Portāla Domātājs.lv jaunumi (21.-27.01.2019.)27.01.2019

Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” jaunumi 21.-27.01.201927.01.2019

KĀ ATBRĪVOTIES NO ŠAUBĀM?27.01.2019 Atbildi uz jautājumu – kā atbrīvoties no šaubām?– izpratīsiet, lasot Anetes Eihmanes sastādīto grāmatu “Dzīvās Ētikas Mozaīka” 3.grāmatas “Cilvēks nepieņem” 2.nodaļu “Postošās īpašības”, kas cilvēcei dots caur Lielās Gaismas Brālības Sūtņiem Helēnu un Nikolaju Rērihiem. DZĪVĀS-ĒTIKAS-MOZAĪKA_3.grāmata_Cilvēks-nepieņem_1.daļa KĀ ATBRĪVOTIES NO NETICĪBAS?26.01.2019 Atbildi uz jautājumu – kā atbrīvoties no neticības?– izpratīsiet, lasot Anetes EihmanesLasīt vairāk …

DZĪVĀS ĒTIKAS MOZAĪKA 11. daļa Radošais Aplis 6.nodaļa Apziņu saplūsme 2.d.

Dievišķo Gudrības Skolotāju 20. gs. sākumā cilvēcei pasniegtā Mācība – daudziem jau pazīstamā Dzīvā Ētika jeb Agni Joga. Dievišķo Gudrības Valdoņu vadībā to fiziskajā pasaulē pierakstījuši Lielās Baltās Brālības Sūtņi Helēna un Nikolajs Rērihi, un tā ir sakārtota 14 grāmatās. Un arī visdrūmākajos padomju okupācijas gados Latvijā bija cilvēki, kas lasīja šo aizliegto literatūru – DzīvoLasīt vairāk …

Kā izveidot laimīgu ģimeni? 26.01.2019

Sieviete jautā: Lūdzu Jūsu skatījumu sekojošā situācijā. Man ir 29 gadi. Esmu bijusi vairākās ilgstošās attiecībās, kuras ar manu iniciatīvu ir beigušās. Ar to es nelepojos, bet arī nenožēloju, jo, atskatoties redzu, ka pret šiem partneriem nejutu patiesu mīlestību, pieņemšanu. Vismaz vairs nemaldinu ne sevi, ne otru. Pirmspēdējās attiecībās ļoti pievērsu uzmanību tam, lai veidotu attiecībasLasīt vairāk …

Kā augt garā? 25.01.2019

Sieviete jautā: Liels paldies par darbu ko Jūs darāt. Esmu uzsākusi savu attīstības ceļu, bija lielas problēmas ar laulību, bet pārkāpjot pāri bailēm un lūdzoties, esam atraduši ceļu atpakaļ vienam pie otra.,piedoti aizvainojumi un dusmas, un šī mana mācība par mīlestību bez nosacījumiem (es vismaz tā domāju) saprotu cik īstenībā man ir paveicies ar vīru, kādsLasīt vairāk …

Kā būt patiesam tā, lai firmai nebūtu lielas problēmas? 24.01.2019

Valdis jautā: Liels Liels Paldies Jums par visu, ko Jūs mūsu labā darāt! Novēlu visiem mums izjust Dieviņa Mīlestību! Man te radās pārdomas, kā būtu pareizāk rīkoties tādā situācijā skatoties no cilvēciskajām vērtībām “Patiesība”.  Agrāk strādāju apsardzes darbā un mums kaut kādā periodā sākās problēmas ar algu, bija lieli parādi mums, un tad kaut kad kolēģiLasīt vairāk …

Bērnu tikumiskā audzināšana (vecumposms 4-6 gadi), 3.nodarbība “PATIESĪBAS TEIKŠANA” 23.01.2019

Sokrata tautskola aicina bērnus (vecumposms 4-6 gadi) kopā ar vecākiem apmeklēt izglītības programmu “BĒRNU TIKUMISKĀ AUDZINĀŠANA”, 03.02.2019., plkst. 15.30-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Veikt bērnu (vecumposmā 4-6 gadi) tikumisko audzināšanu. Programmas uzdevumi: Attīstīt bērnos izpratni par vispārcilvēciskām vērtībām un to pielietošanas nepieciešamību ikdienas situācijās un audzināt tos par krietniem cilvēkiem. Mērķauditorija: bērni vecumposmā 4-6 gadi. Nodarbības nosaukums: PATIESĪBASLasīt vairāk …

Vai ar kādām mācībām ir iespējams saprast ko es daru nepareizi?

Sieviete jautā: Man jau ilgstoši ir mezgli vairogdziedzerī, abas daivas mezglainas, kā arī pastiprināta tā darbība. Vai ar kādām mācībām ir iespējams saprast ko es daru nepareizi, vai tomēr griezt ārā? Elvita Rudzāte atbild: Vairogdziedzeris ir saskarsmes orgāns. Šis orgāns vairāk par visiem uzkrāj neapmierinātību. Vairogdziedzeris ir saskarsmes orgāns mīlestības apgūšanai bez nosacījumiem. Vairogdziedzeris sastāv no divām daivāmLasīt vairāk …

Izglītības programma “DZĪVES GUDRS PEDAGOGS”, 06.-27.02.2019. 22.01.2019

Sokrata tautskola aicina pedagogus apmeklēt izglītības programmu “DZĪVES GUDRS PEDAGOGS”, 2019.gada 6., 13., 20., 27.februārī, plkst.11.00-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Attīstīt pedagogu garīguma jeb dzīves gudrības kompetenci. Programmas uzdevumi: Attīstīt pedagogu kompetenci audzēkņu tikumiskajā audzināšanā un vecāku izglītošanā par laimīgas ģimenes attīstības nozīmīgumu, lai bērni būtu veseli, motivēti attīstīties un ģimenes prastu pārvarēt grūtas dzīves situācijas.Lasīt vairāk …

Ko man vēstī kreisās rokas lūzums?

Kristīne jautā: Ko man vēstī kreisās rokas lūzums? Kad biju maza meitene, aptuveni 10-11 gadi, pagalmā spēlējoties salauzu labo roku, bet jau tajā vecumā es sapratu, par ko man tas ir- pāris nedēļas pirms negadījuma, es ar labo roku, niķodamās situ savai vecmāmiņai.  Tagad pat prātā nenāk kādam sist, bet slēpojot neveiksmīgi kritu un kreisā rokaLasīt vairāk …

Kāpēc bērniem regulāri ir iesnas?

Ilona jautā: Abiem bērniem regulāri ar īsiem pārtraukumiem ir iesnas, kas bieži pāriet klepū-bronhītā, plaušu karsonī, īpaši mazākajam. Saprotu, ka vaina ir manā attieksmē – bieži ātri sadusmojos, cenšos norīt rūgtumu, ka tā nu ir sanācis, ka pelnu stipri vairāk par vīru un bieži, rodas sajūta, ka man ir jārūpējas par visas ģimenes materiālo pusi, ieskaitotLasīt vairāk …

Bērnu tikumiskā audzināšana (vecumposms 4-6 gadi), 2.nodarbība “JAUNU LIETU UZSĀKŠANA /IZVĒLES IZDARĪŠANA 21.01.2019

Sokrata tautskola aicina bērnus (vecumposms 4-6 gadi) kopā ar vecākiem apmeklēt izglītības programmu “BĒRNU TIKUMISKĀ AUDZINĀŠANA”, 27.01.2019., plkst. 15.30-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Veikt bērnu (vecumposmā 4-6 gadi) tikumisko audzināšanu. Programmas uzdevumi: Attīstīt bērnos izpratni par vispārcilvēciskām vērtībām un to pielietošanas nepieciešamību ikdienas situācijās un audzināt tos par krietniem cilvēkiem. Mērķauditorija: bērni vecumposmā 4-6 gadi. Nodarbības nosaukums: JAUNULasīt vairāk …

Ko nozīmē – ironija pret vīrieša dzimumpazīmēm?

Ilona jautā: Lasīju fragmentu no Jūsu grāmatas-Ķermeņa filosofija, kur norādiet, ka zēnam nenoslīd sēklinieki, ja māte izturas ironiski pret vīrieša dzimumpazīmēm. Manam 1,5 g.vecajam dēlam arī nenoslīd sēklinieki, ķirugs saka, ka jāpagaida, kad stabili ilgāku laiku bērns būs sācis staigāt. Īsti neizprotu neapgūto mācību, ko nozīmē – ironija pret vīrieša dzimumpazīmēm? Elvita Rudzāte atbild: Iesaku Ilonai padomāt,Lasīt vairāk …

Vai būtu ieteicams paļauties uz internetā atrodamajiem sapņu tulkojumiem?

Anna jautā: Sirsnīgā pateicībā par visu, kas domātājs.lv. Vai būtu ieteicams paļauties uz internetā atrodamajiem sapņu tulkojumiem? Kāda veida informācija tiek dota, ja sapnī redz dažādus cilvēkus, piemēram, no paziņu, draugu, darba kolēģu vai vienkārši sev zināmu cilvēku vidus? Elvita Rudzāte atbild: Katram cilvēkam sapņu simboliskā nozīme ir individuāla. Ja vēlies izprast savus sapņus, tad ir jāpieraksta sapņiLasīt vairāk …

Kādā virzienā man ar sevi ir jāstrādā?

Rita jautā: Kādā virzienā man ar sevi ir jāstrādā, ja man galvas kreisajā pusē atklāja labdabīgu audzēju. Elvita Rudzāte atbild: Labdabīgs audzējs norāda, ka cilvēks vēlas būt ļoti labs un dusmojas, ka citi to nenovērtē. Galva simbolizē nākotni, tāpēc ir jāpadomā, kādas domas nodarbina/satrauc saistībā ar nākotni. Audzējs tomēr ir ļoti nopietns brīdinājums, tāpēc es iesaku RitaiLasīt vairāk …

Новости на русском языке (21.-27.01.2019.)

Новости Biedrība “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Общества «Жить по Совести») 21.-27.01.2019. 27.01.2019

ПРАВОСЛАВНЫЙ МУЛЬТФИЛЬМ «ЭТО МОЙ ВЫБОР»27.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. СИЛА АВВЫ ВИССАРИОНА.26.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ВЕРА САМОУБИЙЦЫ.25.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ЗРЕЛОСТЬ.24.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ВОЛШЕБНЫЙ КОЛОДЕЦ.23.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ИСТИННЫЕ БЛАГОДЕТЕЛИ.22.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ДВА БОГАТЫРЯ.21.01.2019   Контакты Общества “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Жить по Совести): Эл. почта: dzivotpecsirdsapzinas@gmail.com https://dzivotpecsirdsapzinas.lv/ Телефон: 29463326; 29105951

Духовное завещание БАБАДЖИ

https://sirius-ru.net/

Как спорить? 26.01.2019

Эвита  спрашивает:  Пожалуйста,  помогите  понять,  как правильнее переносить  споры,  когда  в  отношениях  накапливается плохая  карма,  которая  появляется, когда  возникают споры  по  мелкими  бытовым  вопросам.  То есть, ты  разумом  понимаешь,  что  не  надо  спорить  или доказывать  свою  правоту,  но  внутри  тебя  какая-то  сила заставляет  это  делать,  если  каждый  раз  ощущаешь, что  все  против  тебя  и  ты Подробнее …

Перечитывая Послания 25.01.2019

https://sirius-ru.net/

Почему люди ошибаются? 24.01.2019

Если мы наблюдаем за младенцем, который начал ходить, он сначала падает. К тому же хорошие родители наблюдают за младенцем и падение обычно не болезненное.   То же самое происходит с взрослыми, когда взрослый осваивает какое-то новое умение, тогда он сначала допускает ошибки, потому что не смог все запомнить, о чем его заранее предупреждали, или ситуацияПодробнее …

Божественная возможность для человечества Земли 23.01.2019

Почему сегодня такое большое значение имеет секс? 22.01.2019

Ева спрашивает: Почему в наши дни такое большое значение имеет секс? Я встречалась с ситуацией, когда мужчина говорит, что если в постели не совпадает, то нечего создавать семью. Однажды я познакомилась с человеком, который уже при второй встрече хотел переспать, а когда я отказалась, то практически заблокировал любой контакт, мол, какой смысл общаться. И такоеПодробнее …

Вознесенные Владыки о Божественных качествах21.01.2019

Откройте свои сердца Божественной любви, и вы измените этот мир Я ЕСМЬ Присутствие Безусловной Любви в твоём храме. Качество Божественной Любви является главным и доминирующим в тебе. Мы выбрали тебя в качестве нашего Посланника именно из-за этого преобладания качества Любви в твоём сердце. Слишком большое засилье сил анти-любви в твоём мире. Мы опечалены этим. ИзПодробнее …

 

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv