Semināru cikls “Pretī PĀRMAIŅĀM” 1.nodarbība “Pārmaiņu sākums” attālināti28.03.2022

Datumi - 28.03.2022

Sokrata tautskola aicina piedalīties semināru cikla “Pretī PĀRMAIŅĀM”, 1.nodarbībā “Pārmaiņu sākums”, 2022.gada 28.marts, plkst.19.00-21.00, attālināti ZOOM platformā.

Teiciens “Izdzīvos tas, kas mainīsies” ir aktuāls bijis visos laikos, bet pašlaik pārmaiņu vēji pasaulē ir tik strauji, ka daudzus ļoti biedē nezināmais nākotnē. Ir sācies Ūdensvīra laikmets, kas neļauj vecajam palikt, bet jaunais baidās nākt vietā. Visas pārmaiņas sākas ar indivīdu. Jo sabiedrībai būs plašāks apziņas līmenis, jo ātrāk pasaulē notiks pozitīvas pārmaiņas visās jomās.

Semināru cikls “Pretī PĀRMAIŅĀM” palīdzēs kļūt dzīves gudrākiem un iedvesmos rīkoties, lai īstenotu savus sapņus, ieraugot savu vietu kopīgajā veselumā. Nodarbību laikā tiks apgūta Lielo Skolotāju dotā Mācība, pārrunāti aktuālie dzīves notikumi, problēmas un meklēti risinājumi. Dievs nekad cilvēku neiedzen stūrī, vienmēr ir izeja, vajag tikai prast to ieraudzīt.

Semināra mērķauditorija: Pieaugušie, kuri vēlas kļūt par pozitīvu pārmaiņu nesējiem.

Semināra mērķis: Paplašināt apziņas līmeni, lai veicinātu drosmi īstenot savus sapņus un pārmaiņas sagādātu prieku nevis bailes.

Semināra “Pārmaiņu sākums” saturs:

• Pārmaiņas manī – kā ieraudzīt to, ko vajadzētu sevī mainīt?
  • Darbs ar savām neapgūtām mācībām.
  • Gudrības graudi sevis pārmaiņām.

Semināra norises laiks un vieta: 2022.gada 28.marts, plkst.19.00-21.00, attālināti ZOOM platformā.

Semināra vadītāja: Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vadījusi konsultāciju firmu, pati konsultē dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU, Sirdsapziņas skolu un DVĒSELES MIERS. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”. Šobrīd Elvita turpina darbu pie nākamo grāmatu sagatavošanas.

Dalības maksa: Mēs priecāsimies, ja atbalstīsiet Sokrata tautskolas darbu ar ziedojumu.

Sokrata tautskolai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Reģ. Nr. 40008121228Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV75UNLA0050011502149

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums.

www.sokratatautskola.lv, www.domatajs.lv