Apziņas līmeņa paplašināšanas 6. seminārs “Gaisma un tumsa”, attālināti22.03.2023

Datumi - 22.03.2023

Sokrata tautskola aicina piedalīties dzīves izpratnes skolotājas Elvitas Rudzātes vadītā apziņas līmeņa paplašināšanas 6. seminārā “GAISMA UN TUMSA”, 2023.gada 22. martā, plkst.19.30-21.00, attālināti, ZOOM platformā.

Mēs dzīvojam ļoti skaudrā pārmaiņu laikā, kad Zivs laikmets negrib iet projām, bet Ūdensvīra laikmets jau ir atnācis. Abu laikmetu vienlaicīgā darbība rada nesaskaņas starp dažādi domājošu cilvēku grupām. Jo zemāks cilvēku grupas kolektīvais apziņas līmenis, jo lielāka iespējamība, ka cilvēku grupa savas gribas īstenošanai izmantos spēku, vardarbīgas metodes, kas var eskalēties kara darbībā dažādās pasaules vietās, iesaistot kara darbībā arī valstis, kas nevēlas karot. Lai harmonizētu situāciju pasaulē, nepieciešams sākt strādāt ar sevi, iegūstot harmoniju sevī, kas radīs mieru ģimenē, darbā, sabiedrībā un valstī kopumā.

Lai iegūtu harmoniju sevī, nepieciešams mācīties izprast dzīvi un gūtās zināšanas pielietot praksē. To sauc par APZIŅAS LĪMEŅA PAPLAŠINĀŠANU. Jo augstāks būs sabiedrības kolektīvais apziņas līmenis, jo valstī augstākā līmenī būs labklājība, drošība un veselīgāka būs sabiedrība.

Semināra mērķis: Paplašināt apziņas līmeni.

Semināra mērķa grupa: pieaugušie, kas vēlas iet apzinātu garīgās izaugsmes ceļu jeb paplašināt apziņas līmeni dzīves izpratnes skolotājas Elvitas Rudzātes vadībā.

Semināru vadītāja: dzīves izpratnes skolotāja Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vadījusi konsultāciju firmu, pati konsultē dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU, SIRDSAPZIŅAS SKOLU un DVĒSELES MIERS. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”. Šobrīd Elvita turpina darbu pie nākamo grāmatu sagatavošanas.

Apziņas līmeņa paplašināšanas 6. semināra “GAISMA UN TUMSA” saturs:

• Gaisma un tumsa cilvēkā.
  • Palīdzības sniegšana citiem cilvēkiem – kā neiekrist tumsas spēku lamatās?
  • Kāpēc ārstēšana ar enerģijam ir kaitīga?
  • Dziednieka mantija – kam tā tiek piešķirta un kas to piešķir?
  • Kā noteikt – kam dziednieks kalpo  – Gaismai vai tumsai?
  • Kā atbrīvoties no tumsas sevī?

Apziņas līmeņa paplašināšanas 6. semināra “GAISMA UN TUMSA” norises laiks un vieta: 2023.gada 22. marts, plkst. 19.30-21.00, attālināti, ZOOM platformā.

Dalības maksa: Mēs priecāsimies, ja atbalstīsiet Sokrata tautskolas darbu ar ziedojumu.

Sokrata tautskolai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Reģ. Nr. 40008121228Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV75UNLA0050011502149

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums.

www.sokratatautskola.lv, www.domatajs.lv