Portāla Domātājs.lv jaunumi (31.12.2018.-06.01.2019.)07.01.2019

Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” jaunumi 31.12.2018 – 06.01.2019 06.01.2019

PAR KO LIECINA PAZĪME, JA CILVĒKAM IR VIEGLI MAINĪT DARBA VIETU?06.01.2019 Atbildi uz jautājumu – par ko liecina pazīme, ja cilvēkam ir viegli mainīt darba vietu?– izpratīsiet, lasot Anetes Eihmanes sastādīto grāmatu “Dzīvās Ētikas Mozaīka” 3.grāmatas 2.nodaļu “Postošās īpašības”, kas cilvēcei dots caur Lielās Gaismas Brālības Sūtņiem Helēnu un Nikolaju Rērihiem. DZĪVĀS-ĒTIKAS-MOZAĪKA_3.grāmata_Cilvēks-nepieņem_1.daļa VAI PIESPIEDU KĀRTĀ DRĪKSTLasīt vairāk …

DZĪVĀS ĒTIKAS MOZAĪKA 11. daļa Radošais Aplis 5.nodaļa Nebeidzamā cīņa nākotnes vārdā 4.d.

Dievišķo Gudrības Skolotāju 20. gs. sākumā cilvēcei pasniegtā Mācība – daudziem jau pazīstamā Dzīvā Ētika jeb Agni Joga. Dievišķo Gudrības Valdoņu vadībā to fiziskajā pasaulē pierakstījuši Lielās Baltās Brālības Sūtņi Helēna un Nikolajs Rērihi, un tā ir sakārtota 14 grāmatās. Un arī visdrūmākajos padomju okupācijas gados Latvijā bija cilvēki, kas lasīja šo aizliegto literatūru – DzīvoLasīt vairāk …

Kā būt patiesam un dzīvot godīgi, kad apkārt tik daudz divkosības un melīguma?   05.01.2019

Patiesība visos ir viena vienīga – tā ir Dievs! Tomēr, ņemot vērā, ka liela daļa sabiedrības netic Dievam, viņiem šāds skaidrojums nebūs saprotams. Cilvēkā Patiesība sevi atklāj kā Sirdsapziņa. Arī neticīgi cilvēki jūt savu Sirdsapziņu. Ja cilvēka rīcība ir pretrunā ar Sirdsapziņu, cilvēks jūtas slikti – vienalga, vai viņš ir ticīgs vai neticīgs. Kad vārdiLasīt vairāk …

Raksts par Gaismas Brālības Sūtni Tatjanu Mikušinu žurnālā “Apzināšanās” (“Awareness” Magazine) 04.01.2019

Es esmu dzimusi Rietumsibīrijas dienvidos Omskas pilsētā valstī, kuras tagad nav: Padomju Savienībā. Visa mana dzīve ir iekārtojusies neatkarīgi no manas vēlēšanās un centieniem. It kā pati no sevis. Es netiecos uz Dievu. Tomēr 15 gadu vecumā ieguvu traumu sportā, un vairākkārtēju ārstu kļūdu dēļ sāku mirt. Man bija sepse, vispārēja asins saindēšanās. Apmēram nedēļuLasīt vairāk …

Kāpēc bērns miegā griež zobus?

Anna jautā: Sirsnīgs paldies par Domātājs.lv! Tā ir patiesa vērtība visiem, kas ceļā uz savu garīgo būtību! Vēlētos pajautāt par savu meitiņu, viņa naktīs, kā tautā saka, griež zobus. Jau kādus 2 gadus aptuveni. Varbūt vairāk. Kad mūsu zobārsts to pamanīja, gan es, gan viņa to pilnībā noliedzām, jo ne es, ne viņa pati to nekadLasīt vairāk …

Kā uzlabot redzi? – pirmais turpinājums 03.01.2019

Kā uzlabot redzi? – raksta sākums Justīnes ieteikums: Redzi var atjaunot, pildot Viljama Beitsa vingrinājumus. Iesaku noklausīties Vijas Bušas vebināru youtubē par redzes atjaunošanu. Labi palīdz arī V.Siņeļņikova zemapziņas metode, lai uzzinātu slimības patieso cēloni. Iesaku izlasīt viņa grāmatu “Izproti savu slimību”.

Vai krāsai ir kāda nozīme?

Sanita jautā: Es gribēju uzprasīt. Tam kāda nozīme ir kā ģērbjas??? Mana māte manā bērnībā pārsvarā ģērba zaļā krāsā. Mana māte vienmēr tā kā uzburta ir bijusi uz šo te zaļo krāsu!!! Man ir daudzas bērnības fotogrāfijas, kur es esmu saģērbta zaļā krāsā. Bet citi bērni normālās sev atbilstošās drēbēs. Pēc fotogrāfijām mana māte ir ģērbtaLasīt vairāk …

Vai pastāv iespēja dziedināties no garīga rakstura slimības? – pirmais turpinājums

Vai pastāv iespēja dziedināties no garīga rakstura slimības? – raksta sākums Vīrieša komentārs: Paldies par atbildi! Par to, ka naktī gars pamet zemi un kaut kur dodas”strādāt” pilnībā piekrītu. Neapzināti to jūtu. Pat ļoti gaidu naktis. Tikai tas, ka visu dzīvi esmu rīkojies pret savām jūtām, pret savu sirdsapziņu, pret savu būtību (protams aiz bailēm) un uzkrāmējisLasīt vairāk …

Vai pastāv iespēja dziedināties no garīga rakstura slimības?02.01.2019

Vīrietis jautā: Liels paldies par Jūsu iepriekšējo atbildi. Ļoti palīdz, uzmundrina un stiprina manu cerību! Es jau iepriekš rakstīju jautājumu par neirozi. Par iespējām izārstēties utt. Bet šobrīd jautājums ir savādāks, saprotu, ka esmu novedis sevi līdz smagam stāvoklim un visādi cenšos no tā izlīst, iet smagi. Apmeklēju psihoterapiju vairākus gadus. Uz jautājumu par diagnozi, saņemuLasīt vairāk …

Kā uzlabot redzi? 01.01.2019

Jautājums: Paldies, par viszinošām atbildēm! Domātājs lv. ir kā dienišķā maize prātam un garam! Kā jāsaprot, ka kreisā acs ir tik pat kā neredzīga, tas ir, visa redze balstās tik uz labo aci. Problēmas tas gan nesagādā, jo ar šādu redzi ir būts līdz pat šai dienai, kad man jau tuvu 40 gadu, un ir ganaLasīt vairāk …

Kā atbrīvot pagātnē pieļauto kļūdu ar piedošanas palīdzību?01.01.2019

Jautājums: Kā atbrīvot pagātnē pieļauto kļūdu (pašnāvības mēģinājums) ar piedošanas palīdzību? Tagad par to ir kauns, jo esmu sapratusi, cik svēta dāvana ir dzīvība. Esmu mēģinājusi piedot sev, bet īsti laikam nemāku pareizi to izdarīt. Elvita Rudzāte atbild: Cilvēks piedošanai atveras tikai tad, kad ir izpratis neapgūto mācību. Nespēja piedot sev norāda uz nosodījuma mācības neizpratniLasīt vairāk …

Kā nedusmoties uz uzskatos tik atšķirīgu vīru? 31.12.2018

Eva jautā: Lūdzu palīdziet man ar savu redzējumu tikt skaidrībā ar it kā vienkāršiem jautājumiem, tomēr katru dienu ar to saskaroties, ļoti sarežģītiem jautājumiem, runa iet par ikdienu jeb laulāto sadzīvi. 1. Dzīvojot kopā ar vīru mēs esam radikāli pretēji cilvēki, piemēram, mans vīrs ir izteikti tīrīgs, savukārt es esmu samērīgāk tīrīga, es nespēju saprast,Lasīt vairāk …

Liekulība – kāpēc tā tik bīstama? – otrais turpinājums

Liekulība – kāpēc tā tik bīstama? – raksta sākums Liekulība – kāpēc tā tik bīstama? – pirmais turpinājums Sieviete jautā: Tikko izlasīju rakstu par liekulību – beidzot definēju to vārdu priekš sevis attiecībā uz kolēģi ar kuru kopā strādājam. Situācija jau vairākus gadus darba vietā ir sarežģīta, ienākot kolektīvā kolēģei, kura ir atjautīga, aktīva un visādi citādi izdarīgaLasīt vairāk …

Новости на русском языке (31.12.2018.-06.01.2019.)

Новости Biedrība “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Общества «Жить по Совести») 31.12.2018.-06.01.2019. 06.01.2019

ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ЗАВТРА СДЕЛАЮ06.01.2019 ДУХОВНЫЕ ПРИТЧИ. ВЕЧНОЕ ОБЪЯТИЕ05.01.2019 ПРИТЧИ 5 НЕОФИТ ФИЛЬМ 404.01.2019 ПРИТЧИ 5 НЕОФИТ ФИЛЬМ 303.01.2019 ПРИТЧИ 5 НЕОФИТ ФИЛЬМ 202.01.2019 ПРИТЧИ 5 НЕОФИТ ФИЛЬМ 101.01.2019 ВОСТОЧНЫЕ ПРИТЧИ31.12.2018   Контакты Общества “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Жить по Совести): Эл. почта: dzivotpecsirdsapzinas@gmail.com https://dzivotpecsirdsapzinas.lv/ Телефон: 29463326; 29105951

HAUSER — Meditation from Thais (Massenet)

Как освободить допущенную в прошлом ошибку при помощи прощения? 05.01.2019

Вопрос: Как освободить допущенную в прошлом ошибку (попытка самоубийства) с помощью прощения? Теперь мне стыдно, потому что я поняла, каким священным даром является жизнь. Я пыталась простить себя, но, наверное, не умею делать это правильно.   Элвита Рудзате отвечает: Человек открывается для прощения только тогда, когда осознает неусвоенный урок. Неспособность простить себя указывает на непониманиеПодробнее …

Статья о Т.Н. Микушиной в американском журнале «Осознанность» («Awareness Magazine») 04.01.2019

Самым большим моим открытием было то, что Божественный мир находится прямо там, где нахожусь я и каждый из нас [1] Я родилась на юге Западной Сибири в городе Омске, в государстве, которого сейчас нет: в Советском Союзе. Вся моя жизнь складывалась помимо моих желаний и стремлений. Как бы сама собой. Я не стремилась к Богу. ОднакоПодробнее …

Вознесенные Владыки о Божественном состоянии сознания03.01.2019

Путь Посвящений открыт всегда для тех душ, которые преданы Богу и Владыкам …Путь Посвящений – это индивидуальный путь. Это Путь, дающий вашей душе шанс за одно воплощение достичь следующего уровня эволюционного развития. И теперь этот Путь открыт, несмотря ни на что. Если даже всё человечество будет следовать уверенной поступью в пропасть, ваша задача опираться наПодробнее …

Пожелание в Новом году! 02.01.2019

https://sirius-ru.net/

Пожелания к Новому году и Рождеству от Владык Мудрости01.01.2019

https://sirius-ru.net/

Как создать семью при различном образе жизни?31.12.2018

Ева спрашивает: Мой муж бросил меня некоторое время назад с мыслью отправиться в Индию и совершенствовать себя, путешествуя по всему миру. Отношения у нас были хорошие, споров практически не было, он с моей стороны чувствовал себя любимым, но, к сожалению, он решил, что путешествия по миру важнее. Он бросил меня, в то же время выразивПодробнее …

 

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv