BRĪVDABAS PIEDOŠANAS NOMETNE, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā27.07.2024

Datumi - 27.07.2024

Sokrata tautskola aicina piedalīties BRĪVDABAS PIEDOŠANAS NOMETNĒ, 2024.gada 27.jūlijs, plkst.11.00-17.00, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

Vislielākais vezums, ko cilvēks nes, ir aizvainojumu vezums. Aizvainojumus iespējams atbrīvot tikai izprotot katra aizvainojuma sniegto mācību, jo sirds atveras piedošanai tikai pēc mācības izpratnes. PIEDOŠANA ir augstākais tikums no visiem tikumiem, kas dziedina dvēseli un ķermeni, stiprinot garu.

Nometnes mērķis: Palīdzēt atvērties piedošanai, paplašinot apziņas līmeni.

Norises laiks un vieta: 2024.gada 27.jūlijs, plkst.11.00-17.00, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

Dalības maksa: EUR 90,00 (dalības maksa ietver ēdināšanu un PVN).

Dalībnieki apgūs prasmes:

• šķīstīt fizisko un smalkos ķermeņus no negatīvās enerģijas jeb sliktās karmas;
  • strādāt ar sevi;
  • piedot citiem un sev;
  • atbrīvoties no aizvainojumiem;
  • dziedināt dvēseli ar dabas mākslu un dziesmām;
  • izprast Dzīves jeb Dievišķos likumus un savas neapgūtās mācības.

Dalībnieku guvums:

• Sevis apzināšanās.
  • Dvēselei patīkama laika pavadīšana Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka objektos, kur tiek piedzīvoti Dievišķi brīnumi;
  • Apziņas līmeņa paplašināšana;
  • Dalībniekiem tiks uzdāvināts Elvitas Rudzātes Piedošanas mācības garīgās prakses disks  “Stresu atbrīvošanas meditācija”.

Nometnes vadītāja: Elvita Rudzāte – Dzīves izpratnes skolotājagrāmatu sērijas un garīgās prakses disku “Piedošanas mācība”  autore un Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka attīstītāja.

Nometnes norises vieta: Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Siguldas pagastā, Siguldas novadā. Parks ir īpaša vieta, kur iespēja izjust Augstāko Spēku klātbūtni un palīdzību. Parkā brīnumus ir piedzīvojusi ne tikai tā attīstītāja Elvita Rudzāte, bet arī tā apmeklētāji.

Nometnei nepieciešams: Tā kā nometne notiks brīvdabā, tad nepieciešams apģērbties laika apstākļiem un praktiskām nodarbībām pļavā un mežā piemērotā apģērbā, apavos, līdzi paņemot peldkostīmu, dvieli, paklājiņu sēdēšanai un gulēšanai uz zemes, kā arī lietus mēteli u.tml. lietus gadījumā.

Pieteikties: zemāk aizpildot pieteikuma anketu (iepriekšēja pieteikšanās obligāta).

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300 m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai “Rudzu Šukas”, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.

90,00€