“Sākotne manī!” – rudens darbseminārs sociālajiem darbiniekiem23.09.2019

Karte nav pieejama

Datums/Laiks
Datumi - 23.09.2019
12:00 - 16:00

Location
Sokrata tautskola

Kategorijas Nav kategorijas


Sokrata tautskola aicina piedalīties Artas Skudras-Štarkas vadītajā rudens darbseminārā sociālajiem darbiniekiem “SĀKOTNE MANĪ!” 2019.gada 23.septembrī plkst. 12.00-16.00, “Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā”, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

Rudens ir brīnišķīgs gadalaiks, lai baudītu dabu un ļautos izziņas procesam sevī. Sociālo darbiniek, apvieno patīkamo ar lietderīgo – aizved savu darba kolektīvu ekskursijā uz Siguldu!

“Sākotne manī!” – rudens darbsemināra norise:

  • Sociālā darbinieka mūsdienu iespējas un izaicinājumi;
  • Sākotnes un cilvēcisko vērtību apzināšanās sevī;
  • Ekskursija “Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā”;
  • Sevis izzināšanas prakse parka objektos;
  • Kopīga lūgšana savas pašizziņas spēcināšanai.

Arta Skudra-Štarka ir sociālā darba praktiķe, izglītības programmas “Apzinātība sociālā darba praksē” autore un vadītāja. Caur savu dzīves pieredzi Arta mācās palīdzēt cilvēkiem meklēt ceļu pie sevis – saprast neapgūtās mācības stundas, nebaidīties mainīt savu dzīvi, un pieņemt savu bēdu kā SKOLOTĀJU, nevis soģi.

Dalības maksa: ziedojumi (katrs maksā saskaņā ar savu sirdsapziņu un iespējām).

Lūgums līdzi ņemt svecītes (mazās), plediņus vai paklājiņus sēdēšanai, kā arī uzkodas un dzeramo.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas formu.

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai “Rudzu Šukas”, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis:+371 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lv ; www.domatajs.lv


Rezervācija

Šim pasākumam rezervēšana ir beigusies