III. Tikumiskās audzināšanas brīvdabas konference, 2019. “Tikumiskā audzināšana pirmsskolā”21.08.2019

Datumi - 21.08.2019

Sokrata tautskola sadarbībā ar Biedrību “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” organizē III. Tikumiskās audzināšanas brīvdabas konferenci, 2019. “Tikumiskā audzināšana pirmsskolā”, 2019.gada 21.augustā,  “Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parks”, Siguldas pagasts, Siguldas novads.

Mērķis: Dalīties zināšanās un pieredzē, kā bērniem izskaidrot un mācīt tikumības jautājumus, izprotot to visdziļāko būtību.

Mērķa grupa: Pirmsskolas pedagogi, izglītības iestāžu vadība un pašvaldību izglītības pārvalžu pārstāvji.

Norises laiks: 2019.gada 21.augusts, plkst. 11.00-17.00, 8 akad. stundas

Norises vieta: “Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parks”, Siguldas pagasts, Siguldas novads

Dalības maksa: EUR 25.00 (ieskaitot PVN). Dalības maksa ietver ēdināšanu, tikumiskās audzināšanas metodisko materiālu un Apliecinājumu par dalību konferencē.

Atlaide 10% jeb dalības maksa EUR 22,50 (ieskaitot PVN), ja piesakās un apmaksā dalības maksu līdz 01.08.2019.

Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” biedriem un viņu ģimenēm dalība konferencē ir bez maksas. Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” biedriem par savu dalību konferencē informēt sūtot ziņu uz e-pastu: dzivotpecsirdsapzinas@gmail.com

Apliecinājums: Dalībniekiem būs iespēja saņemt Apliecinājumu par dalību konferencē (8 akad.h.).

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas anketu.

PROGRAMMA

11.00-12.30     Tikumiskās audzināšanas pamati – uz ko balstās vērtībizglītība?

(Elvita Rudzāte, Nodibinājuma “Sokrata tautskola” un Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas”, SIA “Sirdsapziņas skola” vadītāja)

12.30-13.00     Tējas pauze, diskusijas.

13.00-13.45     Dziesmas un rotaļas, kas palīdz bērniem izprast vērtības.

(Dziesmu un rotaļu apgūšana latviešu tautas dziesmu zinātāju un dziesminieču Ilzes Ulmanes-Rudakovas  un Artas Skudras-Štarkas vadībā)

13.45-15.00     Pozitīva bērnu vadīšana pirmsskolā. (Balstīta uz Marte Meo pamatprincipiem)

(Rita Ziņģe, praktizējošs pedagogs, Marte Meo terapeits un kolēģu treneris)

15.00-15.15        Tējas pauze, diskusijas.

15.15-16.45     Kā izaudzināt labus tēvus?

(Tēvu skolas idejas īstenotājs Priesteris Andrejs Mediņš)

16.45-17.00     Noslēguma secinājumi, Apliecinājumu saņemšana.

17.00 -18.00    Ekskursija pa Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka objektiem.

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām mājai “Rudzu Šukas”, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv