Brīvdabas vasaras pasākums sociālajiem darbiniekiem un bāriņtiesu pārstāvjiem “SĀKOTNE MANĪ””16.07.2021

Karte nav pieejama

Datums/Laiks
Datumi - 16.07.2021
15:00 - 18:00

Kategorijas Nav kategorijas


Sokrata tautskola aicina sociālos darbiniekus un bāriņtiesas pārstāvjus apmeklēt brīvdabas vasaras pasākumu “SĀKOTNE MANĪ”, 16.07.2021, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagasts, Siguldas novads.

Vasara ir brīnišķīgs laiks lai novērtētu padarīto, pateiktos visam piedzīvotajam un uzkrātu spēkus rudenim!

Apstāsimies ikdienas steigā, paiesim malā no stresa, raizēm un rutīnas –  paskatīsimies paši uz sevi. Atmetīsim visu, kas lieks un neīsts, „uzspēlēts” vai izdomāts. Mācīsimies izprast un izpaust savu Būtību, atvērties Mīlestībai un saskatīt visā DUALITĀTI – pieņemošu, klātesošu un nevērtējošu.

“Sākotne manī!” – vasaras pasākuma norise:

  • Kopīga MIERA UN LĪDZSVARA meditācija;
  • Sociālā darbinieka mūsdienu iespējas un izaicinājumi;
  • Sākotnes un cilvēcisko vērtību apzināšanās sevī;
  • Ekskursija “Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā”;
  • Sevis izzināšanas prakse parka objektos;
  • Kopīga lūgšana savas pašizziņas spēcināšanai.

Pasākuma vadītāja: Arta Skudra-Štarka, sociālā darba praktiķe. Pabeigusi Krimuldas bērnu mūzikas skolā akordeona klasi, Āgenskalna Valsts ģimnāziju, SDSPA “Attīstību”, studējusi Dānijā un Beļģijā, muzicējusi un dziedājusi folkloras draugu kopā “Skandinieki”. Šobrīd mācās Sokrata tautskolas izglītības programmā “DOMĀTĀJS” (IX līmenis) un ieguvusi profesionālā maģistra grādu sociālajā darbā Liepājas Universitātē. Caur savu dzīves pieredzi Arta mācās palīdzēt cilvēkiem meklēt ceļu pie sevis – saprast neapgūtās mācības stundas, nebaidīties mainīt savu dzīvi, un pieņemt savu bēdu kā SKOLOTĀJU, nevis soģi. Uz visām dzīves situācijām skatīties ar pozitīvu skatu! Ikdienā Arta konsultē ģimenes par dažādiem dzīves jautājumiem – partnerattiecībām, laulības krīzēm, bērnu uzvedības problēmām, skolas neapmeklēšanu, visa veida vardarbības gadījumiem, atkarībām un sevis izzināšanu.

Norises laiks un vieta:  Plkst.15.00-18.00, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagasts, Siguldas novads

Dalības maksa: priecāsimies par ziedojumu, kuru no sirds novēlēsiet Sokrata tautskolas attīstībai.

Sokrata tautskolai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Mūsu rekvizīti:

Nodibinājums SOKRATA TAUTSKOLA
Reģ. Nr. 40008121228
Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV75UNLA0050011502149

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrēšanās formu.

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv


Rezervācija

Šim pasākumam rezervēšana ir beigusies