E-atbalsta grupa: “Sociālo darbinieku dzīves izpratnes atbalsta grupa internetā”13.02.2020

Datumi - 13.02.2020 - 12.03.2020

Sokrata tautskola aicina piedalīties Artas Skudras – Štarkas vadītajā “Sociālo darbinieku dzīves izpratnes atbalsta grupā internetā”, 2020.gada 13., 20., 27. februāris; 5., 12. marts, plkst. 10.00 – 12.00, skype programmā.

Vadot izglītības programmu “Apzinātība sociālā darba praksē”, esam dzirdējuši no dalībniekiem sakām, cik ļoti nepieciešams atbalsts ikdienā tieši  tiem profesionāļiem, kas vēlas izprast dzīvi plašāk – izzināt sevi un savus klientus no cita skatu punkta – dzīves izpratnes atbalsts. Mēs visi neesam vienādi, tāpēc pašsaprotami, ka mūsu idejas, dzīves skatījums un dzīves izpratne atšķiras.

Uzņemoties doties sevis izzināšanas virzienā, cilvēks nostājas uz ceļa, kur meklē domubiedrus, kas mūs saprot un palīdz virzīties tālāk. Tāpēc esam izveidojuši “Sociālo darbinieku dzīves izpratnes atbalsta grupu internetā”, lai cilvēkiem, kas vēlās sevi izzināt un pielietot dzīves izpratnes kompetences savā darbā, sniegtu atbalstu un stiprinājumu! Lai cilvēki no visas pasaules varētu piedalīties šajā grupā un saņemtu atbalstu savam darbam, savām idejām un dalītos sevis izzināšanas pieredzē ar līdzcilvēkiem.

Mērķis: palīdzēt sociālā darba speciālistiem izprast dzīvi un attīstīt sevī dzīves izpratnes kompetenci.

Sociālā darba speciālistiem būs iespēja:

1. Iepazīties ar dzīves izpratnes dažādām šķautnēm un skatījumiem;
  2. Saņemt atbalstu un skaidrojumu situāciju risināšanai savā ikdienā;
  3. Uzzināt citu sociālā darba speciālistu viedokli situāciju risināšanā;
  4. Būt klātesošiem, atbildīgiem un apzinātiem savas rīcības izvēlēs;
  5. Mācīties un praktizēt sevis izzināšanas prakses ikdienā;
  6. Izprast dzīves mācības, uzdevumus un Visuma likumus;
  7. Atvērt savu sirdi Mīlestībai un Piedošanai, iemīlot sevi, citus un visu apkārtējo pasauli.

Vietu skaits ierobežots – maksimums 12 dalībnieki. E-atbalsta grupa notiks skype programmā.

E – atbalsta grupas norise: pasniedzēja katru reizi iepazīstinās ar kādu dzīves izpratnes tēmu, kas sociālā darba speciālistus rosinās domāt par savām ikdienas situācijām. Katram grupas dalībniekam būs iespēja izteikt savas domas par izvirzīto tematu un dalīties ar savu problēmsituāciju (darbā vai privātajā dzīvē), saņemot dzīves izpratnes skaidrojumu un tā sniegtās mācības. Ja kāds no grupas dalībniekiem nevēlēsies runāt (tikai klausīties) – ir arī tāda iespēja. Tomēr, visvairāk mēs gūstam tieši no dažādām pieredzēm – kā pozitīvām, tā negatīvām.

E – atbalsta grupas ieguvums: Atbalsta grupā var piedalīties darba laikā (iepriekš vienojoties ar darba devēju par savas profesionālās pilnveides attīstīšanu), nodrošinot sev telpu/vietu, kā arī austiņas (ja tas nepieciešams). Atbalsta grupā var piedalīties ikviens sociālā darba speciālists no ikvienas pasaules valsts un grupā pārrunātā informācija ir konfidenciāla – tikai pašu dalībnieku izaugsmes  un attīstības vajadzībām.

Lektore: Arta Skudra-Štarka, sociālā darba praktiķe. Pabeigusi Krimuldas bērnu mūzikas skolā akordeona klasi, Āgenskalna Valsts ģimnāziju, SDSPA “Attīstību”, studējusi Dānijā un Beļģijā, muzicējusi un dziedājusi folkloras draugu kopā “Skandinieki”. Šobrīd mācās Sokrāta Tautskolas izglītības programmā “DOMĀTĀJS” (VII līmenis) un ieguvusi profesionālā maģistra grādu sociālajā darbā Liepājas Universitātē. Izglītības programmas “Apzinātība sociālā darba praksē” autore un vadītāja.

Caur savu dzīves pieredzi Arta mācās palīdzēt cilvēkiem meklēt ceļu pie sevis – saprast neapgūtās mācības stundas, nebaidīties mainīt savu dzīvi, un pieņemt savu bēdu kā SKOLOTĀJU, nevis soģi. Uz visām dzīves situācijām skatīties ar pozitīvu skatu! Ikdienā Arta konsultē ģimenes par dažādiem dzīves jautājumiem – partnerattiecībām, laulības krīzēm, bērnu uzvedības problēmām, skolas neapmeklēšanu, visa veida vardarbības gadījumiem, atkarībām un sevis izzināšanu.

Dalības maksa: Mēs būsim pateicīgi par katru Jūsu ziedoto eiro, kuru no sirds novēlēsiet Sokrata tautskolai.

Sokrata tautskolai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Reģ. Nr. 40008121228

Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV75UNLA0050011502149

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums e-atbalsta grupai.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas anketu. Pēc apstiprinājuma saņemšanas Jums tiks nosūtīta e-vēstule ar lūgumu atsūtīt Jūsu skype adresi, lai Jūs varētu reģistrēt e-atbalsta grupas sarakstā un tiks nosūtīts uzaicinājums apstiprināt domātājs.lv skype adresi. Nodarbības sākumā plkst.10.00 Jums zvanīs no domātājs.lv. Taupot interneta resursus, lai nodrošinātu kvalitatīvus sakarus,  videozvani netiks izmantoti.

Atteikties: Ja kaut kādu apstākļu dēļ tomēr esat pārdomājis un nevēlaties piedalīties, tad, lūdzu, par to informējiet, sūtot uz e-pastu: info@sokratatautskola.lv . Ja Jūs nepiedalīsities e-atbalsta grupas nodarbībā un nebūsiet par to informējis, tad Jūs no atbalsta grupas tiksiet izslēgts, dodot vietu dalībai tiem, kam nepietika vietas.

Papildvietas: Tiem, kuriem nepietiks vietas e-atbalsta grupā, ir iespēja pieteikties uz papildvietām, sūtot e-pastu uz info@sokratatautskola.lv. Tie, kuri pieteiksies uz e-atbalsta grupu pēc grupas nokomplektēšanās, tiks reģistrēti rezerves sarakstā, un, ja kāds dalībnieks atteiksies vai, nedodot par sevi ziņu nepiedalīsies e-atbalsta grupā, tad uz nākamo nodarbību rindas kārtībā tiks uzaicināts dalībnieks no rezerves saraksta.

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv