Portāla Domātājs.lv jaunumi (04.-10.03.2019.)10.03.2019

Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” jaunumi 04.-10.03.2019.10.03.2019

DZĪVĀS ĒTIKAS MOZAĪKA, 1.NODARBĪBU CIKLS “PATIESĪBAS CEĻŠ”10.03.2019 Sokrata tautskola aicina piedalīties Dzīvās Ētikas jeb Agni Jogas Mācības apgūšanā, piedaloties nodarbībās “Dzīvās Ētikas mozaīka”, 1.nodarbību ciklā “PATIESĪBAS CEĻŠ”. Dievišķo Gudrības Skolotāju 20. gs. sākumā cilvēcei pasniegtā Mācība – daudziem jau pazīstamā Dzīvā Ētika jeb Agni Joga tika nodota cilvēcei Dievišķo Gudrības Valdoņu vadībā, to fiziskajā pasaulē pierakstījuši Lielās BaltāsLasīt vairāk …

Dzīvās Ētikas mozaīka, 1.nodarbību cikls “PATIESĪBAS CEĻŠ”

Sokrata tautskola aicina piedalīties Dzīvās Ētikas jeb Agni Jogas Mācības apgūšanā, piedaloties nodarbībās “Dzīvās Ētikas mozaīka”, 1.nodarbību ciklā “PATIESĪBAS CEĻŠ”. Dievišķo Gudrības Skolotāju 20. gs. sākumā cilvēcei pasniegtā Mācība – daudziem jau pazīstamā Dzīvā Ētika jeb Agni Joga tika nodota cilvēcei Dievišķo Gudrības Valdoņu vadībā, to fiziskajā pasaulē pierakstījuši Lielās Baltās Brālības Sūtņi Helēna un Nikolajs Rērihi. NeLasīt vairāk …

DZĪVĀS ĒTIKAS MOZAĪKA 11. daļa Radošais Aplis 7.nodaļa Skolotājs un māceklis 5.d.

Dievišķo Gudrības Skolotāju 20. gs. sākumā cilvēcei pasniegtā Mācība – daudziem jau pazīstamā Dzīvā Ētika jeb Agni Joga. Dievišķo Gudrības Valdoņu vadībā to fiziskajā pasaulē pierakstījuši Lielās Baltās Brālības Sūtņi Helēna un Nikolajs Rērihi, un tā ir sakārtota 14 grāmatās. Un arī visdrūmākajos padomju okupācijas gados Latvijā bija cilvēki, kas lasīja šo aizliegto literatūru – DzīvoLasīt vairāk …

Izglītības programma “Vērtībizglītība pirmsskolā” 1.modulis “VĒRTĪBIZGLĪTĪBAS PAMATI”, 28.03.2019. 09.03.2019

Sokrata tautskola aicina pirmsskolas pedagogus apmeklēt izglītības programmas “Vērtībizglītība pirmsskolā” pirmo moduli“VĒRTĪBIZGLĪTĪBAS PAMATI”, 2019.gada 28.marts, plkst.10.30-16.30, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Attīstīt pirmsskolas pedagogu kompetenci cilvēciskajās vērtībās, dalīties zināšanās un pieredzē, kā pirmsskolas izglītības iestādēs izskaidrot un mācīt vērtības, izprotot to visdziļāko būtību. Programmas uzdevumi: Iepazīstināt pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus ar labāko darba praksi vērtībizglītībā un arLasīt vairāk …

Kā attiekties pret nodokļu reformu?

Sanita jautā: Kā no garīgā viedokļa attiekties pret izveidoto nodokļu reformu Latvijā un tās radītajām sekām, kas šobrīd atklājušās daudziem Latvijas iedzīvotājiem, saņemot nodokļu parādu? Man šī situācija šķiet absurdi netaisnīga no valdības puses, jo šķiet, ir izdomāts “ labs jauninājums”, lai iedzīvotājiem palīdzētu, taču rezultātā liela daļa no tā cieš. Likums ir pieņemts pirms gada,Lasīt vairāk …

Kādos gadījumos konstatē pirmsvēža stadijas?

Eva jautā: Vai lūdzu varētu vēlreiz izskaidrot, kādos gadījumos konstatē pirmsvēža stadijas, kuru izraisa papilomas vīrus? Ko tieši nozīmē, vieta kur ir atklātas šīs nelabvēlīgās šūnas? Ja tā ir sieviešu zona, piemēram olnīcas vai dzemdes kakls, kāda neapgūtā mācība tā potenciāli varētu būt? Kā var saprast, ka to izraisa šīs dzīves izveidojusies neapgūtā mācība jeb kadLasīt vairāk …

Nometne “Mīlestības brīnums” 08.03.2019

Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā nometnē “MĪLESTĪBAS BRĪNUMS” 2019.gada 30.martā, plkst. 11.00-18.00, Laimas ielā 1, Siguldā, Siguldas novadā. Nometnes mērķis: Palīdzēt nometnes dalībniekiem izveidot harmoniskas attiecības ar līdzcilvēkiem, attīstot ģimenē mīlestību un mācoties mīlēt bez nosacījumiem. Nometnes vadītāja: Elvita Rudzāte ir Dzīves izpratnes skolotāja, grāmatu sērijas un garīgās prakses disku “Piedošanas mācība”  autore un Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka attīstītāja.Lasīt vairāk …

Kāpēc cilvēks aiziet un tomēr neizpilda pats savu verdiktu jeb plānoto?

Evita jautā: Dārgā Elvita! Esmu noklausījusies Jūsu kodolīgos un skaidri patiesībā saprotamos video, tomēr radās jautājums, slimības norāda uz neapgūto mācību, Jūs sakiet, ka ja patiesi cilvēks saprot un apgūst konkrēto mācību tad slimība aiziet, tomēr kad cilvēkam ir vēzis vai slimība ar laika degli vai risku, kur nav daudz laika ilgi meklēt garīgas atbildes, unLasīt vairāk …

Ko no ezotēriskā viedokļa nozīmē mūžīga caureja?

Astra jautā: Vēlos uzzināt, ko no ezotēriskā viedokļa nozīmē mūžīga caureja? Vīrietim ir uzaudzēts liels vēders un ļoti bieži tualetes apmeklējumi. Elvita Rudzāte atbild: Fekālijas izsaka darba rezultātus. Šķidrs vēders jeb caureja liecina, ka cilvēks vēlas redzēt sava darba rezultātus pārāk ātri. Šķidrs vēders ir ar darbiem saistīts izmisums, kad cilvēks vēlas vienā reizē atbrīvoties no visiem traucējošiem darbiem. JaLasīt vairāk …

Draudzība – kā tā rodas?07.03.2019

Draudzība rodas starp cilvēkiem, kuriem ir līdzīgas vibrācijas. Līdzīgs piesaista līdzīgu – tāds ir Dievišķais dzīves likums, tāpēc draudzība izveidojas tieši starp cilvēkiem, kam ir līdzīgas enerģijas, bet var nebūt līdzīgi uzskati. Cilvēka vibrācijas ir saistītas ar cilvēka apziņas līmeni. Diviem cilvēkiem, kuru uzskati ir atšķirīgi, bet līdzīgs apziņas līmenis, var izveidoties draudzība, un viņiemLasīt vairāk …

Bērnu tikumiskā audzināšana (vecumposms 6-8 gadi), 5.nodarbība “PRIEKS MĀCĪTIES”06.03.2019

Sokrata tautskola aicina bērnus (vecumposms 6-8 gadi) kopā ar vecākiem apmeklēt izglītības programmu “BĒRNU TIKUMISKĀ AUDZINĀŠANA”, 17.03.2019., plkst. 13.30-15.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Veikt bērnu (vecumposmā 6-8 gadi) tikumisko audzināšanu. Programmas uzdevumi: Attīstīt bērnos izpratni par vispārcilvēciskām vērtībām un to pielietošanas nepieciešamību ikdienas situācijās un audzināt tos par krietniem cilvēkiem. Mērķauditorija: bērni vecumposmā 6-8 gadi. Nodarbības nosaukums: PRIEKS MĀCĪTIES.Lasīt vairāk …

Bērnu tikumiskā audzināšana (vecumposms 4-6 gadi), 9.nodarbība “ATTIECĪBAS”

Sokrata tautskola aicina bērnus (vecumposms 4-6 gadi) kopā ar vecākiem apmeklēt izglītības programmu “BĒRNU TIKUMISKĀ AUDZINĀŠANA”, 17.03.2019., plkst. 15.30-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Veikt bērnu (vecumposmā 4-6 gadi) tikumisko audzināšanu. Programmas uzdevumi: Attīstīt bērnos izpratni par vispārcilvēciskām vērtībām un to pielietošanas nepieciešamību ikdienas situācijās un audzināt tos par krietniem cilvēkiem. Mērķauditorija: bērni vecumposmā 4-6 gadi. Nodarbības nosaukums: ATTIECĪBAS.Lasīt vairāk …

Kļūdīšanās pozitīvā puse jeb vērtība

Visumā pastāv dualitātes princips jeb polaritātes likums, ka visam ir sava otra puse. No vienas puses kļūdas pieļaut ir slikti, no otras puses skatoties, katra kļūda cilvēkam kaut ko māca. Ja cilvēks mācās, tad viņš attīstās garā jeb paplašina apziņas līmeni un tā ir pieļauto kļūdu pozitīvā puse. Ja viņš turpina kļūdas atkārtot un nekoLasīt vairāk …

Seminārs: “Iekšējo attiecību dziedināšana – ceļš uz SIRDS skaidrību”05.03.2019

Ja, esi izlēmusi palīdzēt pati sev, vēlies plašāk izprast apkārt notiekošo, un gatava apzināties, ka pats svarīgākais ir tas, kas notiek Tevī pašā, tad šī ir TAVA IESPĒJA! Iekšējo attiecību dziedināšana – ceļš uz SIRDS skaidrību (to purify the heart) PRAKTISKS seminārs SIEVIETĒM. notiks  š.g. 16. un 17.martā Rīgas centrā (Ģertrūdes iela 33/35) sestdiena (16.03.) noLasīt vairāk …

KARMAS LIKUMS. 2.daļa. Karmas likums Gudrības Valdoņu vēstījumos

Mūsu laikā Gudrības Valdoņi sniedz zināšanas par Karmas likumu ar T. Mikušinas starpniecību. Mūsu priekšā paveras plašs skatījums uz karmas fenomenu, ir aprakstīts karmas darbības mehānisms un tās paveidi, dotas zināšanas par to, kā tika radīta cilvēces pirmā karma. Tik tiešām šīs ir unikālas zināšanas un dotas mums no augšienes kā svarīgākās cilvēces apziņas paplašināšanaiLasīt vairāk …

Ar ko no ezotēriskā viedokļa varētu būt saistītas sāpes čurājot sievietei?

Daina jautā: Lūdzu, palīdziet saprast. Ar ko no ezotēriskā viedokļa varētu būt saistītas sāpes čurājot sievietei (tieši šī procesa noslēgumā sāpes)? Elvita Rudzāte atbild: Urīna izvadīšana notiek caur urīnpūsli. Urīnpūslis atrodas priekšpusē, proti, jūtu enerģijas apvidū. Caur urīnpūsli izvada ārā jūtu rūgtumu. Urīnpūslī sakrājas sarūgtinājuma jūtas. Lai mūsu iekšējais ūdens būtu tīrāks, notiek dabisks attīrīšanās process – mēs savusLasīt vairāk …

KARMAS LIKUMS. 1.daļa. Karma joga kā atbrīvošanās ceļš no karmas – 1.turpinājums04.03.2019

Pašlaik valda uzskats, ka jēdziens “karma” ir nācis no austrumiem, kur tas vienmēr ir bijis. Gan Vēdās, kur pirmoreiz aprakstīta Karmas likuma darbība, gan arī budismā šis likums ir plaši izklāstīts. Buda mācīja: ja mēs gribam uzzināt par mūsu pagātni, tad mums gluži vienkārši jāpalūkojas, kas mēs esam pašlaik, un, lai redzētu, kas mēs būsimLasīt vairāk …

Saules tēls – garīgajam darbam

Gudrības Valdoņi devuši garīgu vingrinājumu caur savu Sūtni Tatjanu Mikušinu. Tuvināt savas vibrācijas smalkajām pasaulēm. Tatjana Mikušina: “Man tika dots vingrinājums, kas palīdz dienas laikā saglabāt paaugstinātu apziņas stāvokli. Es iztēlojos savu ES ESMU Klātbūtni kā sauli zenītā man virs galvas. Un es iztēlojos, kā es pa trosi pie tās pievelkos. Kad mums izdodas arvien ilgākLasīt vairāk …

Новости на русском языке (04.-10.03.2019.)

BUDDHA VAIROCHANA, DECEMBER 26, 201210.03.2019

http://sirius-ru.net/

NOW THE TIME HAS COME FOR YOU TO ACT, SANAT KUMARA, DECEMBER 21, 201209.03.2019

http://sirius-ru.net/

WE WILL IN DIGNITY ENTER THE NEW AGE! SAINT GERMAIN, DECEMBER 24, 201208.03.2019

http://sirius-ru.net/

I HAVE COME TO GIVE YOU A TEACHING ABOUT GOD, LORD SHIVA, DECEMBER 22, 201207.03.2019

http://sirius-ru.net/

ZARATHUSTRA06.03.2019

http://sirius-ru.net/

IT IS NECESSARY TO START ACTING! MASTER MORYA, DECEMBER 28, 201205.03.2019

http://sirius-ru.net/

СИЛА ДУХА УПРАВЛЯЕТ МИРОМ04.03.2019

http://sirius-ru.net/

 

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv