00 (ieskaitot PVN)

Dalības maksa ietver: ēdināšanu, labierīcības, programmā noteiktās aktivitātes.

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai “Rudzu Šukas”, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.