Portāla Domātājs.lv jaunumi (07.-13.01.2019.)13.01.2019

Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” jaunumi 07.-13.01.201913.01.2019

KĀ SABIEDRĪBĀ IZPAUŽAS VERDZĪBA?13.01.2019 Atbildi uz jautājumu – kā sabiedrībā izpaužas verdzība?– izpratīsiet, lasot Anetes Eihmanes sastādīto grāmatu “Dzīvās Ētikas Mozaīka” 3.grāmatas “Cilvēks nepieņem” 2.nodaļu “Postošās īpašības”, kas cilvēcei dots caur Lielās Gaismas Brālības Sūtņiem Helēnu un Nikolaju Rērihiem. DZĪVĀS-ĒTIKAS-MOZAĪKA_3.grāmata_Cilvēks-nepieņem_1.daļa KUR DZIMST TAUTAS LABKLĀJĪBA?12.01.2019 Atbildi uz jautājumu – kur dzimst tautas labklājība?– izpratīsiet, lasot Anetes EihmanesLasīt vairāk …

DZĪVĀS ĒTIKAS MOZAĪKA 11. daļa Radošais Aplis 5.nodaļa Nebeidzamā cīņa nākotnes vārdā 5.d.

Dievišķo Gudrības Skolotāju 20. gs. sākumā cilvēcei pasniegtā Mācība – daudziem jau pazīstamā Dzīvā Ētika jeb Agni Joga. Dievišķo Gudrības Valdoņu vadībā to fiziskajā pasaulē pierakstījuši Lielās Baltās Brālības Sūtņi Helēna un Nikolajs Rērihi, un tā ir sakārtota 14 grāmatās. Un arī visdrūmākajos padomju okupācijas gados Latvijā bija cilvēki, kas lasīja šo aizliegto literatūru – DzīvoLasīt vairāk …

Kā sevi pasargāt no kaitīgiem ēdieniem? 12.01.2019

Eva jautā: Priecājos par iespēju uzdot Jums jautājumu, un pēc tam cenšos to ievērot. Šoreiz vēlos uzzināt par ēdienu, man visu dzīvi ir bijusi kāre pēc saldumiem, es teiktu pārlieku liela, garšo jau tie cukurotie saldumi nevis medus…kopš 7 gadiem…es saprotu, ka tas nozīmē, bailes, ka mani nemīl, tomēr ja manī nerodas sajūta, ka mani mīlLasīt vairāk …

Ko mums māca priekšlaicīgi un/vai ar ķeizargriezienu ieradies bērniņš?

Jautājums: Sakiet lūdzu, ko mums māca priekšlaicīgi un/vai ar ķeizargriezienu ieradies bērniņš? Elvita Rudzāte atbild: Ja dzemdības nenotiek dabiskā veidā, bet ar ķeizargriezienu veselības sarežģījumu dēļ, tas liecina, ka māte sevī ir uzņēmusi stresus. Bieži tās ir bailes, bet var būt arī citi stresi. Lai noteiktu patieso problēmas cēloni, mātei ir jāveic dzīves analīze. Bērni, kas piedzimstLasīt vairāk …

Izglītības programma “Vērtībizglītība pirmsskolā” 1.modulis “VĒRTĪBIZGLĪTĪBAS PAMATI”, 25.01.2019 11.01.2019

Sokrata tautskola aicina pirmsskolas pedagogus apmeklēt izglītības programmas “Vērtībizglītība pirmsskolā” pirmo moduli“VĒRTĪBIZGLĪTĪBAS PAMATI”, 2019.gada 25.janvārī, plkst.11.00-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Attīstīt pirmsskolas pedagogu kompetenci cilvēciskajās vērtībās, dalīties zināšanās un pieredzē, kā pirmsskolas izglītības iestādēs izskaidrot un mācīt vērtības, izprotot to visdziļāko būtību. Programmas uzdevumi: Iepazīstināt pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus ar labāko darba praksi vērtībizglītībā un arLasīt vairāk …

Kādēļ mūsdienās tik liela nozīme tiek piešķirta seksam?

Eva jautā: Kādēļ mūsdienās tik liela nozīme tiek piešķirta seksam? Esmu saskārusies, ka vīrietis pasaka, nu ka gultā nesaskan, tad nav ko veidot ģimeni. Reiz iepazinos ar cilvēku, kurš jau otrajā tikšanās reizē gribēja pārgulēt un kad atteicu, tad praktiski nobloķēja jebkādu kontaktu, jo kāda tad jēga esot  kontaktēties. Un tā gadās- nav seksa/ nav tikšanāsLasīt vairāk …

E-atbalsta grupa: “Slimnieku atbalsta grupa internetā”, 30.01.-27.02.2019. 10.01.2019

Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā “Slimnieku atbalsta grupā internetā”,  2019.gada 30.janvāris; 6.,13., 20., 27.februāris, plkst. 19.30-21.30. Atbalsta grupas mērķis: palīdzēt slimniekiem uzlabot veselību. Slimniekiem būs iespēja: Iepazīties ar slimības izveidošanās cēloņiem garīgajā skatījumā. Izprast dzīves problēmas, kuras aktivizē slimības attīstību. Uzzināt par citu slimnieku pieredzi kā tiem izdodas atbrīvoties no slimības. Mainīt savu attieksmi pret tuviniekiem, darbu un dzīviLasīt vairāk …

Kāpēc ir problēmas ar sejas ādu?

Anna jautā: Manam vīram jau vairākus gadus ir problēmas ar sejas ādu. Ārsti dermatologi to dēvē par rozāciju, kas izpaužas kā sarkani pleķi uz vaigiem. Viņš jau ir izmēģinājis iet pie vairākiem dermatologiem, bet paliek labāk tikai tik ilgi cik lieto ieteiktos sejas krēmus, ziedes. Kā pārstāj, uzreiz pleķi atgriežas. Kas to varētu izraisīt un pieLasīt vairāk …

Kāpēc bērnam niez pēdas?

Indra jautā: Paldies, par Jūsu darbu, ko darāt. Bērniņam, 3 gadi, jau kādu laiku naktīs niez pēdas. Kam man ir jāpievērš uzmanība, pie kā jāstrādā, lai palīdzētu bērnam atbrīvoties no nepatīkamās niezes. Pa dienu nesūdzas par pēdu niezi. Ir naktis, kad noguļ bez sūdzībām. Elvita Rudzāte atbild: Nieze signalizē par pārmaiņām enerģijas plūsmā. Nieze nozīmē piesiešanos unLasīt vairāk …

Veselības nometne, 26.01.2019.09.01.2019

Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā“Veselības nometnē” 2019.gada 26.janvārī, plkst. 11.00-18.00, Laimas ielā 1, Siguldā, Siguldas novadā. Nometnes mērķis: Palīdzēt nometnes dalībniekiem atveseļot fizisko un Smalkos ķermeņus ar sevis izzināšanu, neapgūto mācību un Dievišķo likumu izprašanu. Nometnes vadītāja: Elvita Rudzāte ir Dzīves izpratnes skolotāja, grāmatu sērijas un garīgās prakses disku “Piedošanas mācība”  autore un Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka attīstītāja. NometnesLasīt vairāk …

Kāpēc cilvēki kļūdās?09.01.2019

Ja mēs vērojam zīdaini, kurš sācis mācīties staigāt, tad viņš sākumā krīt. Pie tam labi vecāki zīdaini uzmana un kritiens parasti nav sāpīgs. Tieši tāpat tas notiek ar pieaugušajiem, kad pieaugušais apgūst kādu jaunu prasmi, tad viņš sākumā pieļauj kļūdas, jo nav spējis visu iegaumēt par ko iepriekš tika brīdināts vai situācijas atšķīrās no tāmLasīt vairāk …

Atbalsta grupa: “Dzīves izpratne un problēmu risināšana”, 10.01.-14.02.2019.08.01.2019

Sokrata tautskola aicina piedalīties Ingrīdas Talces vadītajā atbalsta grupā “Dzīves izpratne un problēmu risināšana”,  2019.gada 10., 17., 24.janvārī un 7., 14.februārī , plkst. 18.00-20.00, NVO nams, Ieriķu iela 43a, 204. telpā, 2.stāvā, Rīga. Atbalsta grupas mērķis: sniegt garīgu palīdzību cilvēkiem, kurus piemeklējušas dažādas dzīves problēmas. Atbalsta grupas dalībniekiem būs iespēja: Iepazīties ar dažādu dzīves problēmu, tanī skaitā slimību izveidošanās cēloņiem. Veikt dzīves analīzi, izprotot savasLasīt vairāk …

Izglītības programma “VĒRTĪBIZGLĪTĪBA PIRMSSKOLĀ”, 25.01.-01.03.2019.

Sokrata tautskola aicina pirmsskolas pedagogus apmeklēt izglītības programmu “VĒRTĪBIZGLĪTĪBA PIRMSSKOLĀ”, 2019.gada 25.janvārī; 1., 8., 15., 22.februārī; 1.martā, plkst.11.00-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Attīstīt pirmsskolas pedagogu kompetenci cilvēciskajās vērtībās, dalīties zināšanās un pieredzē, kā pirmsskolas izglītības iestādēs izskaidrot un mācīt vērtības, izprotot to visdziļāko būtību. Programmas uzdevumi: Iepazīstināt pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus ar labāko darba praksi vērtībizglītībāLasīt vairāk …

Izglītības programma “Bērnu tikumiskā audzināšana. Vecumposms 4-6 gadi”

Sokrata tautskola aicina bērnus kopā ar vecākiem apmeklēt izglītības programmu “BĒRNU TIKUMISKĀ AUDZINĀŠANA”, vecumposms 4-6 gadi, reizi nedēļā, svētdienās (datumi zemāk), izņemot svētku dienas, plkst. 15.30-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Veikt bērnu (vecumposmā 4-6 gadi) tikumisko audzināšanu. Programmas uzdevumi: Attīstīt bērnos izpratni par vispārcilvēciskām vērtībām un to pielietošanas nepieciešamību ikdienas situācijās un audzināt tos par krietniem cilvēkiem.Lasīt vairāk …

Sirds meditācijas kursi

Sāksim Jauno gadu kopjot un veidojot jaunu sevi! No 14. janvāra līdz 7.februārim ritēs sirds meditācijas apguves un pilnveides nodarbību kurss* Rīgā. Nodarbību laiks no plkst.18.30 līdz 21.00 pirmdienās, ceturtdienās; vieta plānota pie Vecrīgas, Stacijas tuvumā. * (analogs kurss papildus notiks arī no 21.feb. – 18.martam) Kursā mācīsimies koncentrēšanos, kas ir meditācijas prakses bāze, izmantojotLasīt vairāk …

Kā atstrādāt partnerattiecību karmu?

Eva jautā: Vēlos uzzināt vairāk par partnerattiecību karmu. (Sāktas ļoti agras laulības). Kā dzīvē tas jāatstrādā un jāsadzīvo ar to. Ko nozīmē būt elastīgākai un daudzpusīgākai. Kas būtu jāmaina manā raksturā tad? Vēlētos arī pati mainīties, lai labāk nodzīvotu savu dzīvi. Vai apmeklēt baznīcu? Kā ātrāk aizmirst pāridarījumus? Elvita Rudzāte atbild: Karmas atstrādāšana tiek sadalīta ciklos, joLasīt vairāk …

Ko cilvēkam māca panika (bailes) situācijās, ka kaut kas neizdodas?07.01.2019

Jautājums: Ko cilvēkam māca panika (bailes) situācijās, ka kaut kas neizdodas, kaut kas ir nokavēts utt? Man tā, diemžēl, ir un tas ietekmē veselību, ko angliski sauc par anxiety. Elvita Rudzāte atbild: Panika ir baiļu augstākā pakāpe. Bailes ir tumsas spēku ierocis. Cilvēks, kas cieš no bailēm, vēl ir tālu no Dieva un uz To nepaļaujas.Lasīt vairāk …

Vai profilakses nolūkos drīkst lietot ārstniecības līdzekli, kura sastāvā ir atkarību veicinoša viela?

Jana jautā: Lūdzu palīdziet izprast! Nupat nogaršoju, izslavēto bebra dziedzeru uzlējumu. Esot tik vērtīgs, ka vīrs vakar atveda mājās pus litru. Uzreiz sajutu, ka tas ir uz spirta bāzes (citādi neuzglabājoties). Vēstījumos minēts, ka pat vīna glāze, cigarete, ikdienas seriālu, filmu skatīšanās uz vairākām dienām liedz izjust ēteriskās oktāvas savā dzīvē. Es šīs izmaiņas sajutu, kadLasīt vairāk …

 

Новости на русском языке (07.-13.01.2019.)

Новости Biedrība “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Общества «Жить по Совести») 07.-13.01.2019. 13.01.2019

ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ОТКАЗ ОТ ГРЕХА.13.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ДУБ И ВЕТЕР.12.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ИСПЫТАНИЕ ВЕРЫ.11.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. БЕЗЖАЛОСТНАЯ ЖАЛОСТЬ.10.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ДАЮЩИЙ НИЩЕМУ.09.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. КОМУ ДОВЕРЯТЬ?08.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. МОЕ СЕРДЦЕ БРОДИТ ПОВСЮДУ07.01.2019   Контакты Общества “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Жить по Совести): Эл. почта: dzivotpecsirdsapzinas@gmail.com https://dzivotpecsirdsapzinas.lv/ Телефон: 29463326; 29105951

Майтрейя. Mедитация на Любовь.

Имеет ли цвет какое-то значение? 12.01.2019

Санита спрашивает: Я хочу спросить, имеет ли значение, как одеваться? Моя мать в детстве в основном меня одевала в зеленый цвет. Она всегда была как заколдована на этот зеленый цвет!!! У меня много фотографий детства, где я одета в зеленый цвет. А другие дети в нормальных одеждах. По фотографиям моя мать одета в нормальные цвета.Подробнее …

Вознесенные Владыки о Божественности 11.01.2019

Путь Посвящений открыт всегда для тех душ, которые преданы Богу и Владыкам …Путь Посвящений – это индивидуальный путь. Это Путь, дающий вашей душе шанс за одно воплощение достичь следующего уровня эволюционного развития. И теперь этот Путь открыт, несмотря ни на что. Если даже всё человечество будет следовать уверенной поступью в пропасть, ваша задача опираться наПодробнее …

Разрешается ли в целях профилактики использовать лекарственное средство, в состав которого входит вещество, способствующее зависимости? 10.01.2019

Яна спрашивает: Пожалуйста, помогите мне понять! Я только что попробовала прославленную настойку бобровой железы. Она ценная, муж вчера вечером вернулся домой с половиной литра. Я сразу почувствовала, что это на базе спирта (иначе не хранится). В посланиях упоминается, что даже бокал вина, сигарета, ежедневный сериал, фильмы на несколько дней задерживают ощущение эфирных октав в своейПодробнее …

Как быть правдивым и жить честно, когда вокруг столько двуличия и лжи? 09.01.2019

Правда у всех одна единственная – это Бог! Однако, учитывая, что большая часть общества не верит в Бога, им это объяснение не будет понятным. В человеке Истина раскрывает себя как Совесть. Даже  неверующие люди чувствуют свою Совесть. Если поступок человека противоречит Совести, человек чувствует себя плохо независимо от того, он верующий или неверующий. Когда словаПодробнее …

Есть ли возможность исцелиться от психических заболеваний?08.01.2019

Мужчина спрашивает: Большое спасибо за ваш предыдущий ответ. Очень помогает, ободряeт и укрепляет мою надежду! Я ранее писал вопрос о неврозе. О возможностях лечения и т.д. Но сейчас иной вопрос. Понимаю, что я привел себя к тяжелому состоянию и изо всех сил стараюсь выбраться из него, идет тяжело. Я посещаю психотерапию несколько лет. На вопросПодробнее …

Лицемерие – почему оно так опасно?07.01.2019

Лицемерием является поведение, действие или выражение взглядов не в соответствии со своими истинными взглядами, обычно в эгоистических целях. Поэтому это считается формой лжи или способом обмануть, чтобы реализовать свои интересы или создать о себе хорошее впечатление.   Лицемер может говорить слова, которые тебе приятно слышать, он обычно умеет использовать подходящий тон голоса, чтобы его словаПодробнее …

 

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv