E-seminārs: Garīgā izdzīvošana 1.nodarbība “Garīgā izdzīvošana valsts ārējā apdraudējuma un teroraktu gadījumos” 17.02.2016.

Sokrata tautskola aicina noklausīties Elvitas Rudzātes vadītajā e-seminārā: Garīgā izdzīvošana 1.nodarbība “Garīgā izdzīvošana valsts ārējā apdraudējuma un teroraktu gadījumos”, kas notika 2016.gada 17.februārī, plkst. 18.30-20.30.

Skatoties e-semināra atkārtojumus ir iespēja uzdot jautājumus, rakstot info@domatajs.lv. Atbildes uz jautājumiem, kuri tiks saņemti pēc tiešraides, tiks publicēti portālā www.domatajs.lv sadaļā Jautājumi un atbildes.

E-semināra Garīgā izdzīvošana 1.nodarbības “Garīgā izdzīvošana valsts ārējā apdraudējuma un teroraktu gadījumos” tēmas:

1. Kas ir DZĪVE?

2. Kāpēc mēs dzīvojam?

3. Kas ir garīgā izdzīvošana?

4. Kara un teroraktu rašanās cēloņi garīgajā skatījumā.

5. Kas ir taisnīgs un netaisnīgs karš?

6. Kā rīkoties, ja esi nokļuvis ienaidnieka uzbrukuma epicentrā?

7. Kā rīkoties, ja esi nokļuvis ienaidnieka gūstā?

8. Kā rīkoties, ja pēc ienaidnieka uzbrukuma ir gājis kāds bojā?

9. Kā turpināt dzīvot ienaidnieku izpostītā vietā?

10. Ko var darīt jau tagad, lai samazinātu risku nokļūt karā?

11. Gaismas Skolotāju ieteikumi.

10. Sirdsapziņas attīstība.

New Picture

Lektore: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 16 gadus vada konsultāciju firmu, pati konsultē ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas ne tikai biznesa vadībā, bet arī psiholoģijā, filosofijā un ezotērikā, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus.

Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”. Šobrīd Elvita turpina darbu pie nākamo grāmatu un garīgās prakses disku sagatavošanas.

201101261601201135751103[1]

Viesis: Lauma Ērgle

Lauma ir vienkāršs cilvēks, kas vienmēr mēģinājusi izprast būtiskās lietas un kopsakarības šajā pasaulē un mūžībā. No vecākiem bērnībā saņemto garīgo pūru papildinājusi ar dzīves ritējumā iegūtajām zināšanām Dzīvajā Ētikā jeb Agni Jogā u.c.
Viņas izglītībai pamatā ir LU Fizikas un matemātikas fakultātē apgūtā fiziķa – elektroniķa specialitāte, viņas lielākā mīlestība daiļajās mākslās ir mūzika. Ilgus gadus dziedājusi koros. Viņa uzskata, ka mākslas un mūzikas galvenais uzdevums ir nevis izklaidēt cilvēkus, bet darīt viņus labākus, bagātināt viņu dvēseles ar mūžīgām, nepārejošām, daiļumu saturošām vērtībām, paaugstināt cilvēku apziņu un tuvināt viņus Dievišķajai realitātei.
Nebūdama profesionāla literāte, Lauma ir pārtulkojusi latviešu valodā visu Dievišķo Skolotāju Mācību, kas cilvēcei dota ar Lielās Baltās Brālības sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību laikā no 2005. g. līdz 2015. g. Tā ir lasāma interneta vietnē www.sirius-riga.lv un latviešu valodā izdotajās grāmatās ar nosaukumu „Gudrības Vārds (1-10)”.
Lauma ir sabiedriskās organizācijas „Gudrības Vārda biedrība” dibinātāju vidū un aktīvi piedalās biedrības darbā, kā arī biedrības interneta vietnes www.gvbiedriba.lv uzturēšanā.
Darbs pie Mācības tulkojuma ir daudz devis Laumas pašas garīgajai izaugsmei, jo katrs Mācības vārds, katra frāze ir izlaista caur sirdi un prātu, uzņemot sevī Skolotāju doto Mīlestības enerģiju un gudrību, lai dotu to tālāk saviem līdzcilvēkiem, visiem, kas spēj tajā ieklausīties.

Dod, Dieviņi, kalnā kāpt…

Dainis Ozoliņš 2

Viesis: Dainis Ozoliņš

Dainis Ozoliņš ir ārkārtīgi interesanta un daudzpusīga personība, personība ar ļoti plašām zināšanām un bagātu dzīves pieredzi. Daini vienmēr ir aizrāvusi daba ar savu varenību un skaistumu. Jau studējot Latvijas Universitātē fiziku, vēlāk arī filozofiju, Dainis ļoti interesējās par lietu kopsakarībām, centās meklēt un atrast lietu būtību, saskatīt un atšķetināt, ko slēpj sevī daba. Dainis ir mēģinājis izprast šķietami neizprotamo – materiālā un garīgā kopsakarības. Kā atzīst Dainis, „garīgā pasaule un materiālā pasaule ir cieši saistītas”. Dainis savus pētījumus ir analizējis un uzkrājis, kā arī dalījies ar savām zināšanām, pieredzi un atziņām, daudzus gadus veltot pedagoģiskajam darbam. Daini ikvienā no savas darbības jomām ir ienesis svaigas un oriģinālas idejas. Dainis pasniedz lekcijas Rietumu Ezotērijas skolā, nodarbojas ar enerģētisko vietu pētniecību un tās saistību ar cilvēka apziņas stāvokļiem, tāpat viņa interešu un darbības lauks ir tautas garīgā mantojuma saistība ar cilvēka cildenumu un dabas skaistumu, kā arī filozofiskais novirziens – zīmes un simboli. Daiņa interešu lokā ir arī parapsiholoģija un astroloģija. Dainis ir daudzu publikāciju autors, viņa intervijas un raksti ir atrodami gan laikrakstos, gan televīzijā, gan interneta portālos. Kā vieslektors viņš tiek gaidīts daudzās Latvijas vietās.

Dalības maksa: Mēs būsim pateicīgi par katru Jūsu ziedoto eiro, kuru no sirds novēlēsiet Sokrata tautskolas attīstībai.

Ziedojot individuālām personām vai organizācijām, ir iespējams saņemt nodokļu atlaides.

Mūsu rekvizīti:
Nodibinājums SOKRATA TAUTSKOLA
Reģ. Nr. 40008121228
Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV53UNLA0050018814890

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums E-semināriem “Garīgā izdzīvošana”.

Pieslēgties e-semināra atkārtojumam:

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29170763; 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lv