Portāla Domātājs.lv jaunumi (25.-31.03.2019.)31.03.2019

Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” jaunumi 25.-31.03.2019.31.03.2019

INICIATĪVA – PAR LATVIJAS PILSONĪBAS PIEŠĶIRŠANU TATJANAI MIKUŠINAI PAR ĪPAŠIEM NOPELNIEM LATVIJAS UN CILVĒCES LABĀ31.03.2019 Gudrības Vārda biedrība aicina parakstīt iniciatīvas vēstuli par Latvijas pilsonības piešķiršanu Tatjanai Mikušinai par īpašiem nopelniem Latvijas un cilvēces labā un atsaukties sabiedrībā zināmus cilvēkus, sabiedriskās organizācijas un citus interesentus, kuri veic apziņas audzinošo, izglītojošo darbu un varētu palīdzēt arLasīt vairāk …

Iniciatīva – par Latvijas pilsonības piešķiršanu Tatjanai Mikušinai par īpašiem nopelniem Latvijas un cilvēces labā

Gudrības Vārda biedrība aicina parakstīt iniciatīvas vēstuli par Latvijas pilsonības piešķiršanu Tatjanai Mikušinai par īpašiem nopelniem Latvijas un cilvēces labā un atsaukties sabiedrībā zināmus cilvēkus, sabiedriskās organizācijas un citus interesentus, kuri veic apziņas audzinošo, izglītojošo darbu un varētu palīdzēt ar savu rekomendāciju Latvijas pilsonības piešķiršanai Tatjanai Mikušinai par īpašiem nopelniem Latvijas un cilvēces labā! AtbalstaLasīt vairāk …

Izglītības programma “Vērtībizglītība pirmsskolā” 3.modulis “PAREIZA RĪCĪBA – TIKUMĪGA DZĪVE” 30.03.2019

Sokrata tautskola aicina pirmsskolas pedagogus apmeklēt izglītības programmas “VĒRTĪBIZGLĪTĪBA PIRMSSKOLĀ” 3.moduli “Pareiza rīcība – tikumīga dzīve”, 11.04.2019. Programmas mērķis: Dalīties zināšanās un pieredzē, kā pirmsskolas izglītības iestādēs izskaidrot un mācīt vērtības, izprotot to visdziļāko būtību. Programmas uzdevumi: Iepazīstināt pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus ar labāko darba praksi vērtībizglītībā un ar nodarbību plāniem rakstura un emocionālās inteliģences attīstībai pirmsskolas vecumposmā. Mērķauditorija: pirmsskolasLasīt vairāk …

Kāda nākotne sagaida medicīnas nozari?

Evita jautā: Lai gan šis jautājums neskar dotajā brīdī mani tieši, tomēr vēlos no visas būtības izmantot iespēju un Jums pajautāt, kā Latvijā attīstīsies mūsu dotajā brīdī brūkošā medicīnas nozare? Jo cilvēkiem mūsdienās ir daudz vairāk akūtu problēmu, lai gan zinātne it kā iet uz priekšu, bet tomēr, Latvijā cilvēkiem pat reizēm nav iespējas tikt pieLasīt vairāk …

Izglītības programma “Vērtībizglītība pirmsskolā” 2.modulis “PATIESĪBA – DZĪVES PAMATS” 29.03.2019

Sokrata tautskola aicina pirmsskolas pedagogus apmeklēt izglītības programmas “Vērtībizglītība pirmsskolā” otro moduli “PATIESĪBA – DZĪVES PAMATS”, 2019.gada 4.aprīlis, plkst.10.30-16.30, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Attīstīt pirmsskolas pedagogu kompetenci cilvēciskajās vērtībās, dalīties zināšanās un pieredzē, kā pirmsskolas izglītības iestādēs izskaidrot un mācīt vērtības, izprotot to visdziļāko būtību. Programmas uzdevumi: Iepazīstināt pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus ar labāko darba praksi vērtībizglītībāLasīt vairāk …

Ko simbolizē ērces un to radītās slimības?

Evita jautā: Lūdzu Jūs parādīt, un izskaidrot savdabīgu procesu mūsdienās. Šodien pastaigājoties pa mežu ar zīdaini ratos, satiku vecu sievieti, kas mani apturēja un teica, lai esmu ļoti uzmanīga, ka tur esot ērces, kas tagad sāk mosties un ka sekas var būt graujošas…Pavisam šādu tēmu nedomājot, es sāku aizdomāties, kā tad īsti ir, ko mums DievsLasīt vairāk …

Ko garīgajā skatījumā nozīmē deguna asiņošana?

Indra jautā: Sakiet, lūdzu, ko garīgajā skatījumā nozīmē deguna asiņošana. Vīram jau kādu laiku no rītiem pamostoties sāk asiņot deguns. Gribētu viņam palīdzēt, bet nezinu kā. Šī problēma ir bijusi arī iepriekš, ne tikai no rīta. Vairāk uz spiediena maiņām. Esmu satraukusies par vīra veselības stāvokli. Otra problēma ir krākšana. Abi no rīta esam neizgulējušies. CenšosLasīt vairāk …

Kāpēc mūsdienās ir tik daudz pedantisku cilvēku? – pirmais turpinājums

Kāpēc mūsdienās ir tik daudz pedantisku cilvēku? – raksta sākums Sanita jautā: Lasot Elīnas jautājumu par pedantiskiem cilvēkiem, man radās pārdomas un jautājumi. Arī es pazīstu dažas sievietes, kuru māja vienmēr ir tīra, kārtīga, drēbes tīras un izgludinātas gan sev, gan bērniem. Es vienmēr brīnos, kā viņām tas izdodas. Tā kā man ir divi mazi bērni,Lasīt vairāk …

Kāpēc mūsdienās ir tik daudz pedantisku cilvēku? 28.03.2019

Elīna jautā: Lūdzu palīdziet izprast līdzcilvēkus, kas ir pārmērīgi kārtīgi, kāpēc mūsdienās ir tik daudz pedantisku cilvēku un kas notiek viņu sajūtu līmenī, vai viņi jūtas slikti, ja reiz ir gatavi katru regulāri un pārspīlēti visu kopt un tīrīt? Kā uz viņiem lūkoties? Vai viņi vēlas no kā negatīva atbrīvoties? Skumjas jau nav par to, kaLasīt vairāk …

Bērnu tikumiskā audzināšana (vecumposms 4-6 gadi), 12.nodarbība “PAŠNOVĒRTĒJUMS UN APCELŠANA”27.03.2019

Sokrata tautskola aicina bērnus (vecumposms 4-6 gadi) kopā ar vecākiem apmeklēt izglītības programmu “BĒRNU TIKUMISKĀ AUDZINĀŠANA”, 07.04.2019., plkst. 15.30-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Veikt bērnu (vecumposmā 4-6 gadi) tikumisko audzināšanu. Programmas uzdevumi: Attīstīt bērnos izpratni par vispārcilvēciskām vērtībām un to pielietošanas nepieciešamību ikdienas situācijās un audzināt tos par krietniem cilvēkiem. Mērķauditorija: bērni vecumposmā 4-6 gadi. Nodarbības nosaukums: PAŠNOVĒRTĒJUMS UNLasīt vairāk …

Bērnu tikumiskā audzināšana (vecumposms 6-8 gadi), 8.nodarbība “LĪDZJŪTĪBA”27.03.2019

Sokrata tautskola aicina bērnus (vecumposms 6-8 gadi) kopā ar vecākiem apmeklēt izglītības programmu “BĒRNU TIKUMISKĀ AUDZINĀŠANA”, 07.04.2019, plkst. 13.30-15.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Veikt bērnu (vecumposmā 6-8 gadi) tikumisko audzināšanu. Programmas uzdevumi: Attīstīt bērnos izpratni par vispārcilvēciskām vērtībām un to pielietošanas nepieciešamību ikdienas situācijās un audzināt tos par krietniem cilvēkiem. Mērķauditorija: bērni vecumposmā 6-8 gadi. Nodarbības nosaukums: LĪDZJŪTĪBA.Lasīt vairāk …

Kā lai sieva vairo veiksmi savam vīram?

Eva jautā: Lūdzu Jūs palīdzēt izprast, kā lai sieva vairo veiksmi savam vīram? Ja vīram ilgstoši neizdodas karjerā jeb darba pasaulē iegūt sev piemērotu darbu un var just, ka tas nomāc, tad ko Jūs ieteiktu darīt? Ja cilvēks ir strādīgs, bet neizdodas pašam iegūt sev tīkamu darbu, ko tas nozīmē? Vai tas ir jautājums, tikai vīramLasīt vairāk …

Kāpēc plīst roku pirkstiem gali ziemas laikā?

Liene jautā: Kāpēc plīst roku pirkstiem gali ziemas laikā, tas ir sāpīgi un pat asiņo. Vasarā viss ir labi un rokas ir veselas? Elvita Rudzāte atbild: Vasaras laikā stresi izdalās dabiskā veidā caur ādu ar sviedriem, bet ziemā aukstums tos aiztur. Tāpēc problēmas ar ādu vairāk ir ziemas laikā nekā vasarā. Tas, ka āda plīst pirkstu galos,Lasīt vairāk …

Ko māca bailes nokavēt?26.03.2019

Lauma jautā: Esmu atpazinusi, ka ciešu no bailēm nokavēt. Es vēlētos saprast, ko šīs bailes man cenšas iemācīt. Vai varu palūgt Jūsu domas? Manuprāt, šīs bailes attīstījās skolas gados. Es mācījos diezgan lielā skolā un bieži vien bija situācijas, kad pirms fizikas vai matemātikas kontroldarbiem bija garais starpbrīdis, bet, ņemot vērā, ka bijām daudz klases, skolēni,Lasīt vairāk …

Kāpēc man sāp veseli zobi?

Aija jautā: Par ko liecina zobu sāpes gan augšā, gan apakšā visos priekšējos zobos, bet zobi veseli. Tādas kā klejojošas sāpes, tad atkal citā zobā tad visi. Kas jāsaprot? Elvita Rudzāte atbild: Zobi simbolizē tēva prātu un rāda apdomīgumu, saprātu – kā cilvēks prot plānot savas darbības. Priekšzobi rāda vispārīgo plānošanas prasmi, dzerokļi rāda detalizēto.  Sāpes liecina parLasīt vairāk …

Kā būtu pareizāk saprast slimību patieso cēloņus domāšana vai uzturs? – pirmais turpinājums

Kā būtu pareizāk saprast slimību patieso cēloņus domāšana vai uzturs? – raksta sākums Sandras viedoklis: Par domāšanu šķiet viss ir vairāk vai mazāk skaidrs, bet tas attiecas uz smalko pasauli.  Savukārt mūsu dvēseles mājoklis, mūsu ķermenis ir materiālajā pasaulē un tā uzturēšanai nepieciešams uzturs. Mūsu dienās, kad tik ļoti plaši pieejami dažādi pārtikas produkti, jāuzklausa tik daudziLasīt vairāk …

Kāpēc man pieaug liekais svars? – pirmais turpinājums25.03.2019

Kāpēc man pieaug liekais svars? – raksta sākums Anna jautā: Lasot lasītājas Alen jautājumu, atskārtu, ka esmu tieši tādā pat situācijā. Pirms pašreizējām attiecībām mans svars bija vismaz 10 kg zemāks. Esmu pārliecināta, ka ja šīs attiecības pārtrauktu, es kā garīgi, tā fiziski justos vieglāka. Svars zustu nemanot. Ir ļoti grūti saprast, kā rīkoties, lai tiktuLasīt vairāk …

Kā sadzīvot ar to, ka nemitīgi saskaries ar nievājošu jeb lielu izbrīnu no tuviniekiem?

Evija jautā: Kā sadzīvot ar to, ka nemitīgi saskaries ar nievājošu jeb lielu izbrīnu no tuviniekiem, jautājumā, piemēram, vēlos nodarboties jeb attīstīties garīgajā ceļā, kas nozīmē iet uz kursiem vai lekcijām, bet te nu uzrodas vīrs, kas saka, priekš kam, tas ir sviests, tie ir meli, respektīvi, noliedz tevi. Te nu man jautājums, ja tas izraisaLasīt vairāk …

 

Новости на русском языке (25.-31.03.2019.)

Путь на Вершину 31.03.2019

https://sirius-ru.net/

Как жить с тем, что постоянно сталкиваешься с унизительным отношением родственников 30.03.2019

Эвия спрашивает: Как жить с тем, что постоянно сталкиваешься с унизительным отношением или большим удивлением родственников. Например, хочу заниматься или развиваться на духовном пути, что означает посещать курсы или лекции, а вот появляется муж, который говорит, что это ерунда, это ложь, т.е. отрицает тебя. Вот мой вопрос, если это приводит к такой негативности, то лучшеПодробнее …

Как замедлить время? Как не спешить? Почему в старости время ускоряется? Агрессия ко времени. 29.03.2019

Как стать счастливой? 28.03.2019

Лига спрашивает: Я уже писала Вам о своем браке. Опять настало время, когда я сама не справляюсь. Я вышла замуж 15 лет назад. Родились 3 детей. Причиной женитьбы была как бы  привязанность, но не любовь, и также считала, что правильно заключать брак.   Мы радикально противоположны почти во всем, но я привыкла и приняла это.Подробнее …

Можете ли Вы показать правильное направление? 27.03.2019

Анита спрашивает: Я часто посещаю Ваш сайт, чтобы черпать знания, понять себя и мир вокруг меня. Благодарю вас за это! Я прекрасно понимаю, что все мною создано, и партнер в отношениях является как-бы зеркалом для меня. Но не всегда это удается понять на практике.   С вопросом, на который я пытаюсь найти ответ, наверное, сталкиваютсяПодробнее …

Суть Древнего Учения. Гуру-чела отношения. Фрагмент семинара в Киеве. 26.03.2019

https://sirius-ru.net/

В каких случаях констатируются ранние стадии рака?25.03.2019

Ева спрашивает: Пожалуйста, объясните, в каких случаях констатируются ранние стадии рака, которые вызывают папилломы? Что именно означает место, где обнаружены эти неблагоприятные клетки? Если это женская зона, например, яичники или шейка матки, какой неусвоенный урок это может быть? Как можно понять, что это вызвано неосвоенным уроком, созданным в этой жизни, или он относится к предыдущейПодробнее …

 

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv

Jūs esat devis piekrišanu saņemt jaunumus no portāla Domātājs.lv. Ja Jūs turpmāk nevēlaties saņemt jaunumus no portāla Domātājs.lv, tad spiediet uz saites: https://domatajs.lv/?lang=lv&emunsub=NnxiZjc4ZmU1YWUzZDFiMmE4YmI0ZjQ0YWM%3D