Pieaugušo neformālā izglītības programma “BŪVĒ UN SALABO PATS”06.05.2023

Datumi - 06.05.2023 - 03.08.2023
Visu dienu

Sokrata tautskola aicina piedalīties pieaugušo neformālā izglītības programmā “BŪVĒ UN SALABO PATS”.

Programmas dalībnieki tiks apmācīti instrumentu un aprīkojuma pielietošanā ēkas būvniecībai un uzturēšanai, praksē iepazīs ēkas būvniecības etapus no ēkas pamatu ielikšanas līdz jumta uzlikšanai, apgūstot ēkas būvniecības iekšdarbu un ārdarbu prasmes, kā arī apgūs citas ēkas uzturēšanas praktiskas iemaņas.

Nodarbības notiks gan darba dienās, gan brīvdienās visa gada garumā un turpināsies nākamajos gados, lai dotu iespēju piedalīties programmā visiem interesentiem, ņemot vērā interesentu brīvā laika iespējas.

Programmas noslēgumā dalībnieki saņems Apliecību un apgūto prasmu aprakstu, kas noderēs darba meklējumos.

Programmas norises vieta: Sokrāta tautskola, Siguldas pag., Siguldas novads, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parks vai “Košas”, Siguldas pag.,  Siguldas novads.

Dalība programmā bez maksas.

Interesentus lūdzam pieteikties, zemāk aizpildot pieteikuma anketu. Pēc pieteikuma saņemšanas, ar jums sazināsimies un aprunāsimies par jūsu iespējām piedalīties programmā.

Ja rezervācija ir beigusies, lūdzam par savu interesi rakstīt uz e-pastu: info@sokratatautskola.lv  vai zvanīt tālr. 29463326

www.sokratatautskola.lv, www.domatajs.lv