Pasākums: “Izglītības programmas “DOMĀTĀJS” dalībnieku saiets 2021”14.08.2021

Karte nav pieejama

Datums/Laiks
Datumi - 14.08.2021
14:00 - 17:00

Kategorijas Nav kategorijas


Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā pasākumā “Izglītības programmas “DOMĀTĀJS” dalībnieku saiets 2021”2021.gada 14.augustā, plkst. 14.00-17.00, “Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā”, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

Vairāk par izglītības programmu “DOMĀTĀJS” lasīt šeit.

CAMERA

Pasākuma mērķis: attīstīt Domātāju savstarpējo sadarbību un kompetenci, lai sniegtu palīdzību cilvēkiem, kurus piemeklējušas dažādas dzīves grūtības.

Pasākuma dalībnieki: Izglītības programmas “DOMĀTĀJS” dalībnieki (bijušie un esošie domātāji).

Pasākuma vadītāja: Elvita Rudzāte

Pasākuma programma:

14.00 – 15.00  Jūtziņas attīstība.

15.00 – 16.00  Studiju apļi problēmu risināšanai.

Studiju aplis  – katrs apļa dalībnieks izsaka savas domas par doto tēmu vai jautājumiem, pārējiem uzmanīgi klausoties un nekomentējot, tādējādi ļaujot no iespējami dažādiem rakursiem ieraudzīt tēmas dažādos aspektus. Studija apļa nosacījums  – aplis notiek mīlestības un labvēlības pilnā gaisotnē un visas atbildes (domas) ir pareizas (mēs visi esam tik dažādi, un tā ir lieliska pieredze – ieraudzīt dažādībā vienotību).

16.00 – 17.00  Dievmātes garīgā prakse.

Dalības maksa: priecāsimies par ziedojumu, kas no sirds tiks novēlēts Sokrata tautskolas attīstībai.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas anketu.

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai “Rudzu Šukas”, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis:+371 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lv ; www.domatajs.lv


Rezervācija

Šim pasākumam rezervēšana ir beigusies