SEVIS IZZINĀŠANAS UN HARMONIZĒŠANAS PARKS

DIEVIIBU_ISTABA DSCN0578 - Copy

 IMG_3110 DSC_2045

DSC06960 DSC06968

Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parks ir Sokrata tautskolas lolota vieta Siguldas pagastā, kur dabas un cilvēka veidotā vide palīdzēs sevis meklējumos.

Parka izveides mērķis ir palīdzēt cilvēkiem iepazīt pašiem sevi, sniedzot iespēju apzināties un izprast savu problēmu cēloņus, piesaistītos stresus un negatīvās rakstura īpašības un ar pozitīvo domu, kā arī ar Latvju zīmju un dabas dziedinošo spēku uzlabot savas dzīves kvalitāti.

Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā ir vairāki cilvēka un dabas radīti objekti:

Sevis izzināšanas labirints – īpaši izveidota vieta, kur parka apmeklētājs var atbrīvoties no tām rakstura īpašībām, kuras kavē garīgo attīstību un sevis pilnveidošanu, izejot labirintu ir iespēja izzināt un attīstīt pozitīvās īpašības, līdz ar to uzlabojot dzīves kvalitāti;

Atbrīvošanās baznīca (pasenīca) – dabas veidota vieta, kur ir iespēja apzināties un izprast savu problēmu cēloņus un tos transformēt mīlestības enerģijā;

Mīli savus ienaidniekus – īpaši izveidota vieta, kur var atbrīvoties no aizvainojumiem, piedodot pāridarītājiem;

Dieva roka – īpaši izveidota vieta, kur var atbrīvoties no problēmām, tās atdodot Dievam;

Pateicības laukums – īpaši izveidota vieta, kur var atvērties Dievišķajā pateicībā;

Apskaidrības pussaliņa – dabas veidota vieta, kur ir iespēja pabūt ar sevi vienatnē un, ieklausoties savā sirdī, izprast savu dzīvi un iegūt sirds mieru;

Sevis harmonizēšanas aleja – liepu aleja, kur pastaigājoties sajutīsiet mieru un harmoniju;

Labklājības sēta – īpaši izveidota vieta dzīvošanai, kur parka apmeklētāji „Veiksmes dārzā” un pie Svētuguns var lūgt Dieva palīdzību materiālās labklājības un dzīves kvalitātes uzlabošanai;

Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka izveide uzsākta 2010. gadā. Tas vēl nav pabeigts pilnībā; top jauni objekti. 2012. gada 22. jūnijā Vasaras Saulgriežu rituāla laikā, atklājot „Sevis izzināšanas labirintu”, parks tika atklāts arī apmeklētājiem.

Ņemot vērā parka ierobežoto teritoriju, intimitāti un dziedinošo spēku, parka apmeklējumam un dalībai parkā rīkotajiem pasākumiem nepieciešams iepriekš pieteikties un savu apmeklējumu saskaņot ar Sokrata tautskolu. Apmeklējums nav jāsaskaņo individuālām personām un personu grupai, kura nepārsniedz 10 cilvēkus.

Ieeja parka teritorijā ir par ziedojumiem.

Parka teritorijā nav atļauts lietot apreibinošas vielas, izvest pastaigā suņus un braukt ar jebkāda veida transporta līdzekļiem. Transporta līdzekļi ir jāatstāj stāvvietā (ieskaitot riteņus).

Parka atrašanās adrese: Siguldas novads, Siguldas pagasts, Sokrata tautskola.

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

Darba laiks:

 janvāris- aprīlis   Savu ierašanos lūdzam pieteikt iepriekš
 maijs – augusts   pl. 10:00 – 21:00
 septembris – oktobris   pl. 10:00 – 17:00
 novembris – decembris   Savu ierašanos lūdzam pieteikt iepriekš

KONTAKTI:

Tālrunis: +371 29463326
E-pasts: info@sokratatautskola.lv
www.sokratatautskola.lv 

ZIEDOJUMIEM:

Sokrata tautskolai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Mūsu rekvizīti:

Nodibinājums SOKRATA TAUTSKOLA
Reģ. Nr. 40008121228
Banka: SEB Banka
Konta Nr.: LV53UNLA0050018814890
Kods: UNLALV2X

Ja ziedojumu veicat ar pārskaitījumu, maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums.

No sirds pateicamies par līdz šim saziedotiem līdzekļiem!

Ar mīlestību,
Jūsu Sokrata tautskola