Ziemas Saulgriežu Piedošanas nometne21.12.2019

Datumi - 21.12.2019

Gada nogale ir īpašs laiks, kad cilvēkiem ir dota iespēja dzēst daļu savas sliktās karmas, nožēlojot pieļautās kļūdas, lūdzot piedošanu un piedodot tiem, kas sāpinājuši. Ziemas Saulgriežu laiks ir PIEDOŠANAS LAIKS, kas palīdz nolīdzsvarot negatīvās enerģijas un sakārtot attiecības.

Lai palīdzētu cilvēkiem labāk izprast savu karmu un pieļautās kļūdas, izjūtot PIEDOŠANAS BRĪNUMU, Sokrata tautskola aicina apmeklēt ZIEMAS SAULGRIEŽU PIEDOŠANAS NOMETNI, 2019.gada 21.decembrī, Laimas ielā 1, Siguldā.

Nometnes mērķis: Apgūt praktiskas iemaņas kā izprast personīgo karmu, ģimenes karmu, savu problēmu cēloņus, atveroties piedošanai un mīlestībai.

Nometnes gaisotne: atvēršanās piedošanai un mīlestībai.

Nometnes norises laiks un vieta: 2019.gada 21.decembris, plkst.11.00-18.00, Laimas iela 1, Sigulda (5-10 minūšu gājienā no vilcienu stacijas vai autobusa pieturas “Raibais suns”)

Nometnes vadītāja: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 15 gadus vada konsultāciju firmu, pati konsultē ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas ne tikai biznesa vadībā, bet arī psiholoģijā, filosofijā un ezotērikā, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus.

Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”.

Nometnes programma:

10.45-11.00 Ierašanās

11.00-13.00 Lekcija: “Piedošanas likums un tā nozīme laimīgas dzīves izveidošanā”

13.00-13.30 Pusdienas

13.30-16.00 Neapgūto mācību izprašanas prakse

16.00-16.30 Tējas pauze

16.30-18.00 Piedošanas rituāls

Dalības maksa: EUR 50,00 (ieskaitot PVN; atlaide 10% ģimenei)

Dalības maksa ietver: ēdināšanu, labierīcības, programmā noteiktās aktivitātes.

Dalībnieku skaits: maksimums 12 cilvēki.

Šim pasākumam visas pieejamās vietas jau ir rezervētas.