Pieaugušo neformālā izglītības programma “BŪVĒ UN SALABO PATS”07.05.2024

Datumi - 07.05.2024 - 31.08.2024
Visu dienu

Sokrata tautskola aicina piedalīties pieaugušo neformālā izglītības programmā “BŪVĒ UN SALABO PATS”, Siguldas novadā.

Programmas mērķis: Apmācīt sabiedrību praktiskās iemaņās kā saviem spēkiem remontēt vai būvēt ģimenes vajadzībām ēku, īstenojot savus sapņus ar ģimenei pieejamiem resursiem, kā arī apgūstot praktiskas iemaņas kā veikt dažādus labiekārtošanas darbus saimniecības vajadzībām.

Sasniedzamie mācīšanās rezultāti: Programmas dalībnieki būs guvuši praktiskas iemaņas ēkas remonta iekšdarbos, ārējā apdarē un labiekārtošanā, kā arī praksē izmēģinājuši kā darboties ar dažādiem būvniecībai un ēkas remontam nepieciešamiem instrumentiem un iekārtām.

Nodarbības notiks Siguldas novada teritorijā gan darba dienās, gan brīvdienās sākot ar 2024. gada maiju un turpināsies nākamajos gados, lai dotu iespēju piedalīties programmā visiem interesentiem, ņemot vērā interesentu brīvā laika iespējas.

Programmas noslēgumā dalībnieki saņems Apliecību (152 stundas) un apgūto prasmu aprakstu, kas noderēs darba meklējumos.

Dalība programmā bez maksas.

Interesentus lūdzam pieteikties, zemāk aizpildot pieteikuma anketu. Pēc pieteikuma saņemšanas, ar jums sazināsimies un aprunāsimies par jūsu iespējām piedalīties programmā.

Ja rezervācija ir beigusies, lūdzam par savu interesi rakstīt uz e-pastu: info@sokratatautskola.lv  vai zvanīt tālr. 29463326

www.sokratatautskola.lvhttps://domatajs.lv/