Brīvdabas atbalsta grupa “KĀ RISINĀT DOMSTARPĪBAS ĢIMENĒ?”12.07.2021

Karte nav pieejama

Datums/Laiks
Datumi - 12.07.2021 - 09.08.2021
18:30 - 21:00

Kategorijas Nav kategorijas


Sokrata tautskola aicina apmeklēt brīvdabas atbalsta grupu “KĀ RISINĀT DOMSTARPĪBAS ĢIMENĒ?”, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagasts, Siguldas novads.

Atbalsta grupas mērķis: stiprināt domstarpībās nonākušās ģimenes un mācīties skatīties uz dzīves notikumiem plašāk. Atpazīt sevī Cilvēciskās vērtības, kas palīdz atvērties kopīgai sapratnei, vēlmei sarunāties un piedzīvot risinājumu!

Atbalsta grupas dalībniekiem būs iespēja:

  1. Izprast – kā, no kurienes un kāpēc domstarpības rodas?
  2. Aizdomāties – kāpēc es vispār piedzīvoju domstarpības savā dzīvē?
  3. Izzināt konfliktu risināšanas veidus un iespējas;
  4. Apzināties cēloņu un seku sakarības domstarpību procesā;
  5. Iepazīties ar „SAVAS SITUĀCIJAS” mācībām – atpazīt, ieraudzīt, pieņemt un mainīt tās!
  6. Izprast Cilvēcisko vērtību nozīmi domstarpību risināšanā;
  7. Izprast notiekošā REALITĀTI un mācīties izprast savas ķermeņa reakcijas – atbrīvoties no vainas apziņas, bailēm, dusmām, agresijas, sevis vainošanas un citām postošām domām;
  8. Mācīties sadarboties pašam ar sevi un saviem mīļajiem!
  9. Juridiskais un tiesiskais domstarpību risināšanas skaidrojums (ja ir iesaistītas institūcijas – sociālais dienests, bāriņtiesa, policija, tiesa).

Atbalsta grupas vadītāja: Arta Skudra-Štarka, sociālā darba praktiķe. Pabeigusi Krimuldas bērnu mūzikas skolā akordeona klasi, Āgenskalna Valsts ģimnāziju, SDSPA “Attīstību”, studējusi Dānijā un Beļģijā, muzicējusi un dziedājusi folkloras draugu kopā “Skandinieki”. Šobrīd mācās Sokrata tautskolas izglītības programmā “DOMĀTĀJS” (IX līmenis) un ieguvusi profesionālā maģistra grādu sociālajā darbā Liepājas Universitātē. Caur savu dzīves pieredzi Arta mācās palīdzēt cilvēkiem meklēt ceļu pie sevis – saprast neapgūtās mācības stundas, nebaidīties mainīt savu dzīvi, un pieņemt savu bēdu kā SKOLOTĀJU, nevis soģi. Uz visām dzīves situācijām skatīties ar pozitīvu skatu! Ikdienā Arta konsultē ģimenes par dažādiem dzīves jautājumiem – partnerattiecībām, laulības krīzēm, bērnu uzvedības problēmām, skolas neapmeklēšanu, visa veida vardarbības gadījumiem, atkarībām un sevis izzināšanu.

Norises laiks: 2021.gada 12., 19. un 26. jūlijā, 2. un 9. augustā, plkst. 18.30 – 21.00

Norises vieta: Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parks, Siguldas pag., Siguldas novads

Dalības maksa: priecāsimies par ziedojumu, kuru no sirds novēlēsiet Sokrata tautskolas attīstībai.

Sokrata tautskolai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Mūsu rekvizīti:

Nodibinājums SOKRATA TAUTSKOLA
Reģ. Nr. 40008121228
Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV75UNLA0050011502149

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrēšanās formu.

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv

 


Rezervācija

Šim pasākumam rezervēšana ir beigusies