Brīvdabas dzejas un sarunu vakars Sirdsmieram par tēmu – VIENKĀRŠĪBA06.08.2021

Datumi - 06.08.2021

Sokrata tautskola aicina piedalīties Artas Skudras-Štarkas vadītajā brīvdabas dzejas un sarunu vakarā Sirdsmieram par tēmu – VIENKĀRŠĪBA, 2021.gada 6.augustā, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā.

Artas aicinājums: “Dzīvei ir dažādas krāsas un nokrāsas, kuras varam gan izdziedāt, gan uzrakstīt, gan sacerēt…katrs pa savam. Es savas domas esmu pierakstījusi dzejā un vēlos dalīties ar Jums!

Viegls, nepiespiests, domas raisošs un mierīgs vakars, kas, kādam… iespējams sajauks prātu, kādam… atvērs domas jaunam radošumam, kādam…ļaus skatīties uz dzīvi plašāk.”

Mērķis: Palīdzēt cilvēkiem skatīties uz dzīvi plašāk.

Mērķauditorija: Ikviens pieaugušais, kas vēlas ļauties dzīves plūdumam un mācīties sevi izzināt.

Saturs:

• autores dzeja;
  • autores saruna ar klausītāju – domas un atklāsmes;
  • klausītāju jautājumi un atbildes (programmas beigās).

Vadītāja: Arta Skudra-Štarka. Sokrata tautskolas programmas „DOMĀTĀJS” 8.līmeņa studente un sociālā darbiniece. Caur savu dzīves pieredzi Arta mācās palīdzēt cilvēkiem meklēt ceļu pie sevis – saprast neapgūtās mācības stundas, nebaidīties mainīt savu dzīvi un pieņemt savu bēdu kā SKOLOTĀJU, nevis soģi. Uz visām dzīves situācijām skatīties ar pozitīvu skatu!

Dalības maksa: Mēs priecāsimies par ziedojumu Sokrata tautskolas attīstībai.

Sokrata tautskolai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Reģ. Nr. 40008121228
Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV75UNLA0050011502149

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums.

Norises vieta: Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parks, Siguldas pag., Siguldas novads

Programmas ilgums: 2 stundas

Norises laiks: piektdiena, 06.08.2021., plkst. 19.00 – 21.00

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas formu.

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.