Zanda Erbss

www.kalnina.lv

Lektore – Zanda Erbss

izglītību ieguva – Kristīgā akadēmijā, kur apguva kristīgā padomdevēja iemaņas un  A.Vittes starptautiskajā astroloģijas skolā, kur iepazina astroloģiju un ezotēriku. No 2002. gada strādā par  lektori tagadējā Baltijas astroloģijas skolā, vēlāk uzsāka lasīt lekcijas Sokrata tautskolā, Baltā studijā u.c..

Zanda ir iemīlēta lektore studentu vidū, jo Zandai ir plašas zināšanas gan filosofijā, gan astroloģijā, gan reliģijā, gan ezoterikā, un Zanda prot vienkāršā valodā izskaidrot sarežģītus jautājumus.

Zandas dzīves moto: „Mēs nezinām visu stāstu …” – tas palīdz atbrīvoties no vērtēšanas, kritizēšanas, nosodīšanas, apstāties savu emociju izpausmēs, vairāk domāt, izzināt un virzīties tālāk savā attīstībā. Šobrīd katram, kas to vēlas, Zanda mēģina atklāt brīvību būt pašam. Parādot, ka lielākais spēks, gudrība, patiesība, mīlestība ir pašā cilvēkā un nav vērts to meklēt ārpus sevis.