Talka Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā “Mācāmies darot”20.08.2022

Karte nav pieejama

Datums/Laiks
Datumi - 20.08.2022
10:00 - 18:00

Kategorijas Nav kategorijas


Ģimenei draudzīgas vides veidošana

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Sokrata tautskola aicina jaunās ģimenes piedalīties talkā “Mācāmies darot” Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, 2022.gada 20.augustā, plkst. 10.00-18.00.

Talkas programma: 

1) Pusdienu un vakariņu pagatavošana talciniekiem (aktivitātē piedalās sievas un bērni, lai attīstītu pavārprasmes un mājās varētu pagatavot vienkāršu, garšīgu un veselīgu ēdienu)

Pusdienām un vakariņām tiks pagatavots garšīgs veģetārs ēdiens un tam nepieciešamās sastāvdaļas.

2) Parka objektu sakārtošana, atsvaidzināšana, labošana un krāsošana (aktivitātē piedalās vīri un bērni, lai attīstītu saimnieciskās prasmes, kas noderēs mājas saimnieciskajos darbos)

Darbam nepieciešamie instrumenti, iekārtas un materiāli tiks nodrošināti.

3) Kopīga atpūta un sarunas par dzīvi pēc darba dienas pie ugunskura dzīves izpratnes skolotājas Elvitas Rudzātes vadībā.

Izprastas dzīves situācijas un notikumi, atrisinot domstarpības. Dvēseles miera un mīlestības izjušana.

 

Talkas norises laiks un vieta: sestdiena, 2022.gada 20.augustā, plkst.10.00-18.00, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

 

Priecāsimies par katru talcinieku no pavisam maziņajiem līdz pieredzējušiem, kuri atbalstīs pasākumu ar savu darbu atbilstoši savām spējām!

Pieteikties dalībai talkā: zemāk aizpildot reģistrācijas formu vai sūtot e-pastu uz info@sokratatautskola.lv

Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, lai varētu saplānot talkas darbus, sagādāt nepieciešamos instrumentus un materiālus, kā arī sazināties ar talciniekiem pirms talkas gadījumā, ja talkai nepiemērotu laika apstākļu dēļ talku nāksies pārcelt uz citu datumu.

 

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai “Rudzu Šukas”, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

 

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv


Rezervācija

Šim pasākumam rezervēšana ir beigusies