Portāla Domātājs.lv jaunumi (08.-14.04.2019.)14.04.2019

Portāla Domātājs.lv jaunumi (08.-14.04.2019.)

Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” jaunumi, 08.-14.04.2019.14.04.2019

KĀPĒC CILVĒKI CĪNĀS PRET NEPARASTĪBU?14.04.2019 Atbildi uz jautājumu – kāpēc cilvēki cīnās pret neparastību? – izpratīsiet, lasot Anetes Eihmanes sastādīto grāmatu “Dzīvās Ētikas Mozaīka” 4.grāmatas “Cilvēks nepieņem” 5.nodaļu “Parastības tumsa”, kas cilvēcei dots caur Lielās Gaismas Brālības Sūtņiem Helēnu un Nikolaju Rērihiem. DZĪVĀS ĒTIKAS MOZAĪKA_4.daļa_Cilvēks nepieņem_5.nodaļa_Parastības tumsa AR KO CILVĒKI SEVI SAINDĒ?13.04.2019 Atbildi uz jautājumu –Lasīt vairāk …

DZĪVĀS ĒTIKAS MOZAĪKA 11. daļa Radošais Aplis 8.nodaļa Atdevība 2.d.

Dievišķo Gudrības Skolotāju 20. gs. sākumā cilvēcei pasniegtā Mācība – daudziem jau pazīstamā Dzīvā Ētika jeb Agni Joga. Dievišķo Gudrības Valdoņu vadībā to fiziskajā pasaulē pierakstījuši Lielās Baltās Brālības Sūtņi Helēna un Nikolajs Rērihi, un tā ir sakārtota 14 grāmatās. Un arī visdrūmākajos padomju okupācijas gados Latvijā bija cilvēki, kas lasīja šo aizliegto literatūru – DzīvoLasīt vairāk …

IEMĪĻOTĀ NADA 13.04.2019

Karmas Valdes locekle    Iemīļotā Nada ir Sestā (violeti zeltaina) Stara – miera, dvēseļu ganīšanas un kalpošanas stara Valdone, kura palīdz Sen Žermēnam Lielajā “izredzēto sapulcināšanā”, kas kopā ar Viņu kalpos kopīgai pasaules brīvības lietai. Valdone Nada kalpo arī par Karmas Valdes locekli kā Trešā (rozā) Dievišķās Mīlestības stara pārstāve. Veicot abas šīs funkcijas, Viņa mācaLasīt vairāk …

E-atbalsta grupa: “Slimnieku atbalsta grupa internetā” 12.04.2019

Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā “Slimnieku atbalsta grupā internetā”,  2019.gada 8., 15., 22., 29.maijs; 5.jūnijs, plkst. 19.30-21.30. Atbalsta grupas mērķis: palīdzēt slimniekiem uzlabot veselību. Slimniekiem būs iespēja: Iepazīties ar slimības izveidošanās cēloņiem garīgajā skatījumā. Izprast dzīves problēmas, kuras aktivizē slimības attīstību. Uzzināt par citu slimnieku pieredzi kā tiem izdodas atbrīvoties no slimības. Mainīt savu attieksmi pret tuviniekiem, darbu unLasīt vairāk …

Vai kavēties atmiņās un izjūtās ir normāli?

Māra jautā: Šoreiz nesūdzēšos, neprasīšu pārdomas, kā izmainot domāšanu, tikt no kādas kaites vaļā. Šoreiz būs kaut kas pilnīgi, galīgi neraksturīgs man. Vairāk gribu saprast, kāpēc tas tā notiek. Tātad mazliet par situāciju – dzīvoju laulībā 3 gadus ar vīrieti, kuru pazīstu nu jau 12 gadus, ir bērni. Pirms neilga laika (aptuveni 8 mēneši) Dievs vaiLasīt vairāk …

Kas tieši sapņos parādās, un ko tas mums dod?

Eva jautā: Vēlos uzjautāt, ja reiz ir šāda unikāla iespēja, par sapņiem…Jūsu burvīgajos video, es izpratu, ka sapņi ir nozīmīgi un tur risinās arī mūsu dzīves aspekti, tikai jau citā astrālajā plānā, man ļoti bieži jeb periodiski sapņos rādās čūskas, man no viņām ir ļoti bail dzīvē, un nereti sapņos tās man uzbrūk, tāpēc izprotu,Lasīt vairāk …

Izglītības programma “Apzinātība sociālā darba praksē” 1.modulis: “Sociālais darbinieks 21.gs.” 11.04.2019

Sokrata tautskola aicina sociālos darbiniekus apmeklēt izglītības programmas “Apzinātība sociālā darba praksē” 1.moduli: “Sociālais darbinieks 21.gs.” – 10.05.2019. Šodien sociālais darbs vairs nav tāds kā vakar – cilvēki un viņu vērtības mainās, problēmu risināšana un pasaules redzējums prasa lielākas zināšanas, Dvēsele vēlās būs saprasta, Gars – augt un attīstīties! Mainoties pieejām sociālajā darbā, maināmies mēsLasīt vairāk …

Kāpēc netiek apstādināta nežēlība pret dzīvniekiem?

Evita jautā: Vēlos Jums uzdot ļoti sāpīgu jautājumu, kas šoreiz skar mazos draugus- suņus un kaķus…Regulāri tiek pausta informācija un attēli par to kā, Ķīnā un Indonēzijā cilvēki lieto pārtikā suņus un kaķus, vēl jo vairāk rīko absurdus festivālus un lepojas, ka spēj tos ciniski nogalināt, Latvijā paldies Dievam attieksme nav tik kritiska, tomēr ļoti tiecosLasīt vairāk …

Ko nozīmē pastāvīgi slikta dūša grūtniecības sākumā?

Māra jautā: Ko nozīmē pastāvīgi slikta dūša grūtniecības sākumā? Kam jāpievērš uzmanība? Elvita Rudzāte atbild: Slikta dūša grūtniecības laikā nozīmē, ka mātei ir bailes no nākotnes. Veco labo laiku apraudāšana un vēlēšanās, lai tie atgrieztos, protests pret kaut ko, nevēlēšanās iet uz priekšu – tas viss slēpj bailes no nākotnes, kas izraisa kuņģa spazmas. Grūtniecības gadījumā šīs bailes irLasīt vairāk …

Izglītības programma “DZĪVES GUDRS PEDAGOGS” 10.04.2019

Sokrata tautskola aicina pedagogus apmeklēt izglītības programmu “DZĪVES GUDRS PEDAGOGS”, 2019.gada 7., 14., 21., 28.maijs, plkst.10.30-16.30, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Attīstīt pedagogu garīguma jeb dzīves gudrības kompetenci. Programmas uzdevumi: Attīstīt pedagogu kompetenci audzēkņu tikumiskajā audzināšanā un vecāku izglītošanā par laimīgas ģimenes attīstības nozīmīgumu, lai bērni būtu veseli, motivēti attīstīties un ģimenes prastu pārvarēt grūtas dzīves situācijas.Lasīt vairāk …

Kas potenciāli var piemeklēt tos, kas nedalās ar naudu un mantu?10.04.2019

Evija jautā: Klausoties Jūsu video, izpratu, ka bagātiem cilvēkiem ir slikta karma, vēlos precizēt, kā ir ar cilvēkiem, kuri nav bagāti stāvus, bet ir turīgi, un nopelna pietiekami, tomēr dalīties nemēdz, respektīvi, skaita katru kapeiku, un rada izbrīnu ar to, bieži sastopu cilvēkus ar mazākiem ienākumiem, un tie ir ļoti sirsnīgi un dalās savā matērijā, kasLasīt vairāk …

Vai man uzņemties papildus pienākumus?

Krists jautā: Strādāju darba vietā jau vairākus gadus. Ir grūti atrast darbiniekus un tie mēdz mainīties pat pēc mēneša vai diviem. Tagad rodas situācija, kad kolēģis ies prom no darba. Darbs ir 14 stundas dienā, 15 maiņas mēnesī. Jūtu, ka gaidāmas atkal problēmas atrast cilvēku, kurš gribēs un varēs strādāt. Jo darbs ir garlaicīgs un neLasīt vairāk …

Praktisks seminārs “Sarunas par dzīvi” 09.04.2019

Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā nodarbībā “SARUNAS PAR DZĪVI” 2019.gada 29.aprīlī, plkst. 19.30.00-21.30, “Rudzu Šukas”, Peltes, Siguldas pag., Siguldas novads. Nodarbības mērķis: Palīdzēt dalībniekiem labāk izprast dzīvi, īpaši grūtus dzīves brīžus un ciešanas, mācoties atbrīvoties no problēmām. Nodarbības vadītāja: Elvita Rudzāte ir Dzīves izpratnes skolotāja, grāmatu sērijas un garīgās prakses disku “Piedošanas mācība”  autore un Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkaLasīt vairāk …

Vai kapi ir jākopj?

Evita jautā: Lūdzu Jūs, padalīties ar savu redzējumu, par jautājumiem, kas skar kapavietas. Ir skaidrs, kad cilvēka gars pamet miesu, vairs nav būtiski, kas notiek ar to atliekām, bet tomēr, Latvijā ir tradīcijas cilvēkus apglabāt nevis kremēt, un, protams, tiek iekopta kapavieta. Kas ir jāzina par to, vai no dievišķā aspekta ir jāiet regulāri un jākopjLasīt vairāk …

Ko nozīmē kakla sāpes?

Eva jautā: Ko nozīmē kakla sāpes, respektīvi iekaisums, katru gadu viena un tā pati kaite… Ir grūti norīt siekalas un visu laiku līdzi ir krekšķaina balss…es savā prātā padomāju, ka tā varētu būt nevēlēšanās runāt vai bezcerība, tomēr nespēju saprast attiecībā pret ko-kādu personu, un kāda tēma. Būšu priecīga, ja varēsiet man norādiet aptuveno virzienu. ElvitaLasīt vairāk …

Vai un ko dāvināt?

Evita jautā: Lūdzu izskaidrojiet, kāpēc rodas iekšēja vēlme/norādījums apdāvināt savus līdzcilvēkus? Ik reizi ieejot ziedu veikalā vai ko ieraugot, ienāk prātā doma, ka šis ir jānopērk un jāuzdāvina, varētu ziedus katru reizi dāvināt visiem ko satieku – vairāk jau tuviniekiem un gardumus, tas man sagādā milzīgu prieku! Bet es nezinu, kā ir ar otru pusi, unLasīt vairāk …

Itāļu profesora Antonio Badžo lekcija par brīvību, brālību un vienlīdzību 08.04.2019

Новости на русском языке (08.-14.04.2019.)

Новости Biedrība “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Общества «Жить по Совести»), 08.-14.04.2019. 14.04.2019

ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ТРИ ЛУЧШИХ ДРУГА.14.04.2019 ДАЛАЙ-ЛАМА. ДИАЛОГ С УЧЕНЫМИ О СТАРОСТИ И СМЕРТИ (ЧАСТЬ 2)13.04.2019 ДАЛАЙ-ЛАМА. ДИАЛОГ С УЧЕНЫМИ О СТАРОСТИ И СМЕРТИ (ЧАСТЬ 1)12.04.2019 ДАЛАЙ ЛАМА КАК МИНИМИЗИРОВАТЬ ГНЕВ И НЕНАВИСТЬ.11.04.2019 ДАЛАЙ-ЛАМА. КАК РАСКРЫТЬ СЕРДЦЕ.10.04.2019 ЛАМА СОПА РИНПОЧЕ. О СЕБЯЛЮБИИ И ИЗЪЯНАХ ГОРДОСТИ.09.04.2019 ДАЛАЙ-ЛАМА. СЧАСТЬЕ ЗА ПРЕДЕЛАМИ РЕЛИГИИ08.04.2019   Контакты Общества “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Жить поПодробнее …

Молитва «Богородица»

https://sirius-ru.net/

Как мне поступать, если муж продолжает есть мясо? 13.04.2019

Женщина спрашивает: Мой вопрос связан с тем, что я приняла решение прекратить есть мясо и все, что было убито. Беда в том, что мой муж хочет есть мясо и мне надо готовить. Кроме того мое мнение он считает глупостью. Когда я сказала, чтобы он ребенку не давал мясо, началась крупная ссора. Он считает, что взрослея,Подробнее …

«Правила счастливой женщины» семинар 4 марта 2018, приглашает Лазарев Сергей Николаевич 12.04.2019

Отношение к тебе – что на это влияет? 11.04.2019

Часто люди недовольны отношением окружающих к себе. Но редкий человек задумывается, почему окружающие относятся к нему плохо?   Все начинается с тебя – как ты относишься к другим, так другие относятся к тебе. Если ты излучаешь любовь, то даже самый негативный человек останавливает проявления своей негативности. Это лучше всего чувствуется с детьми. Если непослушный ребенок,Подробнее …

О правильном отношении к будущему. Почему нельзя о нём тревожиться. Лазарев С. Н. 10.04.2019

Основа отношений 09.04.2019

Основой отношений являются человеческие качества, которые объединяют людей или разделяют их. Основу крепкой дружбы формирует уважение, доброжелательность, искренность, терпимость, человечность, доброта, великодушие, благородство и способность любить без условий.   Новое поколение не понимает эти свойства, поэтому педагогам следует уделять особое внимание развитию человеческих свойств, которые создают уважительные и дружеские отношения. Человеческие свойства не понимают иПодробнее …

Великое Белое Братство08.04.2019

https://sirius-ru.net/

 

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv