“Vasaras Saulgriežu rituāls” Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā22.06.2024

Karte nav pieejama

Datums/Laiks
Datumi - 22.06.2024
19:00 - 22:00

Kategorijas Nav kategorijas


Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā “Vasaras Saulgriežu rituālā” 2024.gada 22.jūnijā plkst. 19.00-22.00, “Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā”, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

canon 6d 660-2

Vasaras Saulgriežu rituāla laikā iesim Gaismas ceļā, attīrot fizisko, ēterisko, astrālo un mentālo ķermeni no sārņiem, negatīvām īpašībām un paradumiem; atvērsim sirdi Piedošanai, Pateicībai, Cerībai, Ticībai un Mīlestībai.

Pasākuma vadītāja: Elvita Rudzāte: Dzīves izpratnes skolotāja, grāmatu sērijas un garīgās prakses disku “Piedošanas mācība”  autore un Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka attīstītāja.

Pasākuma norises vieta: Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā. Parks ir īpaša vieta, kur iespēja izjust Augstāko Spēku klātbūtni un palīdzību. Parkā brīnumus ir piedzīvojusi ne tikai tā attīstītāja Elvita Rudzāte, bet arī tā apmeklētāji.

Pasākumam nepieciešams: Tā kā pasākums notiks brīvdabā, tad nepieciešams apģērbties laika apstākļiem un aktivitātēm pļavā un mežā piemērotā apģērbā, apavos, līdzi paņemot paklājiņu sēdēšanai uz zemes, kā arī lietus mēteli u.tml. lietus gadījumā.

Dalības maksa: Mēs priecāsimies, ja atbalstīsiet Sokrata tautskolas darbu ar ziedojumu.

Sokrata tautskolai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Mūsu rekvizīti:

Nodibinājums SOKRATA TAUTSKOLA
Reģ. Nr. 40008121228Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV75UNLA0050011502149

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas anketu.

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300 m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai “Rudzu Šukas”, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lv, www.domatajs.lv

      

 

 

 

 


Rezervācija

Šim pasākumam rezervēšana ir beigusies