Portāla Domātājs.lv jaunumi (14.-20.01.2019.)20.01.2019

Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” jaunumi 14.-20.01.201920.01.2019

KĀPĒC AIZDOMĪBA IR BĪSTAMA?20.01.2019 Atbildi uz jautājumu – kāpēc aizdomība ir bīstama?– izpratīsiet, lasot Anetes Eihmanes sastādīto grāmatu “Dzīvās Ētikas Mozaīka” 3.grāmatas “Cilvēks nepieņem” 2.nodaļu “Postošās īpašības”, kas cilvēcei dots caur Lielās Gaismas Brālības Sūtņiem Helēnu un Nikolaju Rērihiem. DZĪVĀS-ĒTIKAS-MOZAĪKA_3.grāmata_Cilvēks-nepieņem_1.daļa KĀPĒC NEVAINĪGA CILVĒKA APRUNĀŠANA IR BĪSTAMA APRUNĀTĀJAM?19.01.2019 Atbildi uz jautājumu – kāpēc nevainīga cilvēka aprunāšana irLasīt vairāk …

DZĪVĀS ĒTIKAS MOZAĪKA 11. daļa Radošais Aplis 6.nodaļa Apziņu saplūsme 1.d.

Dievišķo Gudrības Skolotāju 20. gs. sākumā cilvēcei pasniegtā Mācība – daudziem jau pazīstamā Dzīvā Ētika jeb Agni Joga. Dievišķo Gudrības Valdoņu vadībā to fiziskajā pasaulē pierakstījuši Lielās Baltās Brālības Sūtņi Helēna un Nikolajs Rērihi, un tā ir sakārtota 14 grāmatās. Un arī visdrūmākajos padomju okupācijas gados Latvijā bija cilvēki, kas lasīja šo aizliegto literatūru – DzīvoLasīt vairāk …

Kāpēc mūsdienās ir tik daudz astrologu, dziednieku, zīlnieču?19.01.2019

Evita jautā: Lūdzu Jūs padalīties ar viedokli, kāpēc mūsdienās ir tik daudz astrologu, dziednieku, zīlnieču…Vai tas ir grēks vērsties un konsultēties, piemēram, ar astrologiem? Kāpēc Dievs ir akceptējis, ka tomēr astrologi un daudzi gaišreģi spēj redzēt dzimšanas un likteņa karti, līdz ar to it kā palīdzēt tiem cilvēkiem, kuri paši sev nespēj palīdzēt…Vai tos sagaida kādsLasīt vairāk …

Ko garīgajā skatījumā nozīmē perforējis apendicīts?

Zane jautā: Ko garīgajā skatījumā nozīmē perforējis apendicīts? Elvita Rudzāte atbild: Aklajai zarnai ir tārpveidīgs pieaugums – apendikss. Apendikss savā ziņā kalpo par noliktavu, kurā sievišķie, netīkamie sīkumi jeb dusmas uz sīkumiem krājas tik ilgi, līdz krātuve pilna līdz malām. Iekaisums, kas pēc tam sākas, liecina par dusmu uzkrāšanos līdz kritiskai robežai. Apendikss ir līdzīgs sievietei, kas pārpārēm pilnaLasīt vairāk …

Kā palīdzēt bērnam pieņemt dārziņu? 18.01.2019

Aija jautā: Vēlos jautāt kā palīdzēt savam 4-gadniekam pieņemt dārziņu, bērns bailīgs un nedrošs par sevi, nejūtas atbrīvots tur. Ko es kā māte varētu palīdzēt? Elvita Rudzāte atbild: Vislabākais, ja māte varētu būt kopā ar bērnu dārziņā tik ilgi, kamēr bērns pieņem jauno vidi, jo māte bērnam ir drošība. Ja tas nav iespējams, tad vienīgi lūgt audzinātājām,Lasīt vairāk …

Kāpēc iekaist smaganas?

Liene jautā: Man periodiski iekaist smaganas. Viņas piepamst, bet neasiņo. Problēmzona parasti ir augšējie priekšzobi. Pirms kādiem 10 gadiem, kad man bija aptuveni 16, man smaganas operēja. Vēlāk man ik pa laikam rodas iekaisums, bet pēc kāda laiciņa pāriet. Šobrīd man smaganas ir ļoti piepampušas un pampums nepāriet jau kādus divus mēnešus. Es protams vērsīšos pieLasīt vairāk …

Kāpēc mani piemeklējušas veselības problēmas?

Ieva jautā: Pirms kāda gada, pusotra es pametu darbu, pametu ierasto dzīvi un uz 4 mēnešiem devos dzīvot laukos. Tajā laikā sāku pievērsties sev, kas esmu tēmai, kādēļ notiek kas notiek, dzīves jēga utt. Mainījās domāšana, sāku vairāk paļauties, sāku dzīvot nevis izdzīvot. Mainīju daudzas lietas sevī..pusgada laikā krasi mainījos kā personība, jo ļoti pie tāLasīt vairāk …

SARUNAS PAR DZĪVI, 04.02.2019 17.01.2019

Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā nodarbībā “SARUNAS PAR DZĪVI” 2019.gada 4.februārī, plkst. 19.30.00-21.00, “Rudzu Šukas”, Peltes, Siguldas pag., Siguldas novads. Nodarbības mērķis: Palīdzēt dalībniekiem labāk izprast dzīvi, īpaši grūtus dzīves brīžus un ciešanas, mācoties atbrīvoties no problēmām. Nodarbības vadītāja: Elvita Rudzāte ir Dzīves izpratnes skolotāja, grāmatu sērijas un garīgās prakses disku “Piedošanas mācība”  autore un Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkaLasīt vairāk …

Kāpēc mani kaitina jutīgums?

Dāvids jautā: Es nesen iepazinos ar sievieti, patīkams, foršs cilvēks, viss labi, bet tas kas viņā mani kaitina ir viņas jūtība. Kaut kad domāju noskatīties kopā vienu filmu, kurā mazliet agresija uz ko viņa ļoti emocionāli reaģēja, ka neko tādu nevar skatīties, ka tas viņu emocionāli satrauc.  Un man ir reizēm sajūta, ja es ko skarbākLasīt vairāk …

Kāpēc mani apvaino?

Sana jautā: Mana vīra attieksme ir kļuvusi ar katru dienu sliktāka attiecībā pret mani. Manu ģimeni pilnībā vaino visā, kas notiek. Gan naudas, gan biznesa, gan attiecību jomā – esot graujoša ietekme. Es šobrīd esmu visu lietu vaininiece. Nezinu ko iesākt. Esmu centusies piedod, nedzirdēt, aizmirst, bet šobrīd nav nekāda prieka to darīt. Godīgi – nevaruLasīt vairāk …

Kā strīdēties? 17.01.2019

Evita jautā: Lūdzu palīdziet izprast, kā pārciest pareizāk, kad attiecībās ienāk sliktā karma, kas izpaužas, ka rodas strīdi no mazākajiem sadzīves sīkumiem, respektīvi, tu ar prātu saproti, ka nevajadzētu strīdēties vai pierādīt savu taisnību, tomēr tevi iekšēji kāds spēks liek to darīt, kā ir iespējams sevi savākt rokās, ja ik reizi ir sajūta, ka viss irLasīt vairāk …

Vai Latvijā ir kāds eksorcists? 15.01.2019

Jautājums: Internetā meklēju, kur Latvijā ir kāds eksorcists. Varbūt Jūs zināt kādu un variet padalīties ar kontaktiem? Elvita Rudzāte atbild: Eksorcisti ir jāmeklē katoļu vai pareizticīgo baznīcās, bet cik zinu, viņi palīdzību sniedz tikai kristiešiem, bet iespējams es kļūdos. Jebkurā gadījumā eksorcists nevarēs palīdzēt neticīgam cilvēkam. Neesmu dzirdējusi, ka Latvijā būtu kāds vietējais eksorcists, zinu, ka šoLasīt vairāk …

Kāpēc sāp galva deniņu rajonā?

Anna jautā: Paldies par visu, kas domātājs.lv! Vai ir kāda nozīme galvassāpēm tieši deniņu apvidū? Jāpiebilst, ka man galvassāpes nav normāla ikdiena tā teikt, jo ir ļoti reti. Bet tad vienu dienu pa dienu sāka nedaudz sāpēt līdz stiprākai intensitātei pirms gulētiešanas, tā, ka ar rokām deniņi jātur. Un sāpes, bet vājākas, vēl joprojām bija no rīta.Lasīt vairāk …

Kāpēc prātā nāk sliktas domas?

Jautājums: Sapnī redzēju, ka manī ir tā kā iemiesojies ļauns gars. Nāk prātā domas, kuras negribu domāt. Mani tas ļoti satrauc. Ārsti nevar pateikt, kas kaišs, sākumā tika domāts par šizofrēniju, bet pēc tam nē. Elvita Rudzāte atbild: Sliktas domas ir skolotāji. Katra sliktā doma kaut ko māca. Nevajag baidīties no sliktām domām, vajag izprast, ko tāsLasīt vairāk …

Kā dzīvē cilvēks var nopelnīt garīgo skolotāju? 14.01.2019

Evita jautā: Sakiet, kā dzīvē cilvēks var nopelnīt garīgo skolotāju, ja apziņas līmenis nav ļoti augsts, bet ir patiesa vēlme izzināt un garīgi mācīties, vai būtu gudri pašam meklēt šo skolotāju, jo kā ir zināms, cilvēks ar vājībām nav spējīgs saredzēt dzīves mācībstundas…Kā var zināt, ka esi gatavs tam? Minēšu, ka kursi vai meditācijas nometnes tomērLasīt vairāk …

Новости на русском языке (14.-20.01.2019.)

Новости Biedrība “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Общества «Жить по Совести») 14.-20.01.2019. 20.01.2019

ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ЗНАНИЯ О ХРИСТЕ.20.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ДОПУСТИ ИХ К СВОЕМУ СЕРДЦУ.19.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. МОЛИТВА ОБ ОТМЩЕНИИ.18.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ДОБРЫЙ ЦАРЬ И КРЕСТЬЯНИН.17.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ЗАМКНУТЫЙ КРУГ.15.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ДУРНЫЕ ПОМЫСЛЫ.14.01.2019   Контакты Общества “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Жить по Совести): Эл. почта: dzivotpecsirdsapzinas@gmail.com https://dzivotpecsirdsapzinas.lv/ Телефон: 29463326; 29105951

Приумножай Жизнь! Медитация.

https://sirius-ru.net/

Как человек может заработать духовного Учителя? 19.01.2019

Евита спрашивает: Скажите, как человек в жизни может заработать духовного учителя, если уровень сознания не очень высок, но есть истинное желание узнать и духовно учиться. Умно ли самому искать этого учителя, потому что как известно, человек со слабостью не способен увидеть усваиваемые уроки жизни… Как можно знать, что ты готов к этому? Я скажу, чтоПодробнее …

Уникальные свойства крещенской воды 18.01.2019

Наукой доказано, что благодаря уникальности своих структурных особенностей, вода обладает удивительными свойствами: способна запоминать информацию, может исцелять, обладает высокой энергоёмкостью. Например, обычная водопроводная вода в крещенскую ночь может стать биоактивной и потом сохранять свои особенные качества не только в течение года, но и гораздо дольше. Что же происходит с водой в праздник Крещения Господня? КрещениеПодробнее …

Иоанн Креститель 17.01.2019

Иоанн Креститель в предыдущем Своём воплощении известен как пророк Илия. Он один из немногих, кто прошёл через обряд Вознесения прямо в физическом теле, вознесшись на Небеса в «огненной колеснице». Однако по уникальной диспенсации уже после Своего Вознесения Он вновь пришёл в воплощение, чтобы «приготовить путь Господу». Пророк Илия был учителем Елисея – предыдущее воплощение Иисуса.Подробнее …

Святой Спиридон 15.01.2019

Святой Николай Угодник14.01.2019

 

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv