Talka Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā “Mācāmies darot”

Ģimenei draudzīgas vides veidošana

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Sokrata tautskola aicina jaunās ģimenes piedalīties talkā “Mācāmies darot” Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

Talkas programma:

1) Pusdienu un vakariņu pagatavošana talciniekiem (aktivitātē piedalās sievas un bērni, lai attīstītu pavārprasmes un mājās varētu pagatavot vienkāršu, garšīgu un veselīgu ēdienu)

Pusdienām un vakariņām tiks pagatavots garšīgs veģetārs ēdiens un tam nepieciešamās sastāvdaļas.

2) Parka objektu sakārtošana, atsvaidzināšana, labošana un krāsošana (aktivitātē piedalās vīri un bērni, lai attīstītu saimnieciskās prasmes, kas noderēs mājas saimnieciskajos darbos)

Darbam nepieciešamie instrumenti, iekārtas un materiāli tiks nodrošināti.

3) Kopīga atpūta un sarunas par dzīvi pēc darba dienas pie ugunskura dzīves izpratnes skolotājas Elvitas Rudzātes vadībā.

Izprastas dzīves situācijas un notikumi, atrisinot domstarpības. Dvēseles miera un mīlestības izjušana.

Talku norises datumi un laiks: 2022.gada 18.jūnijs, 23.jūlijs, 20.augusts, plkst.10.00-18.00.

Priecāsimies par katru talcinieku no pavisam maziņajiem līdz pieredzējušiem, kuri atbalstīs pasākumu ar savu darbu atbilstoši savām spējām!

Pieteikties dalībai talkā: sūtot e-pastu uz info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv