Pasākums “Ģimenes vērtības”

Ģimenei draudzīgas vides veidošana

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Sokrata tautskola aicina jaunās ģimenes piedalīties pasākumā “Ģimenes vērtības” Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā.

Pasākuma mērķis: Vispārcilvēcisko vērtību iepazīšana, sevis apzināšanās un ģimenes apvienošanās vienotā veselumā.

Pasākuma dalībnieki: Jaunas ģimenes ar/bez bērniem.

Pasākuma tēmas:

  1. Vispārcilvēciskās vērtības – kā to ievērošana vai ignorēšana ietekmē ģimenes dzīvi;
  2. Atvēršanās piedošanai, pateicībai un mīlestībai;
  3. Ģimenes vērtību apzināšanās.
  4. Ģimenes vienotības izjušana.

Pasākuma laikā notiks grupu un individuāla darbošanās parka objektos, sevis apzināšanās un harmonizēšana. Bērniem notiks  gan atsevišķas nodarbības, gan nodarbības kopā ar vecākiem.

Pasākuma vadītāji:

Elvita Rudzāte – dzīves izpratnes skolotāja, grāmatu sērijas “Piedošanas mācība” autore, palīdz cilvēkiem risināt problēmas ar domu spēku..

Arta Skudra-Štarka – sociālā darbiniece, caur savu dzīves pieredzi Arta mācās palīdzēt cilvēkiem meklēt ceļu pie sevis – saprast neapgūtās mācības stundas, nebaidīties mainīt savu dzīvi, un pieņemt savu bēdu kā SKOLOTĀJU, nevis soģi. Uz visām dzīves situācijām skatīties ar pozitīvu skatu!

Ilze Ulmane-Rudakova, psiholoģe, sistēmisko metožu praktiķe un trīs bērnu mamma.

Pasākuma norises laiks un vieta: sestdiena, 2022.gada 16.jūlijs un 6.augusts, plkst.16.00-20.00, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

Pasākuma dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana.

Dalība pasākumā bez maksas.

Pieteikties dalībai pasākumā: sūtot e-pastu uz info@sokratatautskola.lv

Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, lai pasūtītu ēdienu, saplānotu pasākuma gaitu atbilstošu dalībnieku sastāvam, kā arī, lai varētu sazināties ar pasākuma dalībniekiem pirms pasākuma gadījumā, ja pasākumam nepiemērotu laika apstākļu dēļ pasākumu nāktos pārcelt uz citu datumu.

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai “Rudzu Šukas”, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

 

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv