Izglītības programma “DOMĀŠANAS IETEKME UZ VESELĪBU”19.06.2019

Datumi - 19.06.2019 - 17.07.2019

Sokrata tautskola aicina apmeklēt izglītības programmu “DOMĀŠANAS IETEKME UZ VESELĪBU”, 2019.gada 19., 26.jūnijs; 3., 10., 17.jūlijs (trešdienās), plkst. 18.00-21.00, Laimas ielā 1, Sigulda.

Programmas mērķis: Izglītot sabiedrību par saslimšanas cēloņiem, kuri rodas no nepareizas domāšanas un stresiem.

Programmas uzdevumi:  Attīstīt mediķu kompetenci un slimnieku izpratni par saslimšanas cēloņiem un kā mainot domāšanu slimnieks var palīdzēt pats sev atveseļoties.

Mērķauditorija: mediķi, aprūpētāji un pieaugušie, kurus piemeklējušas veselības problēmas.

Apjoms: 20 akad. stundas

Programmas saturs:

1. Domu spēks un ķermeņa filosofija.
  2. Kādas domas un stresi ietekmē skeletu un muskuļus.
  3. Kādas domas un stresi ietekmē sirdi un asinsvadu sistēmu.
  4. Kādas domas un stresi ietekmē limfoīdos orgānus.
  5. Kādas domas un stresi ietekmē elpošanas orgānus.
  6. Kādas domas un stresi ietekmē gremošanas orgānus.
  7. Kādas domas un stresi ietekmē dzimumorgānus.
  8. Kādas domas un stresi ietekmē urīnorgānus.
  9. Kādas domas un stresi ietekmē galvu un nervu sistēmu.
  10. Kādas domas un stresi ietekmē sensoriskos (sajūtu) orgānus.

Īstenošanas plāns: Nodarbību saturs tiks izklāstīts ar dažādām metodēm – lekcija, diskusija, praktiskie vingrinājumi u.tml.

Dalībnieku guvums:

1. Dalībnieki izprot slimību cēloņus, piesaistītos stresus un neapgūtās mācības, kas attīsta slimības.
  2. Prot atbrīvoties no stresiem un iegūt iekšēju miera stāvokli.
  3. Apliecinājums par dalību izglītības programmā.

Maksimālais dalībnieku skaits: 12 cilvēki.

Lektore: Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk kā 10 gadus sniedz palīdzību cilvēkiem uzlabot veselību ar domu spēku, mainot savu domāšanu un attieksmi pret dzīvi. Pateicoties Elvitas garīgajam atbalstam vairāki slimnieki ir atveseļojušies no ļoti smagām slimībām un ļoti daudziem ir izdevies atbrīvoties no veselības problēmām pilnībā. Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”.

Programmas norises vieta: Laimas iela 1, Sigulda (10-15 minūšu gājienā no dzelzceļa/autobusu stacijas vai autobusu pieturas “Raibais suns”)

Dalības maksa: EUR  82,65 + PVN; kopā: EUR 100,00

Atlaides:

Piedaloties 2 dalībniekiem no organizācijas ir 5% atlaide.

Piedaloties 3 dalībniekiem no organizācijas ir 10% atlaide.

Piedaloties 4 un vairāk dalībniekiem no organizācijas ir 15 % atlaide.

Lūdzam savlaicīgi pieteikt savu dalību mācībās, zemāk aizpildot reģistrācijas formu.