Vasaras Saulgriežu ģimenes svētki

Ģimenei draudzīgas vides veidošana

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Sokrata tautskola aicina jaunās ģimenes piedalīties pasākumā “Vasaras Saulgriežu ģimenes svētki”, 2022.gada 22.jūnijā, plkst. 19.00-23.00, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

Pasākuma mērķis: Iepazīstināt jaunās ģimenes ar Latvijas kultūrvēsturisko vērtību Vasaras Saulgriežu svētkiem, izjūtot ģimenes vienotības spēku un apzinoties ģimenes vērtības.

Pasākuma tēmas:

  1. Vispārcilvēcisko vērtību apzināšanās.
  2. Negatīvo īpašību un paradumu atbrīvošana.
  3. Atvēršanās piedošanai, pateicībai un mīlestībai;
  4. Ģimenes vienotības izjušana.

Pasākuma norises laiks un vieta: trešdiena, 2022.gada 22.jūnijs, plkst.19.00-23.00, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

Priecāsimies par katru ģimeni, kura kopā ar citām ģimenēm piedzīvos vasaras saulgriežu brīnumus!

Dalība pasākumā bez maksas.

Pieteikties dalībai pasākumā: aizpildot reģistrācijas formu šeit vai sūtot e-pastu uz info@sokratatautskola.lv

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai “Rudzu Šukas”, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

 

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv