Brīvdabas Dvēseles dziedināšanas retrīts “DVĒSELES MIERS” Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā06.07.2024

Karte nav pieejama

Datums/Laiks
Datumi - 06.07.2024
11:00 - 17:00

Kategorijas Nav kategorijas


 

Sokrata tautskola aicina piedalīties brīvdabas Dvēseles dziedināšanas retrītā “DVĒSELES MIERS” 2024.gada 6.jūlijs, plkst.11.00-17.00, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

Mūsdienu straujais dzīves ritms, dažāda rakstura dzīves problēmas un stresi rada cilvēkiem satraukumu, depresīvu noskaņojumu, veselības un attiecību problēmas, radot dvēselē nemieru. Visas problēmas iespējams risināt un atgūt veselību tikai tad, ja cilvēks izprot savas neapgūtās mācības, gatavs mainīt savu attieksmi pret sevi un dzīvi, gūstot dvēselē mieru. Lai gūtu dvēselē mieru, nepieciešams ar sevi strādāt, apgūstot Lielo Skolotāju doto Mācību jeb Dievišķo zinātni, izprotot savas neapgūtās mācības, ikdienā praktizējot garīgās prakses un darot ikvienu darbu ar mīlestību.

Mērķis: Palīdzēt iegūt dvēselē mieru, uzlabojot veselību, risinot dzīves problēmas, dzēšot daļu savas uzkrātās negatīvās enerģijas un paplašinot apziņas līmeni.

Norises laiks un vieta: 2024.gada 6.jūlijs, plkst.11.00-17.00, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

Dalības maksa: EUR 90,00 (dalības maksa ietver ēdināšanu un PVN).

Dalībnieki apgūs prasmes:

 • šķīstīt fizisko un smalkos ķermeņus no negatīvās enerģijas jeb sliktās karmas;
 • strādāt ar sevi;
 • atbrīvot stresus;
 • atvērt radošo enerģiju;
 • tuvoties savam Augstākajam Es, savai būtībai;
 • atbrīvoties no stereotipiska uzskata “es nevaru”, “man nesanāks”;
 • dziedināt dvēseli ar dabas mākslu un dziesmām;
 • izprast Dzīves jeb Dievišķos likumus un savas neapgūtās mācības.

Dalībnieku guvums:

 • Dvēseles iepazīšana un nomierināšana.
 • Dvēselei patīkama laika pavadīšana Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka objektos, kur tiek piedzīvoti Dievišķi brīnumi;
 • Apziņas līmeņa paplašināšana;
 • Dalībniekiem tiks uzdāvināts Elvitas Rudzātes Piedošanas mācības garīgās prakses disks  “Stresu atbrīvošanas meditācija”.  

Retrīta vadītāja: Elvita Rudzāte – Dzīves izpratnes skolotājagrāmatu sērijas un garīgās prakses disku “Piedošanas mācība”  autore un Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka attīstītāja.

Norises vieta: Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā. Parks ir īpaša vieta, kur iespēja izjust Augstāko Spēku klātbūtni un palīdzību. Parkā brīnumus ir piedzīvojusi ne tikai tā attīstītāja Elvita Rudzāte, bet arī tā apmeklētāji.

Retrītam nepieciešams: Tā kā retrīts notiks brīvdabā, tad nepieciešams apģērbties laika apstākļiem un praktiskām nodarbībām pļavā un mežā piemērotā apģērbā, apavos, līdzi paņemot peldkostīmu, dvieli, paklājiņu sēdēšanai un gulēšanai uz zemes, kā arī lietus mēteli u.tml. lietus gadījumā.

Pieteikties: zemāk aizpildot pieteikuma anketu (iepriekšēja pieteikšanās obligāta).

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300 m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai “Rudzu Šukas”, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis:+371 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lv ; www.domatajs.lv

    


Rezervācija

Šim pasākumam rezervēšana ir beigusies