Portāla Domātājs.lv jaunumi (04.-10.02.2019.)10.02.2019

Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” jaunumi 04.-10.02.201910.02.2019

KĀ ATBRĪVOTIES NO GRŪTSIRDĪBAS?10.02.2019 Atbildi uz jautājumu – kā atbrīvoties no grūtsirdības?– izpratīsiet, lasot Anetes Eihmanes sastādīto grāmatu “Dzīvās Ētikas Mozaīka” 3.grāmatas “Cilvēks nepieņem” 2.nodaļu “Postošās īpašības”, kas cilvēcei dots caur Lielās Gaismas Brālības Sūtņiem Helēnu un Nikolaju Rērihiem. DZĪVĀS-ĒTIKAS-MOZAĪKA_3.grāmata_Cilvēks-nepieņem_1.daļa KĀPĒC SEVIS ŽĒLOŠANA IR KAITĪGA?09.02.2019 Atbildi uz jautājumu – kāpēc sevis žēlošana ir kaitīga?– izpratīsiet, lasotLasīt vairāk …

DZĪVĀS ĒTIKAS MOZAĪKA 11. daļa Radošais Aplis 7.nodaļa Skolotājs un māceklis

Dievišķo Gudrības Skolotāju 20. gs. sākumā cilvēcei pasniegtā Mācība – daudziem jau pazīstamā Dzīvā Ētika jeb Agni Joga. Dievišķo Gudrības Valdoņu vadībā to fiziskajā pasaulē pierakstījuši Lielās Baltās Brālības Sūtņi Helēna un Nikolajs Rērihi, un tā ir sakārtota 14 grāmatās. Un arī visdrūmākajos padomju okupācijas gados Latvijā bija cilvēki, kas lasīja šo aizliegto literatūru – DzīvoLasīt vairāk …

Izglītības programma “Dzīves gudrs pedagogs” 3.modulis “ATTIEKSME PRET DARBU, MĀCĪBĀM, CILVĒKIEM, LIETĀM UN PLANĒTU ZEMI” 09.02.2019

Sokrata tautskola aicina pedagogus apmeklēt izglītības programmas “Dzīves gudrs pedagogs”, 3.moduli “ATTIEKSME PRET DARBU, MĀCĪBĀM, CILVĒKIEM, LIETĀM UN PLANĒTU ZEMI” 2019.gada 20. februārī, plkst.11.00-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Attīstīt pedagogu garīguma jeb dzīves gudrības kompetenci. Programmas uzdevumi: Attīstīt pedagogu kompetenci audzēkņu tikumiskajā audzināšanā un vecāku izglītošanā par laimīgas ģimenes attīstības nozīmīgumu, lai bērni būtu veseli, motivētiLasīt vairāk …

Ko nozīmē cilvēks ar uguns krāsas enerģētiku?

Sanita jautā: Piemēram, cilvēki, kuros ir daudz uguns, var izjust nepieciešamību pēc sarkanās krāsas toņiem ne tikai apģērbā, bet arī vidē (mēbeles, paklājs u.tml.), jo uguns uzlādē viņus, dod spēku aktīvi darboties. 1.      Ko nozīmē cilvēks ar uguns krāsas enerģētiku??? Varētu uzzināt sīkāk??? 2.      Jūs varētu uzrakstīt vairāk par cilvēku enerģijām unLasīt vairāk …

Ko nozīmē pēdu, potīšu, virs pēdām sāpes?

Jautājums: Ko nozīmē pēdu, potīšu, virs pēdām sāpes? Jo sevišķi sāp no rītiem. Jau kādu mēnesi vai pat ilgāk. Un sāpes kļūst spēcīgākas, ka jau domāju par ārsta apmeklējumu. Elvita Rudzāte atbild: Visas sāpes liecina par dusmu klātesamību. Sāpes pēdās liecina par dusmām, kas saistīti ar ikdienas saimnieciskajiem pienākumiem. Sāpes virs potītēm liecina, ka cilvēks vēlētos lepotiesLasīt vairāk …

Kāpēc saslimst ar gripu?

Evija jautā: Sakiet lūdzu, kurus cilvēkus un kāpēc skar gripa, kura mūsdienās ir tik bīstama un slavena kaite? Vai tas ir tikai imunitātes jautājums vai arī tā ir slimība, kas ko grib pateikt!? Kāpēc tā skar ļoti bērnus un kā būtu iespējams no tās izvairīties? Elvita Rudzāte atbild: Gripa ir vīrusa slimība. Visu vīrusu slimību uzņemšana liecina,Lasīt vairāk …

Gudrības Valdoņi par Dievišķību (3. daļa) 08.02.2019

Jūsu laikā visas iespējas ir atklātas Tāpat arī mēs cenšamies dot jums pareizus orientierus, kas vadīs jūs dzīvē, parādīs virzienu un pasargās. Kad jūsos ir Realitātes, Dievišķības izjūta, tad viss, kas ir mazāks par Dievišķo pilnību, paies garām jūsu apziņai, neatstājot tajā pēdas. Jūs tieksieties uz savu Uzvaru, uz savu Brīvību no matērijas važām. JumsLasīt vairāk …

Kāda ir atšķirība starp prātu un apziņu? 07.02.2019

Jautājums: Elvita, lūdzu izskaidrojiet, kas ir prāts, un, kas ir apziņa? Elvita Rudzāte atbild: Prāts izplata domu viļņus jeb vibrācijas. Ja tu domā labas domas, tad tu izplati pozitīvas vibrācijas un tavs prāts ir mierīgs. Ja tu domā sliktas domas, tad tu izplati negatīvas vibrācijas un tavs prāts ir nemierīgs. Visas šīs domas vibrācijas ir prieka unLasīt vairāk …

Bērnu tikumiskā audzināšana (vecumposms 6-8 gadi), 1.nodarbība “IEPAZĪŠANĀS AR VĒRTĪBĀM” 06.02.2019

Sokrata tautskola aicina bērnus (vecumposms 6-8 gadi) kopā ar vecākiem apmeklēt izglītības programmu “BĒRNU TIKUMISKĀ AUDZINĀŠANA”, 17.02.2019., plkst. 13.30-15.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Veikt bērnu (vecumposmā 6-8 gadi) tikumisko audzināšanu. Programmas uzdevumi: Attīstīt bērnos izpratni par vispārcilvēciskām vērtībām un to pielietošanas nepieciešamību ikdienas situācijās un audzināt tos par krietniem cilvēkiem. Mērķauditorija: bērni vecumposmā 6-8 gadi. Nodarbības nosaukums: IEPAZĪŠANĀSLasīt vairāk …

Bērnu tikumiskā audzināšana (vecumposms 4-6 gadi), 5.nodarbība “ZINĀTKĀRE”

Sokrata tautskola aicina bērnus (vecumposms 4-6 gadi) kopā ar vecākiem apmeklēt izglītības programmu “BĒRNU TIKUMISKĀ AUDZINĀŠANA”, 17.02.2019., plkst. 15.30-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Veikt bērnu (vecumposmā 4-6 gadi) tikumisko audzināšanu. Programmas uzdevumi: Attīstīt bērnos izpratni par vispārcilvēciskām vērtībām un to pielietošanas nepieciešamību ikdienas situācijās un audzināt tos par krietniem cilvēkiem. Mērķauditorija: bērni vecumposmā 4-6 gadi. Nodarbības nosaukums: ZINĀTKĀRE.Lasīt vairāk …

Kāpēc krūtīs nepietiek piena? 06.02.2019

Eva jautā: Sakiet, lūdzu, ja mazulim nepietiek tikai ar mātes pienu savas dzīves pirmajos mēnešos un ir nepieciešama mākslīgā maisījuma piebarošana, tad ko tas nozīmē? Kā tas ietekmē bērnu un māti? Kāda ir simboliskā nozīme un, kāpēc sabiedrībā tiek uzspiests viedoklis, ka tu neesi laba māte, ja nespēj pabarot savu bērnu tikai ar krūti. Elvita RudzāteLasīt vairāk …

Kā cilvēkam būtu jāsaprot, ja viņš nelūdz palīdzību, tomēr to saņem?

Evija jautā: Būšu ļoti pateicīga, ja varēsiet pateikt, kā cilvēkam būtu jāsaprot, ja viņš nelūdz palīdzību, tomēr to saņem. Kā arī saņem ik palaikam dāvanas no zila gaisa? Kāpēc tā notiek? Kā piemēru varu minēt, visi lūdz, lai var paauklēt manu mazuli, kaut arī pati tieku ar prieku galā, tomēr abas vecmāmiņas nemitīgi nāk un palīdz,Lasīt vairāk …

Kā palīdzēt brālim? 05.02.2019

Atis jautā: Manam brālim ir 12 gadu, viņam ļoti nepatīk mācīties, viņš nespēj atrast motivāciju, mācības viņam šķiet garlaicīgas, aktuālāk ir atrast jaunus draugus un šī laika jauniešiem patīk spēlēt spēlītes uz telefona, tādēļ viņam tas ir saistošāk. Mums ir ļoti prasīga mamma, tādēļ bieži vien brāļa nemācīšanās izvēršas par konfliktu ar skarbiem vārdiem, augstu balssLasīt vairāk …

Kā iegūt sirdsmieru attiecībās?

Baiba jautā: Biju gandrīz gadu attiecībās, kuras izjuka daudzu strīdu un savstarpējās neuzticēšanās dēļ. Es iemīlējos tik ļoti, ka pasargājot attiecības pati tās postīju, ko sapratu tikai tagad. Bijušais puisis ir tāds kurš neizrādīs jūtas, skaļi neteica, ka mīl mani, un man šķita, ka dzīvoju ar vīrieti kurš nemīl mani, jutos nenovērtēta. Attiecību laikā, es sūdzējosLasīt vairāk …

Kāpēc ausīs veidojas sērs?

Anna jautā:  Silts paldies par visu tik ļoti noderīgo informāciju portāla sadaļā Piedošanas mācība! Jautājums, kādēļ ausīs regulāri uzkrājas sērs? Gadiem atpakaļ ausis regulāri skaloju, reizi gadā, jo nevarēja pat dzirdēt, bet nu nevajag to darīt, lai gan visu laiku ir jūtams, ka ir kaut kas ausīs pa daudz, bet ar dzirdi viss labi. Elvita RudzāteLasīt vairāk …

Gudrības Valdoņi par Dievišķību (2. daļa) 04.02.2019

Norādījumi par to, kādai jābūt jūsu attieksmei pret visu, kas ir jūsu apkārtnē blīvajā pasaulē un smalkākajās pasaulēs ES ESMU El Morija Hans, no jauna atnācis pie jums caur manu Sūtni. Tāpat kā agrāk, es atnācu, lai parunātu ar jums un dotu norādījumus par jūsu dzīvi un par jūsu vietu visumā. Tāpat kā bērni, kasLasīt vairāk …

Новости на русском языке (04.-10.02.2019.)

Новости Biedrība “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Общества «Жить по Совести») 04.-10.02.2019. 10.02.2019

ВЕРА И ЛЮБОВЬ — ОСНОВА УЧЕНИЯ. ГЛАВА ИЗ КНИГИ «СУТРЫ ДРЕВНЕГО УЧЕНИЯ»10.02.2019 https://sirius-ru.net/ ВТОРОЕ ПОЛОЖЕНИЕ УЧЕНИЯ. ПРИНЦИП СВОБОДНОЙ ВОЛИ.09.02.2019 https://sirius-ru.net/ СУТЬ ДРЕВНЕГО УЧЕНИЯ. 1-Е ПОЛОЖЕНИЕ.08.02.2019 https://sirius-ru.net/ СУТЬ ДРЕВНЕГО УЧЕНИЯ. ПРЕДИСЛОВИЕ.07.02.2019 https://sirius-ru.net/ МАНК ХУ ПРИТЧИ ДЗЕН06.02.2019 ЛАО-ЦЗЫ — ПРИТЧИ05.02.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ШАРИК И МУРКА.04.02.2019   Контакты Общества “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Жить по Совести): Эл. почта: dzivotpecsirdsapzinas@gmail.com https://dzivotpecsirdsapzinas.lv/ Телефон: 29463326;Подробнее …

Божественная Любовь

https://sirius-ru.net/

Как создать счастливую семью? 09.02.2019

Женщина спрашивает: Прошу Ваш  взгляд на следующую ситуацию. Мне 29 лет. Я была в нескольких длительных отношениях, которые по моей инициативе закончились. Я не горжусь этим, но и не жалею, потому что, оглядываясь, вижу, что с этими партнерами не чувствовала истинную любовь, принятие. По крайней мере, я не обманываю ни себя, ни другого. В предпоследнихПодробнее …

Второе положение Учения. Принцип свободной воли. 08.02.2019

https://sirius-ru.net/

Суть Древнего Учения. 1-е Положение. 07.02.2019

https://sirius-ru.net/

Суть Древнего Учения. Предисловие. 06.02.2019

https://sirius-ru.net/

Как быть искренним, чтобы у фирмы не было серьезных проблем? 05.02.2019

Валдис спрашивает: Большое спасибо Вам за все, что Вы для нас делаете! Желаю всем нам ощутить любовь Бога! У меня возникли размышления о том, как лучше поступить в такой ситуации, следуя человеческим ценностям «Истина». Раньше у меня была работа охранника, и у нас в какой-то период начались проблемы с зарплатой, были большие долги нам.  АПодробнее …

«Духовная Община — следующий этап развития человечества» по книге «Сутры Древнего Учения»04.02.2019

https://sirius-ru.net/

 

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv