Pieaugušo neformālā izglītības programma “IZTURĒŠANĀS PRET CILVĒKIEM”, attālināti24.04.2024

Datumi - 24.04.2024

Sokrata tautskola aicina pedagogus apmeklēt pieaugušo neformālo izglītības programmu “IZTURĒŠANĀS PRET CILVĒKIEM”, 2024.gada 24. aprīlis, plkst.10.00-16.00, attālināti, ZOOM platformā.

Lai pedagogi spētu iet līdzi laikam un izprastu izglītojamos un to vecākus, nepieciešama liela dzīves gudrība. Dzīves gudrību nevar nopirkt par naudu un apliecināt eksāmenos, jo tā ir atkarīga no pedagogu apziņas līmeņa. Apziņas līmeni var paplašināt tikai skatoties uz dzīvi plašāk, atsakoties no noliegsmes un izprotot dzīves likumus.

Programmas mērķis: Attīstīt pedagogu garīguma jeb dzīves gudrības kompetenci.

Mērķauditorija: pedagogi.

Programmas ilgums: 8 stundas

Programmas “IZTURĒŠANĀS PRET CILVĒKIEM” saturs:

•  Dažādu cilvēku pieņemšana.
  •  Citu aprunāšanas, izsmiešanas, nosodīšanas, kritizēšanas, pazemošanas sekas – kā no tām izvairīties.
  •  Problēmsituāciju risināšana.
  •  Patiesas un melīgas attiecības.
  •  Cieņpilnas un draudzīgas attiecības.
  •  Dzīves grūtību un ciešanu pārvarēšana.

Dalībnieku guvums:

• Dalībnieki labāk izprot dzīves notikumus, dzīves vērtības un kā par tām runāt ar audzēkņiem un to vecākiem.
  • Apliecība par dalību izglītības programmā (8 stundas).
  • Izglītības programma ir saņēmusi Siguldas novada pašvaldības atļauju Nr.23-1 -2 no 09.11.2023.

Lektore: Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk kā 20 gadus vada izglītības iestādes un ir izglītības iestāžu Sokrata tautskola un Sirdsapziņas skola vadītāja. Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība” un līdzautore grāmatā “Bērnu un jauniešu tikumiskā audzināšana”.

Programmas norises vieta: attālināti, ZOOM platformā.

Dalības maksa: EUR 50,00 (ieskaitot PVN).

Atlaides:

Piedaloties 2 dalībniekiem no organizācijas ir 5% atlaide.

Piedaloties 3 dalībniekiem no organizācijas ir 10% atlaide.

Piedaloties 4 un vairāk dalībniekiem no organizācijas ir 15 % atlaide.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas formu.