Ingrida Indāne

Ingrida photo 1

Ingrida Indāne ir māksliniece un psiholoģe, sertificēta transpersonālā psihoterapeite, darbā ar individuālajiem klientiem un grupām izmanto transpersonālās psiholoģijas un mākslas terapijas metodes. Ingrida absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju, kur ieguvusi mākslas maģistra grādu, Praktiskās Psiholoģijas Institūtu, kur ieguvusi bakalaura grādu psiholoģijā, un divus gadus ir studējusi mākslas terapiju Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU) Mākslas terapijas Akadēmiskajā skolā. Ingrida ir arī Lavijas Transpersonālās Psiholoģijas un Psihoterapijas asociācijas vadītāja,  Eiropas Transpersonālās asociācijas izpilddirektore,  lasījusi lekcijas un vadījusi nodarbības par mākslu un psiholoģiju RSU,  RTU, Latvijas Kultūras koledžā, Valmieras Mākslas vidusskolā u.c., vadījusi seminārus un darba grupas arī Krievijā, Vācijā, Spānijā, Šveicē,  Austrālijā un Indijā. Ingridas praktiskās nodarbības ir balstītas uz humānistiskās psiholoģijas bāzi, kurā integrēta personīgā pieredze un interese par Tibetas Budisma psiholoģiju, šamanismu un pozitīvu pasaules uztveri.