GARĪGĀS ATTĪSTĪBAS DISKI

Ar prieku informējam, ka Sokrata tautskola ir izdevusi jau divus Piedošanas mācības garīgās prakses diskus.

201211021611481269817021[1]

„Stresu atbrīvošanas meditācija” ir praktisks palīgs stresu atbrīvošanā un iekšējas harmonijas atjaunošanā sasprindzinājuma un slimību gadījumos. Lai mēs spētu atrisināt problēmsituācijas un uzlabotu savu veselību, mums ir jāizprot savi stresi, kurus esam paši sev piesaistījuši. Klausoties stresu atbrīvošanas meditāciju, Jūs varēsiet no sevis atbrīvot piesaistītos stresus un ļauties piedošanas un mīlestības brīnumainajam spēkam…

201212071512471335805715[1] 

„Ziemas Saulgriežu piedošanas meditācija” būs lieliska Ziemassvētku dāvana Jūsu mīļajiem un draugiem. Klausoties Ziemas Saulgriežu piedošanas meditāciju, Jūs varēsiet atbrīvot no sevis aizvainojumus un ļauties Ziemas Saulgriežu piedošanas un mīlestības burvībai…

Mūzikas autors: Gints Stankēvičs

Teksta autore: Elvita Rudzāte

Meditāciju vada: Elvita Rudzāte

Diskus var iegādāties:

Latvijas grāmatnīcās:
1. „Zvaigzne” veikalu tīklos;
2. „Latvijas Grāmata” veikalos Globuss, kā arī viņu bāzē Elijas ielā 17, Rīgā;
3. Citos neatkarīgos veikalos pēc pasūtījuma.