Atbalsta grupa jaunām ģimenēm “Ģimenes Eņģelis”

Ģimenei draudzīgas vides veidošana

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Sokrata tautskola aicina jaunās ģimenes piedalīties atbalsta grupā jaunām ģimenēm “Ģimenes Eņģelis”, attālināti ZOOM platformā.

Atbalsta grupas mērķis: palīdzēt katrai ģimenei risināt domstarpības, izprast savas neapgūtās mācības, atbrīvot stresus un rast spēku pārvarēt dzīves grūtības.

Atbalsta grupas tēmas:

1. Ģimenes problēmu un domstarpību rašanās cēloņi un risinājumi.
  2. Pozitīvas attieksmes veidošana pret dzīvesbiedru, bērnu, tuviniekiem, darbu un dzīvi kopumā.
  3. Slimību cēloņu izpratne un stresu atbrīvošana.
  4. Sirds atvēršana Mīlestībai un Piedošanai, iemīlot sevi, citus un visu apkārtējo pasauli.

Atbalsta grupas vadītāji:

Elvita Rudzāte – dzīves izpratnes skolotāja, grāmatu sērijas “Piedošanas mācība” autore, palīdz cilvēkiem risināt problēmas ar domu spēku..

Arta Skudra-Štarka – sociālā darbiniece, caur savu dzīves pieredzi Arta mācās palīdzēt cilvēkiem meklēt ceļu pie sevis – saprast neapgūtās mācības stundas, nebaidīties mainīt savu dzīvi, un pieņemt savu bēdu kā SKOLOTĀJU, nevis soģi. Uz visām dzīves situācijām skatīties ar pozitīvu skatu!

Ilze Ulmane-Rudakova, psiholoģe, sistēmisko metožu praktiķe un trīs bērnu mamma.

Atbalsta grupas norises laiks un vieta: 2022.gada 26.jūlijs; 2., 9., 16., 23., 30. augusts; 6., 13., 20.septembris, plkst.19.00-21.00, attālināti ZOOM platformā.

Dalība atbalsta grupā bez maksas.

Pieteikties dalībai atbalsta grupā: sūtot e-pastu uz info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv