Seminārs “Gribu dzīvot laimīgā ģimenē”

Ģimenei draudzīgas vides veidošana

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Sokrata tautskola aicina jaunās ģimenes apmeklēt semināru ciklu “Gribu dzīvot laimīgā ģimenē” , plkst.18.30-21.30, attālināti ZOOM platformā.

1.grupa: 2022. gada 18., 24., 27.maijs; 3., 8., 10.jūnijs

2.grupa:  2022. gada 29., 31.augusts; 5., 7., 12., 14. septembris

Semināru cikla mērķis: izglītot jaunās ģimenes partneri/us laimīgas ģimenes izveidošanā.

Semināru temati:

1. Partnera trūkumi – kā pret tiem attiekties?
  2. Aizvainojumi – kāpēc neaizmirstas?
  3. Strīdi – kā strīdēties?
  4. Partnerattiecības, kad ģimenē piesakās bērns.
  5. Krīze partnerattiecībās jeb vēlme šķirties – kā pārvarēt?
  6. Veselības ābece – kāpēc mēs slimojam?
  7. Materiālā labklājība – kas to ietekmē un kā to nodrošināt?
  8. Bērnu audzināšana.
  9. Vispārcilvēciskās vērtības – laimīgas ģimenes dzīves pamats.
  10. Dzīves likumi un mācības – kā tie izpaužas ikdienas situācijās un ietekmē ģimenes laimi.

Mērķauditorija: jauno ģimeņu sievas un/vai vīri:

• Jaunās ģimenes ir pāri, kuri nesen stājušies laulībā, ģimenes, kurām ir jaunizveidojusies asinsradniecība (piedzimis pirmais bērns) vai kuru aprūpē caur aizbildniecību vai adopciju ir ienācis pirmais bērns. Mērķa grupa izvēlēta, lai stiprinātu jaunās ģimenes un samazinātu ģimenes izjukšanas riskus. Mērķa grupas intereses ir izveidot laimīgu ģimeni, kur abi partneri un bērni justos mīlēti un dzīvotu atbilstoši savai būtībai, nodrošinot ģimenē materiālo labklājību.
  • Jaunās ģimenes sieva ir nesen stājusies laulībā vai ir jaunizveidojusies asinsradniecība (piedzimis pirmais bērns) vai aprūpē caur aizbildniecību vai adopciju aprūpē pirmo bērnu. Mērķa grupa izvēlēta, lai ģimenē izveidotu harmoniskas, uz mīlestību balstītas attiecības, kur galvenā loma ir sievietei kā mīlestības avotam. Mērķa grupas intereses ir iemācīties būt par labu sievu savam vīram un būt par labu mammu saviem bērniem.
  • Jaunās ģimenes vīrs ir nesen stājies laulībā vai ir jaunizveidojusies asinsradniecība (piedzimis pirmais bērns) vai aprūpē caur aizbildniecību vai adopciju aprūpē pirmo bērnu. Mērķa grupa izvēlēta, lai ģimene justu vīrieša atbalstu ikdienas rūpēs, īpaši materiālās labklājības nodrošināšanā. Mērķa grupas intereses ir iemācīties būt par labu vīru savai sievai un būt par labu tēti saviem bērniem.

Dalībnieku guvums:

• Partnera labāka izpratne un pieņemšana.
  • Savu stresu apzināšanās un atbrīvošana.
  • Izpratne par bērnu audzināšanu.
  • Izpratne, ko darīt, lai uzlabotu materiālo ģimenes labklājību.

Norises laiks un datumi: plkst. 18.30-21.30

1.grupa: 2022. gada 18., 24., 27.maijs; 3., 8., 10.jūnijs

2.grupa:  2022. gada 29., 31.augusts; 5., 7., 12., 14. septembris

Norises vieta: attālināti, ZOOM platformā.

Semināru cikla vadītāja: Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vadījusi konsultāciju firmu, pati konsultē partnerattiecību, savu sapņu īstenošanas un dzīves izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi sociālus uzņēmumus. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”. Šobrīd Elvita turpina darbu pie nākamo grāmatu sagatavošanas.

Dalības maksa: bezmaksas.

Pieteikties: aizpildot reģistrēšanās formu šeit vai sūtot e-pastu uz adresi: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv